نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 515 از 529 نخستنخست ... 15415465505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوست عزیز

اینجاست که این حجم از پول (مثلا پونصد میلیون) رو چطور همراه خودمون ببریم دانشگاه؟

این مساله که همیشه بوده است حداقل در 7 و8 و 10 سال اخیر که اصلا رابطه بانکی بین دو کشور نبوده است. جواب هم صداقت است و اینکه صرافیها اینکار را میکنند. و هم اینکه افراد مقداری پول نقد با خودشان میبرند. هم اینکه از شبکه ایرانیهای اینجا پوند میگیرند و در ایران ریال میدهند. هم سفارت هم دانشگاهها با این مساله اشنا هستند و مشکلی ایجاد نمیکنند. سالیانه این تعداد زیاد دانشجوی ایرانی می ایند همه به همین شکل پاسخ میدهند و ویزا میشوند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_vj نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد به جایی دادین و گزینه خوبی هست از اینکه اگر دانشگاه قبول کنند و CAS رو برای ما بفرستن و اینجوری باعث میشه تا اون موقع که نتیجه حضوری برگزار شدن کلاس‌ها و یا حتی قطعی شدن ارسال ویزا صبر کرد و مطمئن شد و بعد پول رو واریز کرد... ولی خب الآن گیر اینجاست که این حجم از پول (مثلا پونصد میلیون) رو چطور همراه خودمون ببریم دانشگاه؟ و یا موقع مصاحبه برای درخواست ویزا همین سوال رو از ما بپرسن که چطور قرار پشتیبانی بشین رو چی بأس جواب داد؟
    بیشتر خوشحال میشیم تجربه‌های اساتیدی که قبلا این مراحل رو رفتن و یا دوستانی که این اطلاعات رو دارن اینجا به اشتراک بذارن.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    من کلاسم تاریخ 21 سپتامبر2020 شروع میشه. از طرفی اون یک ماهی که پول توی حساب باید باشه در 1 سپتامبر پرمیشه و من میتونم از بانک نامه تمکن بگیرم. خواستم بدونم بلافاصله اگر من برای ویزا اقدام کنم(همون 1 سپتامبر) نزدیکترین وقت سفارت حدودا کی میشه؟ و به نظرتون به تاریخ 21 سپتامبر میرسم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پدیرش را حدمتتان تبریک میگویم.

از دید من قبل از هر اقدامی با دانشگاه برای آنلاین بودن درسها چک کنید. برای عمده رشته در تقریبا همه دانشگاهها دست کم ترم اول سال اینده آنلاین برگزار میشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کلاسم تاریخ 21 سپتامبر2020 شروع میشه. از طرفی اون یک ماهی که پول توی حساب باید باشه در 1 سپتامبر پرمیشه و من میتونم از بانک نامه تمکن بگیرم. خواستم بدونم بلافاصله اگر من برای ویزا اقدام کنم(همون 1 سپتامبر) نزدیکترین وقت سفارت حدودا کی میشه؟ و به نظرتون به تاریخ 21 سپتامبر میرسم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پدیرش را حدمتتان تبریک میگویم.

از دید من قبل از هر اقدامی با دانشگاه برای آنلاین بودن درسها چک کنید. برای عمده رشته در تقریبا همه دانشگاهها دست کم ترم اول سال اینده آنلاین برگزار میشود.

پایدار باشید

متشکرم از محبت شما . حقیقتش دانشگاه میگه حدود 60 درصد کلاسها حضوری هست و باقی انلاین.حالا به نظر شما میرسم اگر تاریخ 1 سپتامبر برای ویزا اقدام کنم چون همونطور که گفتم تاریخ 21 سپتامبر شروع میشه کلاسها . منظورم اینه چه مدت طول میکشه معمولا از زمان ثبت نام تا تاریخ مصاحبه و صدور ویزا؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

از دید من در بهترین حالت خیلی سر به سری میشود یعنی اگر همه کارها درست هم انجام شوند باز فرصت خیلی کمی برای پرواز و استقرار و شروع کلاسها خواهید داشت. و اگر تاخیری چیزی هم باشد از شروع ترم میگذرد.

