نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 504 از 529 نخستنخست ... 4404454494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوستان، من دوشنبه ۹ دسامبر مراحل بایومتریک رو برای ویزای Tier 4 priority در استانبول انجام دادم و دیروز ۱۱ دسامبر ایمیل شفیلد رو دریافت کردم که گفت در مرحله decision making هست، در حالیکه ۱۰ دسامبر در قسمت track سایت tlscontact نوشته بود که application received by DMC آیا ۵ روز کاری از دریافت ایمیل شفیلد محاسبه میشه؟

سلام دوستان، من دوشنبه ۹ دسامبر مراحل بایومتریک رو برای ویزای Tier 4 در تهران انجام دادم و 15 دسامبر ایمیل شفیلد رو دریافت کردم که گفت در مرحله decision making هست. هنوز هیچ جوابی در مورد تصمیم گیری دریافت نکردم. ایا کسی که در این بازه زمانی اقدام کرده باشه جوابی رو دریافت کرده؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده اید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kavanfatehi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دوشنبه ۹ دسامبر مراحل بایومتریک رو برای ویزای Tier 4 در تهران انجام دادم و 15 دسامبر ایمیل شفیلد رو دریافت کردم که گفت در مرحله decision making هست. هنوز هیچ جوابی در مورد تصمیم گیری دریافت نکردم. ایا کسی که در این بازه زمانی اقدام کرده باشه جوابی رو دریافت کرده؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده اید؟
    سلام نه. برای دکترا اقدام کردم.

سلام
    نگران نباش، این روزها با تعطیلات پایان سال همزمان شده و تعداد روزهای کاری سپری شده کم هست.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

با توجه به تعطیلات شاید خیلی دیر نشده باشد فکر میکنم برای شروع ترم در فوریه برسید.

فرصت مطالعاتی را این جهت سوال کردم که الان زمان شروع معمول درس نیست - البته میدانم که کاملا ممکن است به خصوص اگر فاند از طریق پروژه باشد یا دانشجو سلف فایننس باشند - و دیگر اینکه در تعطیلات عزیزی را خیلی کوتاه دیدم که برای فرصت مطالعاتی امده بودند و کار ویزایشان غیر معمول طول کشیده بود. فرصت نبود و نشد جزییات را بپرسم برای همین از شما سوال کردم که شاید تحولاتی شده که ویزای بچه هایی که برای فرصت مطالعاتی میآیند را تاخیر دار کرده است.

در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر ویزا به دستتان برسد و تشریف بیاورید.

پایدار باشید

سلام نه. برای دکترا اقدام کردم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد

با توجه به تعطیلات شاید خیلی دیر نشده باشد فکر میکنم برای شروع ترم در فوریه برسید.

فرصت مطالعاتی را این جهت سوال کردم که الان زمان شروع معمول درس نیست - البته میدانم که کاملا ممکن است به خصوص اگر فاند از طریق پروژه باشد یا دانشجو سلف فایننس باشند - و دیگر اینکه در تعطیلات عزیزی را خیلی کوتاه دیدم که برای فرصت مطالعاتی امده بودند و کار ویزایشان غیر معمول طول کشیده بود. فرصت نبود و نشد جزییات را بپرسم برای همین از شما سوال کردم که شاید تحولاتی شده که ویزای بچه هایی که برای فرصت مطالعاتی میآیند را تاخیر دار کرده است.

در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر ویزا به دستتان برسد و تشریف بیاورید.

پایدار باشید
    من برای دکترا فول اسکولاشیپ گرفتم و شروع ترمم 1 فوریه 2020 هستش. اما با توجه به اینکه میگن در 15 روزی کاری جواب میدن این 1 مقدار نگران کننده شده واسم.

ApplyAbroad Superstar

فکر میکنم نباید نگران باشید. هنوز سه هفته فاصله هست و دیر نشده از دید من.

من برای دکترا فول اسکولاشیپ گرفتم و شروع ترمم 1 فوریه 2020 هستش. اما با توجه به اینکه میگن در 15 روزی کاری جواب میدن این 1 مقدار نگران کننده شده واسم.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

دوستان من از دبی برای ویزا priotity انگلیس افدام کردم. الان پنج روزه دبی هستم اما هیچ ایمیلی برام نیومده. میخواستم بپرسم آیا طبیعیه این موضوع یا ممکنه اون مسئول سفارت ایمیل من رو اشتباه وارد سیستمش کرده باشه؟سیستم sms هم که کلا واسه ایرانیا کار نمیکنه

سلام دوستان وقت بخیر.

میدونم مستقیم به tier4 ارتباط نداره اما ممنون میشم راهنمایی کنین چون به هر حال موضوع تحصیلی هست. من میخوام برای مصاحبه دکتری دو روزه برم لندن. در دعوتنامه قید شده که هزینه اقامت و بلیط برای دو روز تامین میشه. من هم میخوام سفرم رو همین دو روز برنامه ریزی کنم کلا.

شغل تمام وقت دارم (البته قرارداد ها چون یکساله اس تا اخر سال هست) و سابقه بیمه مجموعه حدود 2 سال - حقوق خالص 10 میلیون تومان
    قبلا ویزای یک ماهه سوییس داشتم

ولی یک بار برای ویزای ویزیت انگلیس ریجکت شدم پارسال که برای ارائه سمنار بود (که البته هزینه اش با خودم بود) به دلایلی مثل کم بودن حقوق (اون موقع پارت تایم بودم و حقوق حدود 2200)

دانشگاه هم خیلی شناخته شده اس

میخوام از امارات اقدام کنم. کلا چقدر شانس میبینین؟ اینکه ویزای سوییس داشتم و دانشگاه هزینه رو تامین میکنه کافیه؟ یا ریجکت قبلی خیلی اثر بدی داره؟

همچنین اینکه من خیلی احتمال میدم ان شا لله اینجا قبول بشم و ویزای tier4 بگیرم بعدا. اگر ریجکت شدن در این مرحله خیلی میتونه تاثیر بذاره، جکار کنم و توصیه تون چیه؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)