نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 523 از 529 نخستنخست ... 23423473513514515516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,221 تا 5,230 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ترکیه که الان ایران عمرن برا کرونا نمی اد قطر هم که اینجا همه میگم اذیت میکنه مسافرای ایرانیشو. ولی میدونم که هواپیمایی که الان ایران ایر گذاشته تو راه لندن از همه شرکتهای دیگه نوتره و واسه اینکه توقف وسط راه نداره سریعتره و ۶ - ۷ ساعته هم میرسه فقط حیف که گرونه خیلی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianpour1 نمایش پست ها
    سلام , من برای ویزای تحصیلی مقطع ارشد باید برای سفارت اقدام کنم تو این هفته اما خوب یه سری سوال و مشکلات دارم ممنون میشم از دوستان جوابگو و راهنما باشند.
    1-برای اقامت ده روزه هتل یک سایت که بدون هزینه رزرو انجام بشه داد میشناسین پون booking قبول ندارن دیگه ، خودم سرچ کردم اما سایت هایی که پیدا کردم یا پولی هستن یا اطلاعات مستر کارت رو میخوان ، واقعا گیر افتادم
    2- برای موجودی 28 روزه من برای 21 هزار پوند ؛ مبلغ 250 میلیون پول گذاشتم تو حساب و با این مبلغ دانشگاه نامه cas رو برام فرستاد چون درخواست کرده بودن که مدرک مالی رو میخوان تا بدن این نامه رو ، چون تو گواهینامه مالی پوند دولتی زدن ، دانشگاه قبول کرد و نامه رو داد ، ایا سفارت هم قبول میکنه یا اینکه بر اساس ارز ازاد باید پول بزارم تو حساب ؛ تو این شرایط که همه دانشجو ها اکثرا گیر افتادن با این نرخ ارز ازاد خیلی سخت شده
    3- پرواز های لندن از دوستانی که تجربه کدوم بهتره بین ترکیه و قطر ؟ ایران ایر امنیت داره اصلا ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaaRaad نمایش پست ها
    ترکیه که الان ایران عمرن برا کرونا نمی اد قطر هم که اینجا همه میگم اذیت میکنه مسافرای ایرانیشو. ولی میدونم که هواپیمایی که الان ایران ایر گذاشته تو راه لندن از همه شرکتهای دیگه نوتره و واسه اینکه توقف وسط راه نداره سریعتره و ۶ - ۷ ساعته هم میرسه فقط حیف که گرونه خیلی.
    من کسایی که میشناسم با قطر اخیرا اومدن و مشکلی نبوده فقط باید تست کرونا بدید قبلش البته این اطلاعات مال یک ماه قبله باز باید چک کنید باهاشون

Junior Member

ممنون , درباره رزرو هتل و موجودی حساب شما و یا دیگر دوستان اطلاعی ندارین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminghasemi نمایش پست ها
    جواب سوال 1 رو فقط مي دونم :
    وب سايت هاي ايراني هتل مي توني رزرو كني براي خارج پولش هم اينجا ريال ميزني من قبلا اين كار كردم (جهت جلوگيري از تبليغ من عنوان وب سايتها را نميگم

ممنون اما فکر نمیکنم تبلیغ حساب بشه بالاخره خیلی ها الان مثل من همین سوال شاید داشته باشن ، چون دفتر هواپیمایی پیگیری کردم 20 دلار میگیرن تا واچر هتل معتبر بدن ، اگر شما یا دوستان سایتی میشناسین که بدون پول رزرو میشه کرد ممنون میشم اعلام کنین

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianpour1 نمایش پست ها
    ممنون اما فکر نمیکنم تبلیغ حساب بشه بالاخره خیلی ها الان مثل من همین سوال شاید داشته باشن ، چون دفتر هواپیمایی پیگیری کردم 20 دلار میگیرن تا واچر هتل معتبر بدن ، اگر شما یا دوستان سایتی میشناسین که بدون پول رزرو میشه کرد ممنون میشم اعلام کنین
    علی بابا و فلایتیو ولی بدون پول نمیشه رزرو کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من کسایی که میشناسم با قطر اخیرا اومدن و مشکلی نبوده فقط باید تست کرونا بدید قبلش البته این اطلاعات مال یک ماه قبله باز باید چک کنید باهاشون
    جديدا فرودگاه امام اعلام كرده كه بدون تست كرونا منفي كسي رو راه نميده. قبلا قانون قطر ايروز اين بود كه تست منفي ميخواست. ولي الان ظاهرا خود فرودگاه هم اين تست رو ميخواد. البته قبل از پرواز بايد چك كرد همه اينا رو.

