نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 524 از 529 نخستنخست ... 24424474514515516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,231 تا 5,240 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

در راهنمای ویزای دانشجویی در بخش مربوط به تست genuine بودن به صراحت گفته شده:
    whether the applicant has a credible source of funds to meet course fees, and
    living costs – both for themselves and any dependants – for the duration of the
    course in the UK, in cases where they would have a limited, or no, ability to
    work in the UK

و

the economic circumstances of the applicant and any dependant

درنتیجه درسته که شما با گذاشتن پول براساس نرخ Oanda امتیاز لازم رو میگیرید ولی افسر ویزا کار خلاف قانون نمیکنه اگر بگه شما با این شرایط امکان تامین هزینه ها رو ندارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در راهنمای ویزای دانشجویی در بخش مربوط به تست genuine بودن به صراحت گفته شده:
    whether the applicant has a credible source of funds to meet course fees, and
    living costs – both for themselves and any dependants – for the duration of the
    course in the UK, in cases where they would have a limited, or no, ability to
    work in the UK

و

the economic circumstances of the applicant and any dependant

درنتیجه درسته که شما با گذاشتن پول براساس نرخ Oanda امتیاز لازم رو میگیرید ولی افسر ویزا کار خلاف قانون نمیکنه اگر بگه شما با این شرایط امکان تامین هزینه ها رو ندارید.
    بله. بهرحال اینکه در نامه ردی اسم یک سایتی که به هیچ وجه مرجع حساب نمیشه رو بیاره کار غیرحرفه ای هست.میتونه جور دیگه ای بیان کنه. یا اینکه خیلی راحت برای ایران میتونن یک دستورالعمل بدن مشخص کنن که مرجع چه سایتی باشه.بهر حال من کمی گیج شدم.البته cas ترکیبی با کلاس زبان هم هست . ایا ایشون بالاخره مصاحبه شدن؟ یا میشه بگین غیر از مالی به چه علت دیگه ای رد شدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    بله. بهرحال اینکه در نامه ردی اسم یک سایتی که به هیچ وجه مرجع حساب نمیشه رو بیاره کار غیرحرفه ای هست.میتونه جور دیگه ای بیان کنه. یا اینکه خیلی راحت برای ایران میتونن یک دستورالعمل بدن مشخص کنن که مرجع چه سایتی باشه.بهر حال من کمی گیج شدم.البته cas ترکیبی با کلاس زبان هم هست . ایا ایشون بالاخره مصاحبه شدن؟ یا میشه بگین غیر از مالی به چه علت دیگه ای رد شدن؟
    اینکه حرفه ای هست یا نه مساله دیگه ایه. مصاحبه دست افسر ویزا رو باز گذاشته که بتونه رد کنه. در متن رد شدن به صراحت هم گفته شما براساس قوانین مهاجرت مبلغ درست گذاشتید ولی در عمل پول شما خیلی کمتره. همونطور که گفتم امتیاز maintenance رو هم داده

بله مصاحبه شدن و فاصله با تحصیل قبلی و برنامه بعد از تحصیل هم از دلایل رد شدن بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اینکه حرفه ای هست یا نه مساله دیگه ایه. مصاحبه دست افسر ویزا رو باز گذاشته که بتونه رد کنه. در متن رد شدن به صراحت هم گفته شما براساس قوانین مهاجرت مبلغ درست گذاشتید ولی در عمل پول شما خیلی کمتره. همونطور که گفتم امتیاز maintenance رو هم داده

بله مصاحبه شدن و فاصله با تحصیل قبلی و برنامه بعد از تحصیل هم از دلایل رد شدن بوده.
    اگر امتیاز maintenance رو گرفتن پس عملا مشکلی در این زمینه نبوده.و همون geniune بودن رو در مصاحبه نتونستن اثبات کنن. بهرحال با سپاس از شما که تجربیات رو در اختیار دیگران میگذارید.

ApplyAbroad Guru

اگر امتیاز maintenance رو گرفتن پس عملا مشکلی در این زمینه نبوده.و همون geniune بودن رو در مصاحبه نتونستن اثبات کنن. بهرحال با سپاس از شما که تجربیات رو در اختیار دیگران میگذارید.
    منظورتون چیه مشکلی نبوده!!! بله افسر ویزا اون امتیاز رو داده ولی در نهایت قبول نکرده که دانشجو به اندازه کافی پول داره. پس در نهایت کم بودن پول در حساب یکی از دلایل رد شدن بوده.

