نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 444 از 529 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

این سرویس یک روزه مال ترک ها هست که پاسپورت دارند. برای ایرانی ها نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    من میخوام سرویس priority بخرم اما به هر حال حدود یک ماه دیرتر به کلاسها میرسم. اما یک سرویس دیگه به نام super priority هم هست که با گرفتن 919 پوند یک روزه ویزا میده. یعنی 24 ساعت. این مال ترکیه است. از لینک زیر میتونید ببینید
    https://uk.tlscontact.com/tr/IST/pag...value_services
    کسی از این سرویس استفاده کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza321 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه مدت زمان معمول برای اینکه دانشگاه CAS letter رو صادر کنه چقدر هست؟
    من حدود 16 روز پیش نامه ATAS رو براشون فرستادم تا CAS رو برام صادر کنن. یه ایمیل هم زدم که پیگیری کنم تو چه مرحله ای هست ولی جواب ندادن.
    به نظرتون این زمان معمول هست برای صدور CAS?
    چه مقطع تحصیلی هستید؟

با توجه به اینکه برای من 1روزه (یا شایدم کمتر از 24 ساعت) صادر شد به نظرم نورمال نیست 16 روز! چون چیزی نداره که فقط مشخصاتتون رو میفرستن... اون ATAS هست که زمان میبره! ایمیل بزن به قسمت ادمیشن دانشکده ت و دانشگاه ت و مسئول پذیرش دانشکده... نامه ی ATAS رو هم لازم نیست شما بفرستی بهشون همونی که برای شما میاد به دانشگاه ت هم میره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

جهت اطلاع دوستان: چهرشنبه هفته پیش یعنی 5 مهر ماه مصاحبه در سفارت انگلیس در استانبول داشتم. سرویس پریاریتی خریده بودم. الان یک هفته سپری شده ولی فعلا خبری نیست. یعنی 5 روز کاری گذشته ولی جوابی نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان: چهرشنبه هفته پیش یعنی 5 مهر ماه مصاحبه در سفارت انگلیس در استانبول داشتم. سرویس پریاریتی خریده بودم. الان یک هفته سپری شده ولی فعلا خبری نیست. یعنی 5 روز کاری گذشته ولی جوابی نیومده.
    برو اپلیکیشن سنتر... ایمیل دیرتر از جواب میاد...

دوستان من هم ویزام رو گرفتم و از همه ی دوستانی که این مدت تجربیاتشون رو در فروم های مختلف این سایت گفتند تشکر میکنم...من هم در اینجا تجربه م رو تا جایی که بتوانم به اشتراک میگذارم...

تاریخ و محل وقت: 27 سپتامبر - دبی

تاریخ گرفتن پاسپورت و مدارک: 3 اکتبر ( پرسیدم از قسمتی که بارکد رو میزنن که بری داخل مدارک رو تحویل بگیری گفت دیروز آمد یعنی 2 اکتبر...به توصیه ای که یکی از بچه ها همینجا کرده بود منتظر ایمیل نماندم و من هم مشابه اون زمانی ایمیل رو دریافت کردم که رسیده بودم ایران)

تاریخی که ایمیل دریافت کردم: 4 اکتبر

مدارکی که ارائه دادم:

مدارک مالی:
    1. "پرینت حساب" بانک پاسارگاد به نام خودم که پول مورد نظر در اون بیشتر از 28 روز دست نخورده مانده بود یعنی از اون مبلغ موردنیاز کم نشده بود...
    2. ترجمه ی شناسنامه ی خودم
    3. پاسپورت جدید و قدیم خودم
    4. ترجمه ی شناسنامه ی پدر
    5. کپی پاسپورت پدر
    6. تعهد محضری پدر برای هزینه (تعهد غیرمالی اسمش هست که دفتر اسناد رسمی میروید میگید و خودشون میدانند متنش رو)
    7. فیش های حقوقی و حکم کارگزینی و حکم بازنشستگی پدر
    8. پرینت حساب بانکی و تمکن همون حساب پدر بانک آینده (پول در این حساب هم تقریبا اندازه ی همان پولی بود که در حساب خودم بود)
    9. سند ماشین به اسم پدر ( اصل و ترجمه)
    10. سند ماشین به اسم خودم (اصل و ترجمه)
    ( درمورد سند باید بگم که من علاوه بر ترجمه اصلش رو هم دادم به سفارت... با توجه به پستهایی که بچه ها اینجا گفته بودند اسکن کردند و بهشون تحویل دادن همون لحظه , برای من اینطور نبود... یعنی پرسیدم هی میگفت سفارته سفارت برمیگردونه اما تصمیم با خودته میخوای نده اصلشو...کلا کارمند طرف من حالت نرمالی هم نداشت....)

