صفحه 8 از 98 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    به نظر شما ممکنه در قانون فدرال هم کسی رو به خاطر ضعیف بودن زبان همسرش رد کنن؟ مشابه چیزی که برای دوستمون در کبک اتفاق افتاده؟
    نه اصلا همچين چيزي ممکن نيست

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام
    آيا بايد اصل مدرك ايلتس را براي سفارت كانادا در دمشق بفرستيم يا كپي مدرك؟
    با توجه به جمله اي كه در بوكلت سفارت آمده
    Do not send originals
    .
    Send notarized photocopies of all documents except the police certificates, which must be originals

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    سلام
    Do not send originals
    .
    Send notarized photocopies of all documents except the police certificates, which must be originals

بله بايد اصل مدرک رو بفرستيد

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    سلام
    Do not send originals
    .

شما می توانید همیشه تا پنج نسخه از کارنامه ی امتحان آیلتس تان را از مرکز آیلتس درخواست نمایید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    به نظر شما ممکنه در قانون فدرال هم کسی رو به خاطر ضعیف بودن زبان همسرش رد کنن؟ مشابه چیزی که برای دوستمون در کبک اتفاق افتاده؟
    خانم دکتر
    موضوع کبک یکمی فرق میکنه. تو کبک لازمه زن و شوهر هردو زبان انگلیسی و فرانسه بدونن در ضمن در اونجا نیازی به ارائه مدرک بین المللی مثل آیلتس ندارند. در واقع مصاحبه انها بیشتر برای نشان دادن توانایی زبانشونه .
    به همین علته که دوستمونو بعلت ضعف زبان همسرشون رد کردن.

Junior Member

با سلام به دوستان ؛آیا برای فدرال برای اثبات توانایی زبان فرانسه فقط مدرک TEF را قبول دارند یا می شه delf & dalf هم گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer Ferdowsi Uni

دوست عزيز براي فدرال فقط بايد مدرك TEf را بگيريد و مدارك delf و dalf رو قبول نمي كنند.
    دوستان كسي اطلاع داره كه بجز موسسه قطب راوندي موسسه ديگه هم اين امتحان را مي گيره يا نه؟
    براي گرفتن امتياز Beginer چه سطحي از زيان فرانسه لازمه؟

پیش فرض اعتبار مدرک IELTS

سلام دوستان.
    من تازه عضو سایت شدم و یک سوال دارم. من حدود ۳ سال پیش برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم و الان برای من نامه اومده که باید ظرف ۶۰ روز مدارک لازم از جمله IELTS رو بفرستم. من همون ۳ سال پیش که اقدام کردم امتحان IELTS دادم ولی‌ الان تاریخ اعتبارش گذشته. برای گرفتن دوبارهٔ نمرهٔ لازم (۷) وقت کمی‌ دارم و ممکنه نتونم به موقع مدرکم رو بفرستم.
    آیا سفارت مدرک IELTS قبلی منو که تاریخش گذشته قبول می‌کنه؟ به نظر شما می‌تونم ازشون وقت بیشتری بخوام؟ چی‌ باید به سفارت بگم؟

Exclamation پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تازه عضو سایت شدم و یک سوال دارم. من حدود ۳ سال پیش برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم و الان برای من نامه اومده که باید ظرف ۶۰ روز مدارک لازم از جمله IELTS رو بفرستم. من همون ۳ سال پیش که اقدام کردم امتحان IELTS دادم ولی‌ الان تاریخ اعتبارش گذشته. برای گرفتن دوبارهٔ نمرهٔ لازم (۷) وقت کمی‌ دارم و ممکنه نتونم به موقع مدرکم رو بفرستم.
    آیا سفارت مدرک IELTS قبلی منو که تاریخش گذشته قبول می‌کنه؟ به نظر شما می‌تونم ازشون وقت بیشتری بخوام؟ چی‌ باید به سفارت بگم؟
    می توانید بگویید دقیقاً فایل نامبرتان برای چه تاریخی می باشد؟
    تا آنجا که ما اطلاع داریم برای آپدیت مدارک 120 روز فرصت می دهند نه 60 روز!
    از کدام سفارت برای شما نامه آمده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

نقل قول نوشته اصلی توسط moonomid نمایش پست ها
    يعني از سفارت بخواهيد وقت بيشتري به شما بدهند!
    مطمئن هستيد 8 مي خوان؟
    سلام دوستان میشه لطف کنید سریع پاسخ منوبدید شغل :پزشک
    امتیاز از همسر :5
    سابقه کار 4سال من به چه نمرهایی از ایلتس احتیاج دارم لطفا برای هر اسکیل بگویید در ضمن سطحم هم کتاب ابی اینتر چنج هست ممنون میشم سریع جواب بدید