نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 529 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

سلام بروبچز.

امیدوارم که همگی موفق و حالتان خوب باشد.
    میدونم شاید موضوعی که مطرح می کنم هیچ ربطی به این بحث نداشته باشه ولی جایی بهتر از این پیدا نکردم.

سوال من اینه: من برای ویزای دانشجویی انگلیس اقدام کردم. اسپانسر من یک شرکت توی انگلیسه (نه یک شخص). این موضوع باعث شده من ندونم چه مدارکی رو باید برای financial statement ارائه بدم.
    سفارت هم هیچ موجود زنده ای جواب منو نداد.

ممنون می شم اگر جواب بدین و یا راهنمایی کنین.

samaneh_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط new
    سلام
    یک سوالی دارم اگر راهنمائی کنید ممنون میشوم
    کالج های هستند در انگلیس که کارشون آموزش زبان است کالج زبان
    و میخواهم بدانم که آیا میشود از طریق کالج زبان ویزا بگیریم و کلا چگونه است این نوع ویزا
    خیلی ممنون
    خداحافظ
    بله می تونید بگیرید. وقتی که ثبت نام اولیه و کردید توی خود سایتشون داره که اگه ویزا لازم دارید باید این مراحل و طی کنید. یکی از اونهام که من دیدم دوستامو که از طریق این آموزشگاه ویزا گرفتن France's King هستش. اگه برید تو سایتشون داره این قسمت و کیفیت موسسه هم عالی هست ولی یک مقدار هزینش گرونه من خودم از کلاساشون استفاده کردم و خیلی راضی بودم.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام اقا یا خانم ولیپور عزیز
    تا جایی که من میدونم موضوع حمایت توسط دانشگاه یا شرکت به یک نحو حساب میشه. یک بخش از هزینه تحصیل و زندگی من رو هم چند شرکت پرداخت میکنن البته به طور غیر مستقیم که ابتدا به استاد داده میشه و استاد هم هزینه تحصیل رو از طرف ما میده به دانشگاه و همچنین حقوق ماهیانه رو. این به صورت غیر مستقیم هست که من فقط یک نامه از دانشگاه ( علاوه بر نامه پذیرش ) گرفتم و به سفارت دادم که توش نوشته که هزینه تحصیل و زندگی توسط دانشگاه پرداخت میشه.
    شما هم میتونین یه نامه از دانشگاه بگیرین که تایید کنه که فلان شرکت هزینه شما رو میده ( اگه اون شرکت به دانشگاه مستقیم پول میده ) و یا اینکه یه نامه از شرکت بگیرین که این مساله رو تایید کنه (اگه قراره به خود شما پول داده بشه). یادتون نره که در هر 2 حالت توی نامه اطلاعات تماس (ایمیل، فکس، تلفن) کسی که در دانشگاه یا شرکت در جریان کار های شما هست، باشه. ضمنا اگه شرکت خیلی شرکت معروف و بزرگی هست که هیچی، ولی اگه یه شرکت کوچک هست که رسم و نشون زیادی نداره، یه نسخه از گردش حساب بانکی اون شرکت رو هم اگه همراه اون نامه بدین، من فکر میکنم بهتر باشه.
    موفق باشین
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

سلام.
    الكي دلهره نداشته باشيد.سفارت انگليس خيلي راحت ويزا ميده.
    من دوستم 23 سالشه.از يه كالج توي لندن پذيرش گرفت.واسه ويزا هم رفت سفارت مدارك رو كامل داد حساب بانكيش هم خوب بود.تافل هم نمرش 105 بود.25 همين ماه رفت نتيجه گرفت.تو كمتر از 1 ماه و فقط يا يك باز درخواست ويزا انگليس گرفت.در حالي كه قبلا كانادا بهش ويزا نداده بود.فردا صبح هم پروازشه و پس فردا هم بايد بره سر كلاس درس.
    ديدن چه راحت ويزا گرفت.پس الكي خودتون رو ناراحت نكنيد.راستي برادر يكي ازدوستام امارات هست.3 بار براي ويزا اقدام كرد هر سه بار رد شد.تازه اون توي امارات هم كالج خونده بود.
    موفق باشيد.
    بدرود.

Junior Member

پیش فرض ویزا انگلیس

سلام

من تو این ماه باید برم سفارت.
    از دانشگاه پذیرش conditional دارم و از مدرسه زبان هم پذیرش دارم .
    مدرکی ندارم که ثابت کنم بر می گردم(به خدا بر میگردم باور کنید :-[)
    کسی میدونه چی کار کنم شانسم بیشتر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی نگرانم :'(

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سعی کن که سند خونه بنام خودت ببری یا Job Offerچیزی که نشان بدهد که وابستگی به کشورتون دارید.مراقب باشید چون اگر یکبار از سفارت انگلیس رد بشوید دیگر تو نوار رد افتادید.یکی از دوستان من تا حال 3بار رد شده درحالی که تمام اعضا خانوادش ویزا مالتی انگلیس دارند.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

من هیچ کدوم رو ندارم .
    سند دو تا هست ولی به نام خودم نیستن .
    job offer هم ندارم.
    پس ردم دیگه؟؟؟؟
    :'( :'(

العاجل فوري فوري
    سلام
    من دانشجوي ارشد دانشگاه تهرانم
    ميخام فقط 6ماه برا زبان برم
    كي يه كالج خوب و مناسب مي شناسه
    2تا سند بيشتر ندارم
    گردش مالي ساپورت كننده من هم 150مليون تو6 ماه
    فكر ميكنين ويزا ميدن
    خودم اقدام كنم يا برم سراغ اين موئسسات؟
    لطفا راهنمايي كنين
    مرسي

Junior Member

یعنی کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟
    آخه چطوری بگم بر میگردم؟؟؟؟؟؟

N!MA
    Guest

سلام من دارم ویزای permit free employment میگیرم با اون میتونم درس بخونم اگه نه چطوری و کی میتونم به دانشجویی تغییرش بدم یعنی وقتی رفتم اونجا میتونم برای ادامه تحصیل با همین ویزا درس بخونم یا باید تغییرش بدم به ویزای دانشجویی ؟

دانشگاه که سیتی یونیورسیتی میخوام پذیرش بگیرم برای 2009 اگه بدن بهم با مدرک زبان مشروط که مثلا تو این 5 ماه بتونم ایلتس بگیرم کسی هست که یه کالج معتبر و ارزون برای یادگیری زبان بهم معرفی کنه ؟

خواهشا راهنمایی کنین البته فکر کنم دوستانی که قبلا اینجا پست میدادن دیگه رفتن ولی من خیلی عجله دارم :-[ چون تا اخر امسال یعنی یکی دو ماه دیگه اونجام
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)