صفحه 11 از 98 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

مطمئنيد ؟ حتي اگه 2 امتياز بخواد و در حد خيلي ابتدايي باز هم بايد tef ارائه بده؟
    در مورد مسئله دومي كه اشاره كرده بوديد مگه در قانون جديد چي عوض شده مگه 120 روز بعد از فايل نامبر مهلت ندارند كه مدرك ielts رو بفرستند؟

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    مطمئنيد ؟ حتي اگه 2 امتياز بخواد و در حد خيلي ابتدايي باز هم بايد tef ارائه بده؟
    در مورد مسئله دومي كه اشاره كرده بوديد مگه در قانون جديد چي عوض شده مگه 120 روز بعد از فايل نامبر مهلت ندارند كه مدرك ielts رو بفرستند؟
    بله، چندین تن را دیده ام که به خاطر باز کردن حساب روی یکی دو امتیازی که به خاطر ارائه گواهی گذرندان کلاس به زبان فرانسه شاید کسب کنند رد شده اند
    شما نیازی نیست 120 روز صبر کنید. شما میتوانید فردای روزی که نامه آپدیت مدارک را گرفتید مدارک را به دمشق پست کنید.
    لطفا پست شماره 11 من را در این تاپیک مطالعه فرمایید:

برای مهاجرت به کانادا وکیل بگیرم یا نگیرم؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

با سلام .من پنج سال و نیم قبل از امتحان ایلتس نمره ی 6 جنرال گرفتم.الان مدتیه که دوباره شروع به خواندن کرده ام.تصور می کنید برای گرفتن نمره ی شش و نیم تا هفت ایلتس آکادمیک اگر بتونم روزی 5 ساعت با معلم خصوصی درس بخوانم به چه مدت زمان نیاز دارم.ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان

من فوق لیسانس عمران هستم و زبانم هم بد نیست. مقاله نوشتم و راحت میتونم بخونم. کتاب 504 تافل را هم تقریبا کامل خوندم. speaking و listening در حد متوسط دارم و باید روش کار کنم. به نظرتون چقدر طول میکشه تا واسه نمره ی بالای 6 آیلتس خودمو آماده کنم؟؟؟ با فرض اینکه کامل وقت بذارم.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid_one نمایش پست ها
    lممنون از كمك شما،تلفن اون موسسه را داريد؟
    احتمالا مي دونيد براي سطح Beginner بايد چقد فرانسه بدونم ؟
    در سطح مبتدی شما حداکثر 2 امتیاز میگیرید و باید ضمایر، افعال، زمان حال ساده و آینده و احیانا کمی هم گذشته رو بدونین. کتاب Reflet جلد1 ( آبی رنگ) رو باید تا نیمه بخونین.
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Essam نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فوق لیسانس عمران هستم و زبانم هم بد نیست. مقاله نوشتم و راحت میتونم بخونم. کتاب 504 تافل را هم تقریبا کامل خوندم. speaking و listening در حد متوسط دارم و باید روش کار کنم. به نظرتون چقدر طول میکشه تا واسه نمره ی بالای 6 آیلتس خودمو آماده کنم؟؟؟ با فرض اینکه کامل وقت بذارم.
    دست عزیز سوالتون خیلی خاصه! در سطح متوسط اگر زبان انگلیسی رو بدونین با کمی تلاش نمره 6 گرفتن کار آسونیه، ولی اگر این 6 بخواد تبدیل به 6.5 بشه، کارتون یک مقدار سخت میشه. به نظر من یک sample امتحان بدین.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid_one نمایش پست ها
    دوست عزيز براي فدرال فقط بايد مدرك TEf را بگيريد و مدارك delf و dalf رو قبول نمي كنند.
    دوستان كسي اطلاع داره كه بجز موسسه قطب راوندي موسسه ديگه هم اين امتحان را مي گيره يا نه؟
    براي گرفتن امتياز Beginer چه سطحي از زيان فرانسه لازمه؟
    به بخش فرهنگی سفارت فرانسه زنگ بزنین و بپرسین، من میدونم که دوجای دیگه هم در تهران این آزمون برگزار میشه.

