نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 55 از 529 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-در اینجا بحث قوانین ویزاست نه پذیرش دانشگاه. اولا دانشگاه ها عملا برای پذیرش به آیلتس با نمره 6.0 به بالا نیاز دارند و درنتیجه این بند خیلی مشکل جدیدی نیست. ولی ممکن بود یک دانشگاه مثلا بدون آیلتس زبان شما را ارزیابی میکرد و پذیرش قطعی میداد. این بند نیز بیان میکند که دانشگاه ها میتوانند بدون آیلتس پذیرش قطعی بدهند ولی باید ادعا کنند که زبان دانشجو در حد آیلتس 5.5 است. عملا دانشگاه ها نمره بالاتری میخواهند. در مورد بخش دوم خیر به هیچ عنوان با پذیرش مشروط CAS صادر نخواهدشد.
    2-همین الان نیز به صحبت کردن دانشجویان گیر داده شده و مواردی از بازگشت دانشجو به دلیل صحبت کردن ضعیف دیده شده است.
    هومن جان ممکنه این لینک مربوط به ( این بند نیز بیان میکند که دانشگاه ها میتوانند بدون آیلتس پذیرش قطعی بدهند ولی باید ادعا کنند که زبان دانشجو در حد آیلتس 5.5 است. ) رو واسمون بذاری؟
    ممنون
    چاوش جان یا دوستان دیگه هر کدوم این لینکو دارید بیزحمت دریغ نکنید....................

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    میشه بگین اینکه میفرمایید به زبان گیر میدن چطوریه؟ یعنی مصاحبه ای چیزی داره؟ یا سوالات مشخص و خاصی هست ... استرس گرفتم
    و مورد دیگه که میگن فرودگاه هیترو گیرتر هست درسته ؟
    فرقی بین فرودگاه های مختلف نیست. شما قراره زبانتون مثلا در حد آیلتس 4.0 باشه. من واقعا علت این استرس رو نمیفهمم. ایلتس 4.0 یعنی رسما هیچی. یعنی شما با کلی مکث هم حرف یزنید قبوله. اونهایی که برگشت خوردند رسما هیچی نمیتونستند بگند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    هومن جان ممکنه این لینک مربوط به ( این بند نیز بیان میکند که دانشگاه ها میتوانند بدون آیلتس پذیرش قطعی بدهند ولی باید ادعا کنند که زبان دانشجو در حد آیلتس 5.5 است. ) رو واسمون بذاری؟
    ممنون
    چاوش جان یا دوستان دیگه هر کدوم این لینکو دارید بیزحمت دریغ نکنید....................
    دوستان میشه این لینکو واسم بذارید)))))))))))))))))))))))))))
    ممنون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    دوستان میشه این لینکو واسم بذارید)))))))))))))))))))))))))))
    ممنون
    سلام.

تا جای که می دانم با عوض شدن قوانین دیگه دانشگاه ها نمی توانند بدون مدرک پذیرش قطعی بدهند . قوانین عوض شده ولی نمی دانم فعلا برای این موضوع هم اجرا میشود یا نه بعدا اجرا میکنند.

جواب سوالات شما در فروم هست موفق باشید
    سلام. من فروم رو مطالعه کردم. همینطور visa application guid. ولی جواب سوالات زیر را پیدا نکردم:

1- در مورد پول موجود در حساب بانکی: در مورد ما اگر بخواهیم جداگانه apply کنیم برای ویزا یک حساب مشترک که پول شهریه هر دو نفر + 5400 پوند + 400X2 پوند برای 9 ماه باشد کافی است؟ یا اینکه برای مثال همسرم یک حساب شهریه + 5400 پوند نشان بدهد و من شهریه + 5400 + 400 پوند برای 9 ماه برای پسرمون؟

2- اگر من به عنوان همراه همسرم ویزا بگیرم نه ویزای مستقل دانشجویی، آیا می تونم بدون مشکل در دانشگاهی که پذیرش گرفتم ثبت نام کنم؟ یعنی در واقع می خوام بدونم ویزای همراه حق تحصیل یا کار داره؟ اگر ممکنه لینک منبع رو برام بذارید تا خیالم راحت بشه.