مدارک دانشگاهی:
    CAS
    ATAS
    و هرچیزی که در CASتون نوشته که باید ارائه کنید که برای من فقط مدرک ارشد بود (مدرک زبانم هم تافل بود و در CAS نوشته بود که ارزیابی شده و من هم ارائه ندادم)

مدارک اپلیکیشن ویزا:
    پرینت اپلیکیشن ( دقت کنید خوب پرینت کرده باشین و خطیش محو نیفتاده باشه چون من یک صفحه ش خط آخر نیافتاده بود کامل و من رو فرستاد دوباره پرینت کنم و این خیلی باعث دردسر شد چون اون تایم اونجا شلوغ بود و من مجبور شدم برم پایین لپتاپم و یو اس بی م رو تحویل بگیرم برم طبقه ی پایینتر پرینت... لازم به ذکره که اون خانم سیاهپوستی که مدارک من رو تحویل میگرفت به شدت لهجه ی بدی داشت (زبان کشور خودش که معلوم نبود از کجاست و توو انگلیسی حرف میزد و جمله سازیش هم ظاهرا مشکل داشت) آروم هم حرف میزد اونجا هم شدید شلوغ بود و این قضیه هم خیلی رو اعصاب بنده رفت...)
    پرینت وقتتون
    پرینت ایمیل Healthcare surcharge
    پرینت پرایرتی (پرایرتی رو هم من از سایت وی اف اس قبل از روز وقتم خریدم)

و
    کاور لتر ...
    کاور لتر رو تقریبا با اون الگوی کلی نوشتم که یکی از دوستان اینجا گفته بود...من اما کاور لتری که نوشتم رو با جزییات بیشتری اینجا با شما شر میکنم:

25 September 2017
    Immigration officer
    The United Kingdom Embassy
    Dubai, UAE
    Subject: Application for Tier4 visa
    Dear Sir/ Madam,
    My admission for PhD has been approved and now I wish to apply for the Tier4 visa.... dar edame dar haft khat tozih dadam ke in sal ta in sal BSc o in sal ta in sal arshadamo gereftam va badesh inke hadafam chon in boode ke dar science basham dar research group mondam dar in 2sal bad az etmame arshadam, ba inke pishnahade o davatname kar dashtam vali chon goalam science boode dar research boodamo dashtam maghale mineveshtamo emtehanat ro midadam ta PhD ghabol sham....dar natije dar in 2sal officially employed nabodam.

Regarding the financial capability, bank account statement from Bank Pasargad in my own name has been provided which shows that I have held the required money for a period of 28 consecutive days. Financial documents from my father including his job certificates and salaries have been attached in order to show the source of the money which is in my bank account. His monthly salaries from-----------have been shown.My father has been saving money for my postgraduate study and these incomes will be devoted to my fees in England as much as it is required
    .
    The supporting documents I am showing are listed below:
    Embassy Documents:

1. Application Form
    2. Appointment
    3. Health Surcharge
    4. Priority service

University Documents:

1. CAS
    2. ATAS
    3. MSc certificate

Financial and Identification Documents:

1. Bank account from bank Pasargad in my own name
    2. My birth certificate transalation
    3. My current and old passport
    4. My Father’s birth certificate translation
    5. My Father’s passport copy
    6. Official confession from my father for money available to me
    7. Salary slips of my father’s from----------------i
    8. Bank statement from bank Ayandeh in my father’s name
    9. Deed in my Father’s name
    10. Deed in my own name

Moreover, I see the need to mention that my ATAS arrived late (I applied for ATAS in late July and the estimated deliver time was August 16 but I received it on September22) which is the reason for my late Visa application.

