نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 437 از 529 نخستنخست ... 337387427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447487 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,361 تا 4,370 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    لیست کشورها با جستجو در گوگل راحت پیدا میشه. کلا از موتور های جستجوگر زیاد استفاده کنید، چون منبع اطلاعاتی آسان و ارزان و غنی هست.
    پاسخ سوالتون هم خیر هست
    http://www.commonwealthofnations.org...s-territories/
    من مطمئنا پس از کلی search مجبور شدم اینجا سوالمو مطرح کنم چون result های متناقضی گرفته بودم.
    از جمله جواب خود شما که فرمودین نیستند ولی لینکی که خودتون فرستادین این 2 کشورو جزو Commonwealth Country به حساب آورده!
    درست می گم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    سلام.
    من هم برای اواخر آگوست اپلیکیشن را سابمیت می کنم.
    مرکز استانبول به تازگی درخواست ها را به sheffield ارسال می کند، که به نظر، حتی با وجود استفاده از سیستم priority، زمان زیادی را برای بررسی از درخواست کننده می گیرد. ( تجربه ی دوستان را در اینجا و اینجا می توانید مطالعه کنید)

فکر می کنم با توجه به تجربه ی دوستان، از ابوظبی اقدام کنیم مناسبتر باشه (سفارت در آنجا واقع شده). به طور متوسط 1 الی 2 روز نسبت به دبی جلوتر می افتیم.

ممنون می شوم نظرتون را داشته باشم.

من در فاصله زمانی 27 تا 29 اگوست میخواهم وقت امارات بگیرم.دبی یا ابوظبی برای من تفاوتی نمیکند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsoo نمایش پست ها
    من مطمئنا پس از کلی search مجبور شدم اینجا سوالمو مطرح کنم چون result های متناقضی گرفته بودم.
    از جمله جواب خود شما که فرمودین نیستند ولی لینکی که خودتون فرستادین این 2 کشورو جزو Commonwealth Country به حساب آورده!
    درست می گم؟؟
    دوست عزیز
    هدف من ناراحت کردن شما نبود
    پاسخم در مورد uk territories بود که لینک رو براتون فرستادم.
    در مورد commonwealth هم در همین سایت لیست وجود داره.
    من فقط territories رو نگاه کردم و شما حتما هردو لیست را دقیق میخوانید. حق با شماست و این دو کشور در commonwealth هستند. متضاد هم نیست.

نکته ای که خدمتتون گفتم کلی تر بود. این سایت رو من با جستجوی عبارت uk overseas territories or commonwealth در گوگل پیدا کردم که اولین نتیجه جستجو بود. یک کمی حوصله به خرج دهیم در جستجو.

برای بنده یا بقیه دوستان خیلی راحته که سوال ها رو بی پاسخ بگذاریم و اگر من براتون چیزی نوشتم مطمئن باشید وقت گذاشتم و برام مهم بوده بی پاسخ نباشید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikky93 نمایش پست ها
    من در فاصله زمانی 27 تا 29 اگوست میخواهم وقت امارات بگیرم.دبی یا ابوظبی برای من تفاوتی نمیکند.
    تعطیلات عید الاضحی امارات رو در نظر بگیرید. اگر به صورت پاس بک اقدام می کنید یا قصد موندن دارید ایرادی نداره ولی اگه از پرایوریتی استفاده می کنید در نظر بگیرید حتما تعطیلات پیش روتون که ایشالا به مشکل نخورید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    سلام.
    من هم برای اواخر آگوست اپلیکیشن را سابمیت می کنم.
    مرکز استانبول به تازگی درخواست ها را به sheffield ارسال می کند، که به نظر، حتی با وجود استفاده از سیستم priority، زمان زیادی را برای بررسی از درخواست کننده می گیرد. ( تجربه ی دوستان را در اینجا و اینجا می توانید مطالعه کنید)

فکر می کنم با توجه به تجربه ی دوستان، از ابوظبی اقدام کنیم مناسبتر باشه (سفارت در آنجا واقع شده). به طور متوسط 1 الی 2 روز نسبت به دبی جلوتر می افتیم.

ممنون می شوم نظرتون را داشته باشم.
    سلام. والا من در مورد قیاس بین ترکیه و امارات نمی تونم ( از نظر سرویس پرایوریتی) نظر بدم.
    من خودم می خوام امارات اقدام کنم اینطور که از این فوروم خوندم نظر دوستان اینه که مرکز اصلی ابوظبی هست و برای مرکز دبی زمان یک روز طول می کشه که صرف فرستادن و برگشت میشه و با ثابمیت مدارک ابوظبی به استناد دوستان این زمان رو صرفه جویی می شه کرد.

Junior Member

بله. خیلی زود اقدام کردم متاسفانه و دردسر دردست کردم برا خودم. من 22 فوریه اقدام کردم و 7 مارس جواب گرفتم. یعنی تقریبا دو هفته. زمینه کاریم هم نفت و پتروشیمی و گاز بودش...
    نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    در مورد تاریخ تا اونجایی که من میدونم ملاک روزی هست که اپلیکیش ویزاتون رو میفرستین
    یعنی شما خیلی زود واسه ATAS اپلای کردی؟ ببخشید میشه بپرسم چند روزه اومد ATASتون و موضوع پروژه تون کلیت در مورد چی بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    صحبت Mohammadtaghi6 درسته. البته به امارات و ترکیه، تهران رو هم اضافه کنید.
    https://www.gov.uk/government/public...k-visa-in-iran

دوستان بر شما باد به مطالعه صفحات مرتبط با ویزا.
    صحبت هردوتانون...
    چرا؟
    چونکه وقتی اون اول کشورتون رو ایران انتخاب میکنید وقتی به اپوینتمنت میرسه امارات و ترکیه و اگه هم تهران بالا بیاد (که البته بعضی وقتا بالا میاد ولی وقتی وجود نداره که بگیری!!!!)
    حالا اگه از اون اول کشورتو هرجای دیگه انتخاب کنی همونجا وقت میاد و ازت هم پرسیده میشه که آیا کشوری که داری میری واسه اپلیکیشن کشور خودت هست یا نه...هرجااا هم میتونی بری هیچجا ننوشته که محدودیتی وجود داره که کدوم کشور بری
    بر شماااا باد کمی دقت و جستجو

توجه توجه
    حواستون به تعطیلات امارات که در لینک زیر میزارم باشه... واسه ویزای خود امارات که به نزدیک تعطیلات میرسه کلا کار نمیکنن و... به نظرم از الان ویزای اماراتشون رو بگیرن اونایی که میخوان برن امارت!!
    31 August,
    1-2-3 September
    تعطیل هستند

http://www.officeholidays.com/countries/uae/index.php

Junior Member

سلام دوستان
    من IHS رو پرداخت کردم که برای دوره 3 ساله دکترا شد 816 دلار!
    اما تو توضیحاتی که قبلش داده بود نوشته بود سالا 150 پوند که روی هم می شه 450 پوند....که معادله 585 دلار هست!
    به نظرتون چرا حدود 230 دلار بیشتر شد؟؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من IHS رو پرداخت کردم که برای دوره 3 ساله دکترا شد 816 دلار!
    اما تو توضیحاتی که قبلش داده بود نوشته بود سالا 150 پوند که روی هم می شه 450 پوند....که معادله 585 دلار هست!
    به نظرتون چرا حدود 230 دلار بیشتر شد؟؟!!
    IHS بر اساس تهداد سال و ماهی که درخواست ویزا میدی محاسبه میشه و معمولا به دانشجوهای دکترا ویزای تقریبا ۵ ساله میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)