صفحه 10 از 98 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

دوستان سلام
    همسرم در آزمون آيلتس 10 امتياز گرفته(در سه آزمون سال 88 به اين امتياز رسيده است) و ما به 12 امتياز نياز داريم به نظر شماروي زبان انگليسي زمان بگذاريم يا زبان فرانسه را براي كسب 2 امتياز از ابتدا(آشنايي ندارد) شروع كند؟ با تشكر

Smile پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    خیلی خب همون کارنامه ی دو سال پیش را بفرستید و توضیح دهید فرصتی برای ارائه کارنامه جدید ندارید هر چند حاضر هستید در صورتیکه سفارت بخواهد دوباره امتحان آیلتس بدهید.
    خیلی‌ ممنون از راهنماییتون.
    من به سفارت ایمیل فرستادم (از طریق بخش Specific Enquiry در سایتشون) و مدرکIELTS سه سال پیشم رو ضمیمه کردم و شرایطم رو توضیح دادم. اونا هم فوری جواب دادن و گفتن که همون مدرک قبلی‌ قبوله! و فقط هر چه سریعتر همهٔ مدارکم رو در زمان مقرر براشون بفرستم.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Wink پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان سلام
    همسرم در آزمون آيلتس 10 امتياز گرفته(در سه آزمون سال 88 به اين امتياز رسيده است) و ما به 12 امتياز نياز داريم به نظر شماروي زبان انگليسي زمان بگذاريم يا زبان فرانسه را براي كسب 2 امتياز از ابتدا(آشنايي ندارد) شروع كند؟ با تشكر

چه فرصت داشته باشید و چه نداشته باشید ، نظر من قویاً امتحان مجدد آیلتس است ،چرا که دور از دسترس نیست و قطعاً اخذ 2 امتیاز اضافی از زبانی که به آن مسلط هستید خیلی راحتتر از زبانی است که با آن آشنائی هم ندارید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

دوستان یه سوال دارم

نمره زبان IELTS رو باید از چه طریقی ارسال کنیم؟ باید مستقیم از خود IELTS ارسال بشه (اگه اینطوریه کد آیلتسش چنده؟) یا همینکه کپی از نتیجه آزمون بگیریم و با بقیه مدارک ارسال بشه کافیه؟

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط kayhan405 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم

نمره زبان IELTS رو باید از چه طریقی ارسال کنیم؟ باید مستقیم از خود IELTS ارسال بشه (اگه اینطوریه کد آیلتسش چنده؟) یا همینکه کپی از نتیجه آزمون بگیریم و با بقیه مدارک ارسال بشه کافیه؟
    سلام
    مدرك آيلتس رو بايد اصلش رو واسه دمشق بفرستيد(همون برگه اصلي كه مركز بهتون ميده)

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer Ferdowsi Uni

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام،
    امروز با موسسه کوثر تو اصفهان تلفنی صحبت کردم، ظاهرا برای نیمه دوم فروردین 89 امتحان TEF برگزار می کنند، در ضمن با شرایط خاصی بر اساس تاریخ مورد نظر شما امتحان می گیرند، که این به نظرم خیلی خوبه، برای دوستانی که به تاریخ Deadline نزدیکن
    موفق باشین
    lممنون از كمك شما،تلفن اون موسسه را داريد؟
    احتمالا مي دونيد براي سطح Beginner بايد چقد فرانسه بدونم ؟

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام میشه بپرسم برای گرفتن امتیاز کامل زبان انگلیسی در مهاجرت SKILED WORKER

کتگوری 1

ایلس نمره چند میخواد
    امضا بلد نیستم

Exclamation پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_m نمایش پست ها
    سلام میشه بپرسم برای گرفتن امتیاز کامل زبان انگلیسی در مهاجرت SKILED WORKER

کتگوری 1

ایلس نمره چند میخواد

Senior Member

سلام بچه ها من دوستم براي فدرال مي خواد اقدام كنه اما امتياز كم داره و يعني آيلتس اش رو بايد خيلي بالا بزنه يه وكيلي بهش گفته تو آيلتس نمره مثلا 5.5 بيار و يك گواهي از يك موسسه زبان فرانسه هم بيار كه مثلا 3 ترم فرانسه خوندي و در حد ابتدايي فرانسه ميدوني به نظر شما گواهي موسسه قبوله يا بايد امتحان tef بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام بچه ها من دوستم براي فدرال مي خواد اقدام كنه اما امتياز كم داره و يعني آيلتس اش رو بايد خيلي بالا بزنه يه وكيلي بهش گفته تو آيلتس نمره مثلا 5.5 بيار و يك گواهي از يك موسسه زبان فرانسه هم بيار كه مثلا 3 ترم فرانسه خوندي و در حد ابتدايي فرانسه ميدوني به نظر شما گواهي موسسه قبوله يا بايد امتحان tef بده؟
    حتماً باید امتحان TEF بدهد تا بتوانید از امتیاز آشنایی به زبان دوم استفاده نماید.
    اگر اینطور بود کسی دیگر امتحان IELTS نمی داد و گواهی شرکت در کلاسهای زبان انگلیسی را ارائه می داد.

متاسفانه با توجه به قانون جدید مهاجرت از طریق نیروی ماهر، هر گونه اقدام و تشویق وکلا قبل از گرفتن کارنامه ی امتحان آیلتس، به نظر من یک نوع کلاهبرداری محسوب می شود.