نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 529 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

من بعيد ميدونم که بخوان ردتون بکنن متاسفانه جديدا اين کشورهاي اروپايي از آمريکا و کانادا آتيشيشون تندتر شده يکي از اقوام منم الان 5 ماه و نيمه براي ويزاي آلمان اقدام کرده هر هفته که ميره ميگن برو 2 هفته بعد بياد. ولي فکر کنم اگه ميخواستند ردتون کنن تا حالا ميکردند. در ضمن اين قضيه بسته شدن بانکهاي ايراني تو لندن هم شايد موثر باشه چون به هر حال بايد به يک طريقي بايد اين حدود 20-25 هزار پوند در سال رو به انگلستان منتقل کرد ديگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    من بعيد ميدونم که بخوان ردتون بکنن متاسفانه جديدا اين کشورهاي اروپايي از آمريکا و کانادا آتيشيشون تندتر شده يکي از اقوام منم الان 5 ماه و نيمه براي ويزاي آلمان اقدام کرده هر هفته که ميره ميگن برو 2 هفته بعد بياد. ولي فکر کنم اگه ميخواستند ردتون کنن تا حالا ميکردند. در ضمن اين قضيه بسته شدن بانکهاي ايراني تو لندن هم شايد موثر باشه چون به هر حال بايد به يک طريقي بايد اين حدود 20-25 هزار پوند در سال رو به انگلستان منتقل کرد ديگه.
    تو سایت دانشگاه نوشته که international students میتونن حساب بانکی انگلیس داشته باشن (با معرفی نامه دانشگاه و حتی بانکی که میخوان رو هم از یه لیست انتخاب کنن) و خیلی از صرافی ها هم با واسطه به بانک های اروپایی پول حواله میکنن فکر نمیکنم از این لحاظ مشکلی بشه

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

دانیال جان
    سلام
    میدونم این چیزی که میگم نمیشه، همونجور که بقیه میگفتن و من نمیتونستم، ولی سعی کن که تا جایی که میتونی بیخیال شی. من مطمئن هستم که شما ویزات رو همین روزا میگیری و تازه وقتی اومدی اینجا، حسرت روز ها و شب هایی رو میخوری که همش تو فکر ویزا بودی و لذت در میان خانواده و دوستان بودن رو از دست دادی. من کلا از این سیاست سفارت انگلیس سر در نیاوردم و فکر هم نمیکنم کسی بتونه سر در بیاره ولی مطمئن باش این تاخیر هیچ معنی بدی نداره و این شالله بزودی وارد سرزمین همیشه ابری انگلیس میشی. ;D

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط danial
    من انگار رکورد دوستمون یاسین رو شکستم برای ویزای انگلیس
    3 ماه و 17 روز
    نمیدونم اگه برم تقاضای ویزارو پس بگیرم چطوره؟ (که رسما رجکت نشم!)
    اینجاست که میگویند "سال به سال، دریغ از پارسال"

اصلا نگران نباشید، ان شاء ا... درست میشه...فقط یه مقدار طول میکشه... چیزی جای نگرانی داره که مال همه رله باشه و کار شما گیر کرده باشه که این جوری نیست . میبینید که اکثرا فرآیند ویزاهای همه کشورها برای دانشجویان ایرانی خیلی طولانی شده... در مورد انگلیس بچه ها چون کم رفتند اطلاعات فورم کمتره... شبیه انگلیس، استرالیا هستش که سیاستهاش تابع انگلیسه... فورم رو نگاه کنید میبینید چقدر بچه ها روند ویزاهاشون طولانی شده...

مهمتر از همه اینکه ریجکت رو زود میگن... no news is good news

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

با سپاس فراوان از دوستان عزیز...
    کسی میدونه من چطور میتونم پاسپورتمو از سفارت انگلیس بگیرم؟ پاشم برم سفارت بدون وقت قبلی؟
    چون میخوام برای یه ویزای تحصیلی شنگن هم اقدام کنم

یک اتفاق که شاید در نوع خودش بی سابقه باشه!
    من امروز رفتم سفارت انگلیس که پاسپورتمو بگیرم
    خانمه اسممو تو کامپیوتر چک کرد و پاسپورتمو آورد با یک عدد ویزای 3 ساله انگلیس
    گفت انگار بیشتر از 2 ماهه ویزام اومده ولی همکاراش فراموش کردن زنگ بزنن!!
    البته به3 تا email خودم و تماس استادم هم جوابی ندادن من که خلاصه به این آرزوم نرسیدم به سفارت زنگ بزنم به جای answering یک human جواب بده!

نقل قول نوشته اصلی توسط danial
    یک اتفاق که شاید در نوع خودش بی سابقه باشه!
    من امروز رفتم سفارت انگلیس که پاسپورتمو بگیرم
    خانمه اسممو تو کامپیوتر چک کرد و پاسپورتمو آورد با یک عدد ویزای 3 ساله انگلیس
    گفت انگار بیشتر از 2 ماهه ویزام اومده ولی همکاراش فراموش کردن زنگ بزنن!!
    البته به3 تا email خودم و تماس استادم هم جوابی ندادن من که خلاصه به این آرزوم نرسیدم به سفارت زنگ بزنم به جای answering یک human جواب بده!
    آفرین...تبریک فراوان...شما فیزیک نانو بودید دیگه؟ توی همین فورم نوشته بود سوئد چند تا از بچه های نانو رو ویزاشون رو رد کرده... نتیجه اخلاقی فکر کنم این میشه که ویزا کلا معلوم نیست به چه چیزی بستگی داره... بخوان ویزا بدن میدن... نخوان بدن هم نمیدن...

ان شاء ا... که مبارک باشه و تحصیلات خوبی داشته باشید...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

سلام
    یک سوالی دارم اگر راهنمائی کنید ممنون میشوم
    کالج های هستند در انگلیس که کارشون آموزش زبان است کالج زبان
    و میخواهم بدانم که آیا میشود از طریق کالج زبان ویزا بگیریم و کلا چگونه است این نوع ویزا
    خیلی ممنون
    خداحافظ

Junior Member

پیش فرض اقدام دوباره

سلام
    اگر ویزای دانشجویی انگلیس تو پاسم باشه میتونم دوباره برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم؟

پیش فرض پاسخ : اقدام دوباره

سلام

بله مشکلی نیست... توی فورم هم یک نفر این کار رو انجام داده ... آقای gorji1983

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)