صفحه 12 از 98 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ دوستان
    اما به نظر بعید بیاد که با زمان بندی های فعلی یک ماهه نامه فابل نامبر صادر بشه. ولی باز هم به قول شما نمیشه خیلی حساب کرد. من تصمیم گرفتم که برای اردیبهشت ثبت نام کنم و اگه فرصت کافی برای ارسال مدرک فرانسه نداشتم دوباره آیلتس شرکت کنم. چون به خاطر نیم نمره ریدینگ از 16 امتیاز زبان اول 14 گرفتم و امتیازم شده 65. حالا بر حسب علاقه تصمیم گرفتم این دو امتیاز رو با فرانسه جبران کنم. ولی اگر مشکل زمانی داشته باشم باید دوباره آیلتس شرکت کنم. نظر دوستان در این باره چیه؟
    با سپاس
    سلام
    دوست عزیز شرایط من هم دقیقا مثل شماست .شما چند وقته فرانسه می خونید؟
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شرایط من هم دقیقا مثل شماست .شما چند وقته فرانسه می خونید؟
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من تقریبا 2 ماه می خونم. شما برای امتحان ثبت نام کردین؟ برنامه ریزیتون به چه ترتیبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من تقریبا 2 ماه می خونم. شما برای امتحان ثبت نام کردین؟ برنامه ریزیتون به چه ترتیبه؟
    منم 2 ماهه دارم می خونم و برای خرداد ثبت نام می کنم .فکر نمی کنم بتونم برای اردیبهشت نمره خوبی بیارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

در رابطه با اینکه می شه از آکادمیک جای جنرال استفاده کرد چند نفر گفتن می شه چند نفر گفتن نمی شه. می شه یکی لطف کنه با ذکر اینکه از کجا می دونه بگه می شه یا نمی شه؟
    Arta

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام به همگی من یک سوال دارم برای کانادا اسکیل ورکر اگر 10 سال سابقه کار داشته باشیم اما 2.5 سال آن مربوط به noc باشد امتیاز سابقه کار چند است و آیلتس اگر امتیاز ما 61 باشد چند باید بیاوریم

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام به همگی من یک سوال دارم برای کانادا اسکیل ورکر اگر 10 سال سابقه کار داشته باشیم اما 2.5 سال آن مربوط به noc باشد امتیاز سابقه کار چند است و آیلتس اگر امتیاز ما 61 باشد چند باید بیاوریم
    امتیاز سابقه کارتان 21 است
    امتیاز قبولی 67 است

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    در رابطه با اینکه می شه از آکادمیک جای جنرال استفاده کرد چند نفر گفتن می شه چند نفر گفتن نمی شه. می شه یکی لطف کنه با ذکر اینکه از کجا می دونه بگه می شه یا نمی شه؟
    در بوکلت دقیقاً به لفظ جنرال اشاره شده است ولی احتمال قریب به یقین آکادمیک نیز قابل قبول است

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

میشه بگید با نمره آیاتس 7.5 که شامل:R:8,W:7,S:7,L:7 میشه چند امتیاز میارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    میشه بگید با نمره آیاتس 7.5 که شامل:R:8,W:7,S:7,L:7 میشه چند امتیاز میارم؟
    14 امتیاز

سه تا High
    یکی Moderate

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

آقا پیمان ممنون خواهم بود که بعنوان یک راهنمایی نظرتان را بفرمایید البته من می دانم این سوال من به شرایط خاصی بستگی دارد اما می شود تجربه ها را به اشتراک گذاشت.پست 86.ممنونم.