احتمالا مي دونيد براي سطح Beginner بايد چقد فرانسه بدونم ؟

جوابش برای خود من هم تا حدی مبهمه و خودم هم دوست دارم مطمئن بشم چون به نمرش احتیاج دارم ولی تا جائی که من میدونم و پرسیدم برای 2 نمره (مبتدی) باید 2 مهارت رو B1 بیارید تا از هرکدام 1 نمره بگیرید .(فرقی نداره کدام مهارتها ) ولی A1 , A2 نمره ای نمیاره چون 0و1و2 (از6 نمره هر مهارت) امتیازی نداره و (3 یا 4 از 6 برای هر مهارت) 1 نمره میاره 5و6 هم 2 نمره . که کلا 4 تا مهارت اگه 2 بیارید میشه 8 امتیاز یعنی سطح C2 که خیلی مشکله ! کلا یعنی که در واقع اسمش مبتدیه ولی تقریبا باید متوسط باشیم تا 2 نمره بیاریم . هرچند بعید میدونم که تا نصف کتاب reflets1 کافی باشه ولی خداکنه همینطور باشه که دوست عزیز فرمودند .

اگه کسی اطلاعات کامل داره ، ممنون میشم راهنمائی بفرمائید .

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    سلام،
    مدارک من 14 آگست تحویل سیدنی شد و مهلت 120 روزه از 5 اکتبر، یعنی 50 روز بعد آغاز شد.
    درحال حاضر این زمان طولانیتر هم شده. بنابراین شما میتوانید حدودا" مهلت 120 روزه خود را از اواخر بهمن حساب کنید که دراینصورت مشکلی برای گرفتن نتیجه امتحانتان در اردیبهشت نخواهید داشت.

زمان 120 روز از زماني كه نامه براي شما صادر مي‌شود محاسبه خواهد شد و اگر بعد از 2 به دست شما برسد به نوعي شما 60 روز را از دست داده‌ايد به نظر من بهتر است دوست ما زمان امتحان را جلو بياورد چون اگر به نمره امتحان احتياج دارد امكان تجديد امتحان نيز باشد.
    در كل زمان‌ها خيلي قابل پيش‌بيني نيست.
    براي مثال اگر دوستان 17Jan برايش نامه صادر شود ارديبهشت مدارك بايد ارسال گردد. شايد خيلي لب مرز شود!!

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    زمان 120 روز از زماني كه نامه براي شما صادر مي‌شود محاسبه خواهد شد و اگر بعد از 2 به دست شما برسد به نوعي شما 60 روز را از دست داده‌ايد به نظر من بهتر است دوست ما زمان امتحان را جلو بياورد چون اگر به نمره امتحان احتياج دارد امكان تجديد امتحان نيز باشد.
    در كل زمان‌ها خيلي قابل پيش‌بيني نيست.
    براي مثال اگر دوستان 17Jan برايش نامه صادر شود ارديبهشت مدارك بايد ارسال گردد. شايد خيلي لب مرز شود!!

موفق باشي
    مرسی از پاسخ دوستان
    اما به نظر بعید بیاد که با زمان بندی های فعلی یک ماهه نامه فابل نامبر صادر بشه. ولی باز هم به قول شما نمیشه خیلی حساب کرد. من تصمیم گرفتم که برای اردیبهشت ثبت نام کنم و اگه فرصت کافی برای ارسال مدرک فرانسه نداشتم دوباره آیلتس شرکت کنم. چون به خاطر نیم نمره ریدینگ از 16 امتیاز زبان اول 14 گرفتم و امتیازم شده 65. حالا بر حسب علاقه تصمیم گرفتم این دو امتیاز رو با فرانسه جبران کنم. ولی اگر مشکل زمانی داشته باشم باید دوباره آیلتس شرکت کنم. نظر دوستان در این باره چیه؟
    با سپاس