شما دوست دارید که فکر کنید افسر ویزا نمیتونه به نرخ دولتی گیر بده. واقعیت اینه که میتونه و کار خلافی هم نکرده.

Junior Member

سلام،میخواستم بدونم اگه من دوره pre-sessional یک دانشگاه رو رفته باشم و آزمونشون رو داده باشم و نمره رو آروده باشم و برام نامه unconditional صادر بشه ، برای ویزا نیاز به آزمون زبان دیگه ای ،مثلا UKVI دارم؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_sm66 نمایش پست ها
    سلام،میخواستم بدونم اگه من دوره pre-sessional یک دانشگاه رو رفته باشم و آزمونشون رو داده باشم و نمره رو آروده باشم و برام نامه unconditional صادر بشه ، برای ویزا نیاز به آزمون زبان دیگه ای ،مثلا UKVI دارم؟
    ممنونم
    خیر مشکلی ایجاد نمیشه. در دوره های degree به بالا ملاک تشخیص زبان خود دانشگاه هست و نیازی به تست ukvi نیست. توی نامتون نحوه سنجش زبانتون قید میشه.

Junior Member

ممنون، من هم تا جایی که خودم خوندم همین هستش، ولی موسسه مهاجرتی تقریبا همگی میگن نه ، آزمون زبان مجزا نیاز هست، نمیدونم شاید چون این دستورالعمل جدید صدور ویزا هست و اونها اطلاعاتشون آپدیت نیست!!
    خیر مشکلی ایجاد نمیشه. در دوره های degree به بالا ملاک تشخیص زبان خود دانشگاه هست و نیازی به تست ukvi نیست. توی نامتون نحوه سنجش زبانتون قید میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_sm66 نمایش پست ها
    ممنون، من هم تا جایی که خودم خوندم همین هستش، ولی موسسه مهاجرتی تقریبا همگی میگن نه ، آزمون زبان مجزا نیاز هست، نمیدونم شاید چون این دستورالعمل جدید صدور ویزا هست و اونها اطلاعاتشون آپدیت نیست!!
    خیر یا وارد نیستن اونا یا اینکه شما سوال رو براشون بد طرح کردی. شما اگر بخوای دوره زبان رو بری همونجا بگذرونی و بعدش وارد دوره اصلی بشی بله حتما نیاز به تست ukvi داری. ولی اگه زبان رو همینجا انلاین پاس کنی دیگه نیازی به تست نیست. تنها تغییری که در دستورالعمل جدید ایجاد شده این هستش که دانشگاه باید نحوه سنجش زبان دانشجو رو قید کنه که به چه صورت انجام شده مثلا تافل بوده یا ایلتس یا گذروندن دوره زبان خود دانشگاه یا هر مدل دیگه ای و اینکه 10 امتیاز هم شامل میشه. قبلا نیاز به قید اینکه نحوه سنجش به چه صورت بوده نبود ولی الان هست و امتیازم نداشت.

Junior Member

سلام
    دوستان من پروسه ویزای دانشجویی تو سایت gov.uk را انجام دادم طبق تمام گزینه هاشون ، مبلغ 476 پوند رو در اخر برای پرداخت نشان داد که از طریق سایت های پرداخت واسطه انجام دادم ، آیا این مبلغ جزو هزینه وقت سفارت بوده یا هزینه IHS درمانی بوده ؟
    من بعد ار پرداخت ایمیل تاییدی که دریافت کرده هیچ اشاره به هزینه درمانی بیمه نداره تو نامه ، بعد تو سایت vfs نوبت سفارت هم تایید کردم ولی بازم جایی برای پرداخت این هزینه بیمه درمانی دانشجو نشان نداده
    به چتد شرکت های تهران تماس گرفتم اما هیچ کدام حاضر نشدن راهنمایی کنن و گفتن بدون دریافت پول قرارداد نمیتوانیم بگیم چه جوری هزینه بیمه درمانی رو پرداخت کنین
    تو خود سایت gov.uk یه قسمت هست که زده پرداخت IHS ولی موقع ورود میگه اگر در خارج از uk هستین پرداخت در پروسه ثبت ویزا انجام میشود
    دوستان کسی اطلاعی داره این قضیه به په صورتی هست واقعا گیج شدم از طرف دیگر شرکت های تهران میگن 1000 پوند میگیرن تا قرارداد ببنددن و اینکارو انجام بدن که واقعا زیاده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)