نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 45 از 529 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    بدبختی اینه خوابگاه رو 21 سپتامبر میدن. فوقش میرم نیوکاسل رجیستر میکنم بعد میرم دورست. مرسی.
    باید تو نیوکاسل آدرس داشته باشید. اگر دارید مشکلی نیست. با خود دانشگاه هم در این مورد میتونید صحبت کنید.

Junior Member

سلام به همه
    هیچ نگران نباشید سفارت انگلیس تو ابوظبی اگه تمام مدارکتون کامل باشه بهتون حتما ویزا می ده 1- نامه CAS البته اسکن شده چون اصلشو دانشگاه به شما نمی ده 2- حساب مالی ( شهریه + هزینه 9 ماه زندگی ) اما مشکل من الان فرق می کنه من دو ماه پیش ویزا گرفتم و برای کلاس زبان الان تو لندن هستم و کلاسم تمام شده و کلاس فوق 28 سپتامبر شروع می شده حالا می خوام برای تمدید اقدام کنم لطفا به من بگید برای همراهان چی کار باید بکنم چون اونا تو ایران هستند و من باید از این جا اقدام کنم من 23 سپتامبر وقت گرفتم تا مدارک را بدم لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط معز نمایش پست ها
    سلام به همه
    هیچ نگران نباشید سفارت انگلیس تو ابوظبی اگه تمام مدارکتون کامل باشه بهتون حتما ویزا می ده 1- نامه CAS البته اسکن شده چون اصلشو دانشگاه به شما نمی ده 2- حساب مالی ( شهریه + هزینه 9 ماه زندگی ) اما مشکل من الان فرق می کنه من دو ماه پیش ویزا گرفتم و برای کلاس زبان الان تو لندن هستم و کلاسم تمام شده و کلاس فوق 28 سپتامبر شروع می شده حالا می خوام برای تمدید اقدام کنم لطفا به من بگید برای همراهان چی کار باید بکنم چون اونا تو ایران هستند و من باید از این جا اقدام کنم من 23 سپتامبر وقت گرفتم تا مدارک را بدم لطفا راهنمایی کنید
    شما برای Leave to Remain اقدام می کنید و همراهتون برای Leave to Enter.دوره زبان بخشی از کلاس اصلیتون بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Loughborough University

سلام بچه ها.
    ببینم با این سیستم PBS واسه ویزای دانشجویی لازم نیس نامه اشتغال یا سند ملک و از این جور مدارک آماده کنم؟ به نظر شما واسه محکم کاری بهتر نیس از اینجور اسناد ضمیمه مدارک اصلی کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    ببینم با این سیستم PBS واسه ویزای دانشجویی لازم نیس نامه اشتغال یا سند ملک و از این جور مدارک آماده کنم؟ به نظر شما واسه محکم کاری بهتر نیس از اینجور اسناد ضمیمه مدارک اصلی کنم؟
    نخیر. ویزای امتیازی کاملا شرایطش مشخصه. این مدارک هیچ کمکی به گرفتن ویزاتون نمیکنه.

Junior Member

با سلام
    با عرض پوزش من چند تا سوال مربوط به خروج از کشور دارم که چون میخوام برای انگلستان اقدام کنم، فک کنم بهتر باشه اینجا بپرسم.
    من از چند دانشگاه انگلستان برای کارشناسی ارشد پذیرش دارم و حالا میخوام برای ویزا اقدام کنم.
    من تا اواخر هفته بعد اگه خدا بخواد مدارک پذیرش و ... رو میبرم وزارت علوم برای معافیت تحصیلی بعد کارای نظام وظیفه و ... رو انجام میدم و پاسپورتم رو میگیرم، حالا چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم دوستان جواب بدن:
    1. پس از دریافت معافیت تحصیلی و مجوز خروج من چقدر وقت دارم از کشور خارج بشم؟ و اگه تو اون مدت از کشور خارج نشم چی میشه؟
    2. چون تو پرونده من در وزارت علوم مقصد کشور انگلستان هست، من برای ویزا که میخوام برم ابوظبی مشکلی پیش نمیاد؟ به عبارت دیگه نظام وظیفه با ادامه تحصیلم در انگلستان که موافقت میکنه برای ویزا بخوام برم ابوظبی سفارت انگلیس،اداره گذرنامه به من اجازه خروج به امارات می ده؟ آخه چند جا خونده بودم که اگه به کشوری غیر از کشور ذکر شده تو پروندتون برین، ممکنه نظام وظیفه ممنوع الخروجتون کنه!
    3. میتونم اگه ابوظبی ویزام OK شد از همونجا بلیط بگیرم و برم انگلیس یا باید حتما برگردم ایران بعد برم؟
    4. من اگه واسه کلاسای امسال نرسم و پذیرشم رو دیفر کنم، باید همه مدارک از نظام وظیفه، وزارت علوم و... رو پس بگیرم یا میتونم این مجوز خروج و معافیت تحصیلیم دیفر کنم!

