نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 529 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    ممكنه يه كم در مورد شرايطتون توضيح بدين؟ بخصوص رشته تون و اينكه هزينه رو خودتون ميديد يا بورس گرفتيد

تازه اين مدتي كه گفتيد بعد از ATAS بوده ديگه نه؟
    PhD فیزیک گرایش نانو
    TA داشتم استاد هم یه قولایی داده بود در مورد fund بعد از یه مدت ولی گواهی حساب بانکی برده بودم
    بله این مدت بعد از ATAS هست گواهی ATAS رو هم برده بوم سفارت

البته من بعيد ميدونم که به خاطر fund طول داده باشند فکر کنم بيشتر به رشته ربط داره هر چند تو ATAS رشته رو چک ميکنند ولي کلا روي بحثهايي مثل نانو حساسند.

آره واقعا معلوم نیست به چی گیر میدن... با توجه به چیزهایی که من تا حالا دستگیرم شده از فورم یا 3 روز طول میکشه یا بیش از 100 روز!!! حد وسط نداره!!
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

من از یه مسئول سفارت پرسیدم. گفتم یکی از دوستام سه ماه منتظر بوده گفت به خاطر فاندش بوده وگرنه پول داشته باشی حله.

البته با هزينه شخصي در انگلستان درس خوندن کار خيلي خيلي سختيه و به خصوص الان با اين وضعيت تحريمها هم که انتقال پولم سخت شده و به همين جهت براي بدون فاندها رو سخت ميگيرند. ولي کلا فکر کنم که فاند هم داشته باشي بازم ممکنه لف بدن تو همين فروم يه آقايي بود که حتي ORS برده بود ولي بهش 3 ماه طول کشيد بدند. در مجموع ميشه گفت که خيلي حساب کتاب نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    من از یه مسئول سفارت پرسیدم. گفتم یکی از دوستام سه ماه منتظر بوده گفت به خاطر فاندش بوده وگرنه پول داشته باشی حله.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    البته با هزينه شخصي در انگلستان درس خوندن کار خيلي خيلي سختيه و به خصوص الان با اين وضعيت تحريمها هم که انتقال پولم سخت شده و به همين جهت براي بدون فاندها رو سخت ميگيرند. ولي کلا فکر کنم که فاند هم داشته باشي بازم ممکنه لف بدن تو همين فروم يه آقايي بود که حتي ORS برده بود ولي بهش 3 ماه طول کشيد بدند. در مجموع ميشه گفت که خيلي حساب کتاب نداره.
    من که متوجه نشدم اگه از دانشگاه فاند داشته باشیم ویزا زودتر میاد یا دیرتر

ببينيد منطق اينو ميگه که اگه شما بتوني از انگلستان که خيلي خيلي سخت پول ميده fund بگيري پس دانشجوي قوي بودي و شانس گرفتن ويزات بايد بالاتر باشه. ولي متاسفانه خودتونم بهتر ميدونيد که اين روزا در مورد ماها با توجه به وضعيت سياسي که داريم هيچ چيزي از روي منطق دنبال نميشه. به همين جهته که هيچ کس تو اين topic نميتونه نظري در مورد ويزا گرفتن به طور دقيق بده.

Babakghavamian
    Guest

پیش فرض England visa

با سلام،
    من 2 روز است که عضو سایت شما شده ام. من برای گرفتن ویزا دانشجو یی انگلیس می خواهم اقدام کنم. برای گرفتن وقت ملاقات به سایت www.visaappointments.fco.gov.uk
    میرم ولی اصلا باز نمیشود. ب***** شکن و همه راههای دیگر را هم امتحان کردم. آیا راهی به نظر شما میرسه؟
    با تشکر

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

You should be smart.

http://www.visa4uk.fco.gov.uk

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من انگار رکورد دوستمون یاسین رو شکستم برای ویزای انگلیس
    3 ماه و 17 روز
    نمیدونم اگه برم تقاضای ویزارو پس بگیرم چطوره؟ (که رسما رجکت نشم!)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)