Junior Member

سلام دوستان. کسی اطلاع داره پاسپورت حدودا چند روز بعد از دریافت ایمیل صدور ویزا می رسه؟ ممنونم.
    ...And I tried my best. Crossed my fingers for the rest

ApplyAbroad Guru

من امروز نامه رد شدنی دیدم برای Tier 4 که افسر ویزا گفته درسته براساس مقررات مهاجرتی شما پول به اندازه کافی در حساب دارید ولی براساس نرخ bonbast.com این پول خیلی کمه و شما واقع بینانه قادر به پرداخت هزینه ها نیستید. دانشجو درنتیجه بخاطر مصاحبه رد شده (دلیل رد شدن Genuine نبودن بود. البته دلایل دیگه ای قید شده بود ولی بحث مالی هم اشاره شده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من امروز نامه رد شدنی دیدم برای Tier 4 که افسر ویزا گفته درسته براساس مقررات مهاجرتی شما پول به اندازه کافی در حساب دارید ولی براساس نرخ bonbast.com این پول خیلی کمه و شما واقع بینانه قادر به پرداخت هزینه ها نیستید. دانشجو درنتیجه بخاطر مصاحبه رد شده (دلیل رد شدن Genuine نبودن بود. البته دلایل دیگه ای قید شده بود ولی بحث مالی هم اشاره شده)
    این مورد که میگید جدید بوده؟ چون من خودم یکی رو میشناسم همین یک ماه پیش ویزا شد و پول هم به نرخ oanda گذاشته بود. و مصاحبه هم نشده بود. من فقط یک مورد دیده بودم که اون فرد هم برای فرصت مطالعاتی که همون توریستیه اقدام کرده بود و رد شده بود و دلیلش هم نرخ بن بست زده بود. خیلی بعیده حتی اگه بخوان هم رد کنن برای دانشجویی داخل نامه ردی اسم بن بست رو بنویسن. چون عملا خلاف صریح دستورالعمل هست. چون حتی توی دستورالعمل جدید ویزای دانشجویی هم واضح گفته برای تبدیل هاتون از oanda استفاده کنید. اگر لطف کنید اطلاعات بیشتری بدید در مورد اینکه پذیرش برای چه مقطعی بوده؟ کدوم سفارت؟ پذیرش انکاندیشنال بوده؟ مصاحبه چطور انجام شده؟ چه سوالایی کردن که درست جواب داده نشده و نهایت geniune شناخته نشده.
    ویرایش توسط koorosh200 : November 9th, 2020 در ساعت 06:43 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    این مورد که میگید جدید بوده؟ چون من خودم یکی رو میشناسم همین یک ماه پیش ویزا شد و پول هم به نرخ oanda گذاشته بود. و مصاحبه هم نشده بود. من فقط یک مورد دیده بودم که اون فرد هم برای فرصت مطالعاتی که همون توریستیه اقدام کرده بود و رد شده بود و دلیلش هم نرخ بن بست زده بود. خیلی بعیده حتی اگه بخوان هم رد کنن برای دانشجویی داخل نامه ردی اسم بن بست رو بنویسن. چون عملا خلاف صریح دستورالعمل هست. چون حتی توی دستورالعمل جدید ویزای دانشجویی هم واضح گفته برای تبدیل هاتون از oanda استفاده کنید. اگر لطف کنید اطلاعات بیشتری بدید در مورد اینکه پذیرش برای چه مقطعی بوده؟ کدوم سفارت؟ پذیرش انکاندیشنال بوده؟ مصاحبه چطور انجام شده؟ چه سوالایی کردن که درست جواب داده نشده و نهایت geniune شناخته نشده.
    ببنید مساله واضحه و افسر ویزا در مورد نرخ ارز که مصاحبه ای نکرده! پذیرش هم اگر مشروط باشه که طرف CAS نمیگیره. الان هم پرونده ها همه در شفیلد بررسی میشند. ولی جملات نامه رد شدن صریح بودند. کار خلاف قانونی هم نیست چون افسر ویزا امتیاز Maintenance رو داده ولی به دلیل genuine نبودن رد کرده و به صراحت گفته با این نرخ ارز شما توانایی مالیتون مشکوکه و میتونه افسر ویزا این حرف رو بزنه. تاریخ رد شدن همین هفته قبل بوده. درسته ممکنه برای یک افسر ویزایی این مساله مهم نباشه ولی برای یکی دیگه باشه ولی همین مساله دلیل اصلی اینه که من همیشه میگم مصاحبه رو جدی بگیرید و فکر نکنید الکیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)