If you require any other information and for further enquiries, please contact me at ----------------i

.

Kind Regards,
    ----
    - من 7 شب هتل گرفته بودم و در منطقه ی "الرقه" که فاصله ش تا "وافی مال" با ماشین حدود 10-15 دقیقه و با مترو هم همین حدود 10-15 دقیقه راه بود... هتل های این منطقه نزدیک مترو استیشن رقه هست و به نظرم خوب بود...
    من تور گرفتم...سه شنبه 26 سپتامبر ساعت 17:00 پروازم به دبی بود برگشت هم ساعت 21:00 سه شنبه 3اکتبر... برگشت رو شب گرفته بودم که تا آخر وقت کاری سه شنبه اونجا مونده باشم اگه پاسپورتم بعد از ظهر امده بود اون روز رو از دست نداده باشم...
    وقتم ساعت 10:30 چهارشنبه 27 سپتامبر... وقت 10:30 بود و من 10 اونجا بودم و با تاکسی رفتم 21 درهم... ولی در روزهای دیگه از مترو هم استفاده کردم...
    در مورد مترو باید بگم که حواستون به خط قرمز و سبز باشه (یکی از دوستان اینجا یکبار توضیح داده بود ولی من با دقت نخونده بودم پستش رو متاسفانه)... باید قبل از سوار شدن مترو اون بالا ببینید که داره رو خط قرمز میره یا سبز... برای "وافی مال" باید در ایستگاه متروی "healthcare center پیاده شوید که روی خط سبز هست اگر روی خط قرمز هستید در ایستگاه هایی توقف میکنه که میتونید پیاده شوید و بروید به قطارهایی که روی خط سبز میروند... برای دریافت بلیت مترو هم باید مترو استیشنتون رو بدونید و به طرف بگین...

در آخر لازم میدونم برای همتون آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم همه ی کسانی که به انگلیس میروند برای مقاطع تحصیلات تکمیلی و از ابتدا کمک هزینه ی تحصیلی یا بورس ندارند ( بدلیل اپلای کردن دیر یا محدودیت بورس برای سیتیزنهای اروپا و انگلیس و یا مسائل دیگر) در سال اول ورودشان موفق به کسبش شوند و امیدوارم همه نماینده ی خوبی برای کشورمان باشیم... همچنین امیدوارم کشورمان سیاست ها و برنامه های جدیدی را در مورد دادن بورس به خصوص به دانشجویان دکتری لحاظ کند...

هرکی سوالی داشت حتما بپرسه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    برو اپلیکیشن سنتر... ایمیل دیرتر از جواب میاد...
    آخه تو سایت تله پرفورمنس هم تیک نخورده decision made ممکنه اونجا تیک نخوره ولی تصمیم گرفته باشن؟

Junior Member

باسلام
    من يه سوال داشتم ...
    ايا من تو همون سفارت انگليس در دوبي ميتونم درخواست بدم جواب ويزا به صورت priorityانجام بسشه ؟ و هزينه اضافي بدم
    اگر بله هزينه اش چقدر هست

Junior Member

بله دوست عزیز
    همونجا نقد میتونید پرداخت کنید. 1000 درهم همراه داشته باشید. توجه کنید که فقط درهم قبول می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    باسلام
    من يه سوال داشتم ...
    ايا من تو همون سفارت انگليس در دوبي ميتونم درخواست بدم جواب ويزا به صورت priorityانجام بسشه ؟ و هزينه اضافي بدم
    اگر بله هزينه اش چقدر هست

Junior Member

دوستان سلام
    سوالی داشتم
    بعد از تعیین وقت سفارت، فقط 3 ساعت برای پرداخت فرصت داریم؟

Junior Member

سلام. بله. پرداخت رو میتونید توسط شرکت هایی که داخل ایران هستند انجام بدین کار رو سریع انجام میدن و کاملا انلاین هست. اگر ویزا یا مستر کارت دارید هم که خودتون مستقیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)