مجدداً از داهنمایی شما تشکر می کنم.
    NOC: 9212** تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی: May 5, 2010 ** فایل نامبر اول: October 28, 2010** ارسال اسناد به دمشق: January 10, 2011 **رسیدن اسناد به دمشق: January 12, 2011 ** فایل نامبر دوم: March 06, 2011 ** ارسال به آنکارا: احتمالاً 3 اپریل**

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط FH نمایش پست ها
    سلام. من فروم رو مطالعه کردم. همینطور visa application guid. ولی جواب سوالات زیر را پیدا نکردم:

1- در مورد پول موجود در حساب بانکی: در مورد ما اگر بخواهیم جداگانه apply کنیم برای ویزا یک حساب مشترک که پول شهریه هر دو نفر + 5400 پوند + 400X2 پوند برای 9 ماه باشد کافی است؟ یا اینکه برای مثال همسرم یک حساب شهریه + 5400 پوند نشان بدهد و من شهریه + 5400 + 400 پوند برای 9 ماه برای پسرمون؟

2- اگر من به عنوان همراه همسرم ویزا بگیرم نه ویزای مستقل دانشجویی، آیا می تونم بدون مشکل در دانشگاهی که پذیرش گرفتم ثبت نام کنم؟ یعنی در واقع می خوام بدونم ویزای همراه حق تحصیل یا کار داره؟ اگر ممکنه لینک منبع رو برام بذارید تا خیالم راحت بشه.

مجدداً از داهنمایی شما تشکر می کنم.
    شما به عنوان همراه که بیاید هم اجازه کار دارید و هم تحصیل و دیگه لازم هم نیست اون مقدار پول رو نشون بدید. شهریه همسرتون + 5400 + 2 تا هزینه همراه که ماهی 400 پونده
    ولی اگز هر دوی شما با tier 4 بیایید، باید کامل این هزینه ها رو نشون بدید هر کدوم، حسابم که مشترک باشه باید پول به انداره ای باشه که 2 تا شهریه دانشگاه و 2 تا 5400 تا و یک dependent رو ساپورت کنه.

Junior Member

فرقی بین فرودگاه های مختلف نیست. شما قراره زبانتون مثلا در حد آیلتس 4.0 باشه. من واقعا علت این استرس رو نمیفهمم. ایلتس 4.0 یعنی رسما هیچی. یعنی شما با کلی مکث هم حرف یزنید قبوله. اونهایی که برگشت خوردند رسما هیچی نمیتونستند بگند.
    ممنون . اما این شرایط برای کسایی که برای زبان هم نمیان صدق میکنه ؟من پذیرشم واسه زبان نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    ممنون . اما این شرایط برای کسایی که برای زبان هم نمیان صدق میکنه ؟من پذیرشم واسه زبان نیست
    فرقی نداره. شما باید به اندازه سطح زبانی که ادعا کردید بتونید حرف بزنید. مثلا اگر برای دانشگاه میرید و آیلتس 6.0 دارید باید بتونید حرف بزنید. البته اینطوری نیست که سطح مصاحبه بالاتر بره و در حد همون صحبت های ساده است و تستی هم از شما نمیگیرند. همونطور که گفتم نباید صفر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    شما به عنوان همراه که بیاید هم اجازه کار دارید و هم تحصیل و دیگه لازم هم نیست اون مقدار پول رو نشون بدید. شهریه همسرتون + 5400 + 2 تا هزینه همراه که ماهی 400 پونده
    ولی اگز هر دوی شما با tier 4 بیایید، باید کامل این هزینه ها رو نشون بدید هر کدوم، حسابم که مشترک باشه باید پول به انداره ای باشه که 2 تا شهریه دانشگاه و 2 تا 5400 تا و یک dependent رو ساپورت کنه.
    خیلی ممنون چاوش

ممکنه یه لینک بدید که تایید می کنه همراه حق تحصیل داره؟ من راستش گشتم ولی منبعش رو پیدا نکردم، البته فقط برای اینکه خیالم راحت بشه که اگر همراه ویزا بگیرم می تونم درس بخونم. ببخشید من یکمی وسواسی هستم.
    NOC: 9212** تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی: May 5, 2010 ** فایل نامبر اول: October 28, 2010** ارسال اسناد به دمشق: January 10, 2011 **رسیدن اسناد به دمشق: January 12, 2011 ** فایل نامبر دوم: March 06, 2011 ** ارسال به آنکارا: احتمالاً 3 اپریل**

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FH نمایش پست ها
    خیلی ممنون چاوش

ممکنه یه لینک بدید که تایید می کنه همراه حق تحصیل داره؟ من راستش گشتم ولی منبعش رو پیدا نکردم، البته فقط برای اینکه خیالم راحت بشه که اگر همراه ویزا بگیرم می تونم درس بخونم. ببخشید من یکمی وسواسی هستم.
    چنین چیزی به صراحت گفته نشده ولی در جایی منع هم نشده است. چون این مساله یعنی عدم تحصیل بخشی از شرایط و محدودیت های ویزای همراه نیست پس امکان تحصیل وجود دارد. در سایت خیلی از دانشگاه ها هم به همین منظور حتی شهریه تحصیل پاره وقت برای دانشجویان خارجی ارایه شده و توضیح داده شده که این شهریه برای همراهان ویزاهای دانشجویی و کاری است. مشکل اصلی تمام مراجع مهاجرتی، کار کردن در انگلیس است وگرنه وقتی قراره شما شهریه بدید هیچ کس از این موضوع جلوگیری نمیکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)