البته واقعیت این است که این مساله کرونا شرایط را به وجود آورده و کلی از تجربه های قدیم را نامفید کرده چون همه چیز عوض شده است. بنابراین حتما نظر دوستان دیگر را بگیرید من خودم در این یکی دو ماهه اخیر دانشجوی جدیدی از ایران ندیده ام و راستش را بخواهید دقت که میکنم به جز یک نفر که از افریقا امد اصلا دانشجوی جدیدی ندیده ام بنابراین اطلاعاتم کامل و به روز نیست.

پایدار باشید

متشکرم از محبت شما . حقیقتش دانشگاه میگه حدود 60 درصد کلاسها حضوری هست و باقی انلاین.حالا به نظر شما میرسم اگر تاریخ 1 سپتامبر برای ویزا اقدام کنم چون همونطور که گفتم تاریخ 21 سپتامبر شروع میشه کلاسها . منظورم اینه چه مدت طول میکشه معمولا از زمان ثبت نام تا تاریخ مصاحبه و صدور ویزا؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان

دیر رسیدن دانشجوی overseas چیزی معموله. من وقتی برای فوق رسیدم انگلیس، یک ماهی بود کلاسها شروع شده بود.
    وقت تحویل مدارک رو قاعدتا باید از روی وبسایت مرکز تجاری مربوطه، مثلا TSLconnect ، بتونید چک کنید. الان که شماره ی CAS دارید میتونید وقت بگیرید. لازم نیست مدارک آماده باشه اول بعد وقت بگیرید.
    در کل حداقل سه هفته برای ویزا کنار بگذارید. و البته نگران دیررسیدن هم نباشید، طبیعیه

Junior Member

سلام
    من می خوام برای ویزای تحصیلی انگلستان به همراه همسر و دختر دو ساله ام اقدام کنم پذیرش بدون شرط هم دارم ولی پول در حساب همسرم هست چرا ایشون نمیتوته اسپانسر من بشه؟ ایا باید پول حتما در حساب خودم باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nhl29 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای ویزای تحصیلی انگلستان به همراه همسر و دختر دو ساله ام اقدام کنم پذیرش بدون شرط هم دارم ولی پول در حساب همسرم هست چرا ایشون نمیتوته اسپانسر من بشه؟ ایا باید پول حتما در حساب خودم باشه؟
    اکر متقاضی اصلی هستید پول حتما باید در حساب خودتون یا پدر و مادر باشه و نمیتونه در حساب همراه باشه.

سلام. میخواستم بدونم از دوستانی که قبل از کرونا یا در بین مدت زمان مارچ و جون اپلیکیشن خود را سابمیت کردند و وقت اپوینمنت vfs اونها به دلیل کرونا کنسل شده، کسی تونسته وقت جدید بگیره؟ ینی از vfs وقت جدید بهش دادن؟ چون من میبینم کسانی که طی دو هفته گذشته اپلای کردند، وقت هم گرفتند و کارهاشون انجام شده. درحالیکه کسانی که در ماه های گذشته اپلای کردن هنوز هیچی. قرار بوده مثلا به ترتیب تاریخ اپلیکیشن وقت بدن. اما اینطور نیست. من الان نمیدونم تا کی باید منتظر باشم. ممنونم.

سلام
    من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    1) من unconditional offer دارم یعنی tuition fee & maintenance bursary رو دانشگاه میده ، آیا باز باید نامه تمکن مالی رو داشته باشم؟؟
    2) این چی هست که باید اماده کنم(یعنی نمیدونم باید داشته باشم یا نه): Police Registration Certificate - if it was a condition of your previous leave to register with the police, you will have a registration certificate;

3)
    Your Biometric Residence Permit (if applicable); اینم نمیدونم ایا ضروری هست که الان داشته باشم یا نه؟ اگر بله کجا باید برم؟؟
    4)یک سوال هم در مورد
    Academic Technology Approval Scheme (ATAS) دارم، آیا نام referee که موقع پرکردن فرم وارد میکنیم آیا بعدا تو فرمی که به ما میدن
    اورده میشه؟

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)