صفحه 13 از 98 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    آقا پیمان ممنون خواهم بود که بعنوان یک راهنمایی نظرتان را بفرمایید البته من می دانم این سوال من به شرایط خاصی بستگی دارد اما می شود تجربه ها را به اشتراک گذاشت.پست 86.ممنونم.
    خواهش می کنم بنده را معاف بفرمایید. سوالتان راجع به مبحثی است بنام "تحقیق در عملیات" که متاسفانه من از آن بیزار هستم. دوستان دیگر شاید بتوانند کمکتان نمایند.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    منم 2 ماهه دارم می خونم و برای خرداد ثبت نام می کنم .فکر نمی کنم بتونم برای اردیبهشت نمره خوبی بیارم.
    من که نتونستم برای امتحان اردیبهشت ثبت نام کنم. مهلت یه روزه داشت و اصلا فرصت نشد. حالا یا برای خرداد قطب و یا فروردین کوثر باید ثبت نام کنم، شما رو چند امتیاز فرانسه حساب کردین؟

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام من سوالم را بد مطرح کرده ام . منظورم این بود که ما 2.5 سال سابقه کار مرتبط با آنچه NOCگفته داریم اما 10 سال سابقه کار داریم از 21 امتیاز سابقه چند امتیاز می آوریم و ما 61 امتیاز داریم آیلتس چند نیاز است در قانون جدید میشود یکی از اسکیل ها را مثلا لیسنینگ را بیسیک بیاوریم یا نه همه باید حداقل مدریت باشد حتی اگر امتیازمان با یک بیسیک به 67 هم برسد در ضمن من خواهرم کانادا است آیا می تواند جاب آفر پیدا کند برای امتیاز بیشتر کسی تا حالا توانسته جاب آفر بیابد ممنون ببخشید اگر طولانی شد

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام من سوالم را بد مطرح کرده ام . منظورم این بود که ما 2.5 سال سابقه کار مرتبط با آنچه NOCگفته داریم اما 10 سال سابقه کار داریم از 21 امتیاز سابقه چند امتیاز می آوریم و ما 61 امتیاز داریم آیلتس چند نیاز است در قانون جدید میشود یکی از اسکیل ها را مثلا لیسنینگ را بیسیک بیاوریم یا نه همه باید حداقل مدریت باشد حتی اگر امتیازمان با یک بیسیک به 67 هم برسد در ضمن من خواهرم کانادا است آیا می تواند جاب آفر پیدا کند برای امتیاز بیشتر کسی تا حالا توانسته جاب آفر بیابد ممنون ببخشید اگر طولانی شد
    شما امتیاز کامل سابقه کار را می گیرید
    میتوانید بیسیک بگیرید مشکلی نیست
    خواهر شما در کانادا می تواند 5 امتیاز براتون به ارمغان بیاورد
    فکر کنم امتیازاتتان به حد نساب لازم می رسد و احتیاجی به جاب آفر نداشته باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام می کنم به همه و ممنون می شم از کسی که به این سوالم جواب بده:
    تا چند وقت بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون مدت باید دوباره آزمون آیلتس داد؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط actually نمایش پست ها
    سلام می کنم به همه و ممنون می شم از کسی که به این سوالم جواب بده:
    تا چند وقت بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون مدت باید دوباره آزمون آیلتس داد؟
    - تا یک سال
    - بله

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

با search به نتیجه نمی رسم لطفاً جواب این سوالم رو بدید و حذفش نکنید:
    چند ماه بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون زمان باید دوباره امتحان آیلتس داد؟
    مدرک آیلتس قبلا" 24 ماه اعتبار داشت اما در قوانین جدید اعتبار آن به 12 ماه تقلیل یافته و اگر در زمان ارسال مدارک به دمشق اعتبار آن گذشته باشد پذیرفته نبوده و باید مجددا" امتحان دهید.
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

با search به نتیجه نمی رسم لطفاً جواب این سوالم رو بدید و حذفش نکنید:
    چند ماه بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون زمان باید دوباره امتحان آیلتس داد؟
    فکر می کنم اعتبار آیلتس 1ساله
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام خدمت دوستان
    مي خواستم بپرسم كه تا حالا به كسي با آيلتس آكادميك به مشكل برخورده ؟و اصلا آيلتس آكادميك مورد قبول هست يا نه؟
    ممنون

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    مي خواستم بپرسم كه تا حالا به كسي با آيلتس آكادميك به مشكل برخورده ؟و اصلا آيلتس آكادميك مورد قبول هست يا نه؟
    ممنون

رسماً جایی نخواهید یافت که سفارت موافقت کرده باشد ،اما عملاً ایرادی نمی گیرند .