نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 485 از 529 نخستنخست ... 385435475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,841 تا 4,850 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام به همگی، میخواستم بدونمBRP Alternative Location Collection code رو تو چه مرحله ای باید وارد کنیم؟(منظورم اینه که 'Alternative Location' field. تو کدوم مرحله هست؟) من تقریبا تا قسمت declaration visa application پیش رفتم اما به این قسمت برخورد نکردم که بخوام کد رو وارد کنم.
    ویرایش توسط Poona1988 : August 11th, 2019 در ساعت 10:46 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    سلام به همگی، میخواستم بدونمBRP Alternative Location Collection code رو تو چه مرحله ای باید وارد کنیم؟(منظورم اینه که 'Alternative Location' field. تو کدوم مرحله هست؟) من تقریبا تا قسمت declaration visa application پیش رفتم اما به این قسمت برخورد نکردم که بخوام کد رو وارد کنم.
    این یک فایل راهنمای دانشگاه منچستر هست مراحل اپلای ویزا رو نوشته
    http://documents.manchester.ac.uk/di...px?DocID=36838

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط literarian نمایش پست ها
    سلام کسی اگه کاناله تلگرام در زمینه ویزای انگلیس میشناسه لطفآ معرفی کنه
    سلام https://t.me/ukapply

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام دوستان

ببخشید اگه سوال تکراری یا بیش از اندازه ساده است. یک ذره استرس گرفتن ویزا دارم.
    من دارم برای ویزا اقدام میکنم میخواستم ببینم روندی که پیش میرم درسته یا نه:
    اول از طریق سایت https://visas-immigration.service.gov.uk اپلیکیشن مربوطه رو پر میکنم و مبلغ IHS رو پرداخت میکنم. بعد از پرداخت این مبلغ باید مبلغ ویزا هم تو همون سایت بریزم یا بعدا باید موقع انتخاب وقت سفارت واریز بشه؟ اگه توضیح بدید ممنون میشم چون واقعا گیج کننده است.
    بعدش باید از سایت https://www.vfsglobal.co.uk/ وقت سفارت بگیرم برای تحویل مدارک؟ این سایت اصلا اجازه ثبت نام نمیده، منم تا مرحله پرداخت رفتم.

بعد میخواستم ببینم این مصاحبه ای که میگید دقیقا چه چیزهایی پرسیده میشه، چون نیم ساعت مدت طولانیه و استرس گرفتم.
    ممنون پیشاپیش

Junior Member

دوستان برای ویزای tier 4 هزینه بیمه برا یک سال چقد شده مال شما؟

Junior Member

اگر اشتباه نکنم ۳۵۰ پوند پرداخت کردیم ما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط literarian نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای tier 4 هزینه بیمه برا یک سال چقد شده مال شما؟
    واسه ما 3 نفر بودیم من و همسرم و بچه 1 سالمون
    نفری 600 دلار شد
    البته واسه هر کسی فرق داره خود سایت محاسبه میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید اگه سوال تکراری یا بیش از اندازه ساده است. یک ذره استرس گرفتن ویزا دارم.
    من دارم برای ویزا اقدام میکنم میخواستم ببینم روندی که پیش میرم درسته یا نه:
    اول از طریق سایت https://visas-immigration.service.gov.uk اپلیکیشن مربوطه رو پر میکنم و مبلغ IHS رو پرداخت میکنم. بعد از پرداخت این مبلغ باید مبلغ ویزا هم تو همون سایت بریزم یا بعدا باید موقع انتخاب وقت سفارت واریز بشه؟ اگه توضیح بدید ممنون میشم چون واقعا گیج کننده است.
    بعدش باید از سایت https://www.vfsglobal.co.uk/ وقت سفارت بگیرم برای تحویل مدارک؟ این سایت اصلا اجازه ثبت نام نمیده، منم تا مرحله پرداخت رفتم.

بعد میخواستم ببینم این مصاحبه ای که میگید دقیقا چه چیزهایی پرسیده میشه، چون نیم ساعت مدت طولانیه و استرس گرفتم.
    ممنون پیشاپیش
    شما 450 ذلار ویزا هم پرداخت کنین بعدش نوبت سفارت میتونین بگیرین نیاز به سایت دوم نمیشه
    شما وقتی هزینه ویزا پرداخت کنین نوبت ها رو میتونین ببینین وا انتخاب کنین همونجا تاریخ و ساعت بهتون میده که کی حاضر شین
    اون مصاحبه هم الان از شما نمیگیرن الان فقط میرین اوجا مدارک رو تحویل میدین ازتون عکس و انگشت نگاری میکنن پاسپورت رو تحویل میگیرن و بهتون یه رسید میدن
    بعدش معمولا تا 15 روز کاری جواب میاد حالا یا اکسپت شدین یا ایمیل میدن یه تاریخ میدن واسه مصاحبه

Junior Member

سلام
    احتماله کنسلی پروازای ترکیه چقدره... کسایی ک ترکیه میرن شما روز قبل از اپوینتمنت بلیط گرفتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    شما 450 ذلار ویزا هم پرداخت کنین بعدش نوبت سفارت میتونین بگیرین نیاز به سایت دوم نمیشه
    شما وقتی هزینه ویزا پرداخت کنین نوبت ها رو میتونین ببینین وا انتخاب کنین همونجا تاریخ و ساعت بهتون میده که کی حاضر شین
    اون مصاحبه هم الان از شما نمیگیرن الان فقط میرین اوجا مدارک رو تحویل میدین ازتون عکس و انگشت نگاری میکنن پاسپورت رو تحویل میگیرن و بهتون یه رسید میدن
    بعدش معمولا تا 15 روز کاری جواب میاد حالا یا اکسپت شدین یا ایمیل میدن یه تاریخ میدن واسه مصاحبه
    خیلی ممنون از جواب تون. پرداخت کردم هزینه بیمه رو، بعد برای انتخاب اپلیکیشن سنترها گزینه ایران نبود. ظاهرا وقت مصاحبه ایران سه شنبه ساعت یک باز میشه. یعنی به این سرعت پر میشه؟
    الان یعنی باید یک هفته صبر کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)