پیشاپیش از همه دوستان که به سوالات ابتدایی من جواب میدن تشکر میکنم.
    ویرایش توسط sinakhan : September 24th, 2010 در ساعت 12:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما برای Leave to Remain اقدام می کنید و همراهتون برای Leave to Enter.دوره زبان بخشی از کلاس اصلیتون بوده؟
    نه پیش نیاز بود چون ایلتس من 6 بود باید یه دوره زبان می رفتم تا نامه انکاندیشنال بهم بدن . الان دوباره وضعیت من فرق کرده چون این جا بهم گفتن نمی تونم برا همراهان اینجا اقدام کنم ( بخاطر اثر انگشت و ...) من هم وقت گرفتم و تمام مدارکم را خودم تحویل دادم تو گلاسکو و همان روز ویزا را بهم دادن و البته همراهانم هم باید برن ابوظبی و ویزا را انجا اقدام کنن. نمی دونم کسی تا حالا این شرایط را داشته یا نه ولی نمی دونم می گن اونا فقط باید فرم vaf 10 را پر کنن و شماره cas و البته کپی از ویزای من . لطفا بگید ایا مدارک دیگه ای هم اونا باید داشته باشن یا نه خیلی خیلی ممنون

Junior Member

سلام به همه لطفا بگید چرا این قدر دیر به نامه های رسیده جواب می دید بعضی وقتها که اصلا جواب نمی دید مثل نامه های من ولی در هر صورت چون سایت شما کمک زیادی در بدست آوردن اطلاعات صحییح می کنه من باز هم این جا مطلب می نویسم. خلاصه اینک ه در مورد من و خانواده من بلاخره همه چی درست شد و اون ها هم تونستن ویزا بگیرن و بیان اینجا. برای اطلاع اون هایی که شرایط من را دارن باید بگم که اگه پیش شرط زبان براتون گذاشتن هیچ نگران نباشید چون خود دانشگاه بعد از کلاس زبان اینقدر راهنمایی می کنن که راحت ویزا می گیرید و این که افیسی که اینجا باید برید انسان های مهربانی هستند که بدون دردسر اگه مدارکتون اماده و درست باشه ویزا می دن نه مثل ابوظبی هی بپیچوننتون ( هی الکی مدرک می خوان )
    در مورد خانوادهاتون هم اگه شما این جا باشید و اونا تو ایران باید از همون جا اقدام کنن و مدارک دیگه ای نمی خواد همون مدارک خودتون که دادید سفارت برا تمدید ویزا برا اونا هم کافیه + ترجمه شناسنامه ها و سند ازدواج همین
    به امید اینکه همه بتونن برن دانشگاه تو هر کشوری که دوست دارن نا گفته نمونه که خیال نکیند دانشگاه های اینجا هم مثل ایرانه به خدا دارن پوستمونو میکنن حالا خود دانید

سلام ،

ایا میشه برای ویزای تحصیلی انگلستان از سفارت انگلستان در سایر کشورها (به غیر از امارت )اقدام نمود ؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinakhan نمایش پست ها
    با سلام
    با عرض پوزش من چند تا سوال مربوط به خروج از کشور دارم که چون میخوام برای انگلستان اقدام کنم، فک کنم بهتر باشه اینجا بپرسم.
    من از چند دانشگاه انگلستان برای کارشناسی ارشد پذیرش دارم و حالا میخوام برای ویزا اقدام کنم.
    من تا اواخر هفته بعد اگه خدا بخواد مدارک پذیرش و ... رو میبرم وزارت علوم برای معافیت تحصیلی بعد کارای نظام وظیفه و ... رو انجام میدم و پاسپورتم رو میگیرم، حالا چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم دوستان جواب بدن:
    1. پس از دریافت معافیت تحصیلی و مجوز خروج من چقدر وقت دارم از کشور خارج بشم؟ و اگه تو اون مدت از کشور خارج نشم چی میشه؟
    2. چون تو پرونده من در وزارت علوم مقصد کشور انگلستان هست، من برای ویزا که میخوام برم ابوظبی مشکلی پیش نمیاد؟ به عبارت دیگه نظام وظیفه با ادامه تحصیلم در انگلستان که موافقت میکنه برای ویزا بخوام برم ابوظبی سفارت انگلیس،اداره گذرنامه به من اجازه خروج به امارات می ده؟ آخه چند جا خونده بودم که اگه به کشوری غیر از کشور ذکر شده تو پروندتون برین، ممکنه نظام وظیفه ممنوع الخروجتون کنه!
    3. میتونم اگه ابوظبی ویزام OK شد از همونجا بلیط بگیرم و برم انگلیس یا باید حتما برگردم ایران بعد برم؟
    4. من اگه واسه کلاسای امسال نرسم و پذیرشم رو دیفر کنم، باید همه مدارک از نظام وظیفه، وزارت علوم و... رو پس بگیرم یا میتونم این مجوز خروج و معافیت تحصیلیم دیفر کنم!

پیشاپیش از همه دوستان که به سوالات ابتدایی من جواب میدن تشکر میکنم.
    تمام این سوالات را بهتره در این انجمن پیگیری کنید چون اکثر دوستان اینجا کمتر این موضوع برایشان پیش می آیند و ممکنه دوستی مثل شما باشد ولی در یک انجمن دیگر رفته و دنبال کارهاش است منظورم را فهمید ممکنه یکی مثل شما باشه ولی داره برای آمریکا اقدام می کند پس بهتره برید اینجا و بعدا بیاید اینجا در مورد خود انگلیس و ویزا و هر چیز در مورد دانشگاه و اقامت بپرسید .

انجمن: گرفتن گذرنامه، مشکل سربازی و خروج از کشور
    بری اینجا سریعتر نتیجه میگیری/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)