دوست عزیز tcfqدر تهران بخش فرهنگی سفارت برگزار میشه در همون بخش کلاسهائی دارند برای فرانسه اما نه صرفا برای امتحان تی سی اف متد های خاص دارند و مکالمه میکنند . کلاسهای خصوصی هم میگیرند که باید اسم بنویسید قبلش تا نوبتتون شه ---- امتحان tefهم در تهران قطب راوندی و در اصفهان کوثر برگذار میکنه که کلاسهای امادگی امتحان رو هم میزارند و گروه بندی میکنند میتونید در هر کدوم بخواید شرکت کنید و لی من نظرم اینه که با هر کی میخونید کتابهای تف 250 اکتیویته رو بخرید موضوعاتش رو بررسی کنید و دایره لغطتون رو بالا ببرید و تمرین صحبت کردن در مورد موضوعات رو انجام بدید
تفاوت tcfqوtefدر اینه که کلا سیستمشون با هم یکم فرق داره و خیلی سلیقه ای است خیلی ها اونو میگفتند بهتره خیلی ها هم اون یکی رو. امتحان tcfqنمره منفی نداره اما درک مطلبش خیلی سریعتر و سختتره لحجه کبکی هم بعضا داره.و در صحبت کردن شما نقش اصلی رو دارید و زمان معین دارید که تو اون زمان حرف بزنید در tef مکالمه بین شما و شخص بیشتره و شاید از شخص بتونید ایده بگیرید واسه ادامه دادن موضوع .
امیدوارم تصویر بدرد بخوری ارائه کرده باشم براتون.
نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
سلام دوستان، من می خواهم امتحان TCFAQ سفارت را شرکت کنم، ولی قبلش می خواستم کلاس آمادگیش را بروم ، به نظرم سفارت کلاس آمادگیشو نداره، آیا بین 2 امتحان TCFAQ و TEFAQ خیلی تفاوت هست ؟ چون می خوام کلاس آمادگی TEFAQ قطب را بروم و بعد امتحان TCFAQ را شرکت کنم.