صفحه 13 از 91 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام به همگی من یک سوال دارم برای کانادا اسکیل ورکر اگر 10 سال سابقه کار داشته باشیم اما 2.5 سال آن مربوط به noc باشد امتیاز سابقه کار چند است و آیلتس اگر امتیاز ما 61 باشد چند باید بیاوریم

پیش فرض پاسخ : [3-1] توانایی زبان، آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام به همگی من یک سوال دارم برای کانادا اسکیل ورکر اگر 10 سال سابقه کار داشته باشیم اما 2.5 سال آن مربوط به noc باشد امتیاز سابقه کار چند است و آیلتس اگر امتیاز ما 61 باشد چند باید بیاوریم
    امتیاز سابقه کارتان 21 است
    امتیاز قبولی 67 است

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

میشه بگید با نمره آیاتس 7.5 که شامل:R:8,W:7,S:7,L:7 میشه چند امتیاز میارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    میشه بگید با نمره آیاتس 7.5 که شامل:R:8,W:7,S:7,L:7 میشه چند امتیاز میارم؟
    14 امتیاز

سه تا High
    یکی Moderate

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

آقا پیمان ممنون خواهم بود که بعنوان یک راهنمایی نظرتان را بفرمایید البته من می دانم این سوال من به شرایط خاصی بستگی دارد اما می شود تجربه ها را به اشتراک گذاشت.پست 86.ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    آقا پیمان ممنون خواهم بود که بعنوان یک راهنمایی نظرتان را بفرمایید البته من می دانم این سوال من به شرایط خاصی بستگی دارد اما می شود تجربه ها را به اشتراک گذاشت.پست 86.ممنونم.
    خواهش می کنم بنده را معاف بفرمایید. سوالتان راجع به مبحثی است بنام "تحقیق در عملیات" که متاسفانه من از آن بیزار هستم. دوستان دیگر شاید بتوانند کمکتان نمایند.

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام من سوالم را بد مطرح کرده ام . منظورم این بود که ما 2.5 سال سابقه کار مرتبط با آنچه NOCگفته داریم اما 10 سال سابقه کار داریم از 21 امتیاز سابقه چند امتیاز می آوریم و ما 61 امتیاز داریم آیلتس چند نیاز است در قانون جدید میشود یکی از اسکیل ها را مثلا لیسنینگ را بیسیک بیاوریم یا نه همه باید حداقل مدریت باشد حتی اگر امتیازمان با یک بیسیک به 67 هم برسد در ضمن من خواهرم کانادا است آیا می تواند جاب آفر پیدا کند برای امتیاز بیشتر کسی تا حالا توانسته جاب آفر بیابد ممنون ببخشید اگر طولانی شد

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام من سوالم را بد مطرح کرده ام . منظورم این بود که ما 2.5 سال سابقه کار مرتبط با آنچه NOCگفته داریم اما 10 سال سابقه کار داریم از 21 امتیاز سابقه چند امتیاز می آوریم و ما 61 امتیاز داریم آیلتس چند نیاز است در قانون جدید میشود یکی از اسکیل ها را مثلا لیسنینگ را بیسیک بیاوریم یا نه همه باید حداقل مدریت باشد حتی اگر امتیازمان با یک بیسیک به 67 هم برسد در ضمن من خواهرم کانادا است آیا می تواند جاب آفر پیدا کند برای امتیاز بیشتر کسی تا حالا توانسته جاب آفر بیابد ممنون ببخشید اگر طولانی شد
    شما امتیاز کامل سابقه کار را می گیرید
    میتوانید بیسیک بگیرید مشکلی نیست
    خواهر شما در کانادا می تواند 5 امتیاز براتون به ارمغان بیاورد
    فکر کنم امتیازاتتان به حد نساب لازم می رسد و احتیاجی به جاب آفر نداشته باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام می کنم به همه و ممنون می شم از کسی که به این سوالم جواب بده:
    تا چند وقت بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون مدت باید دوباره آزمون آیلتس داد؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط actually نمایش پست ها
    سلام می کنم به همه و ممنون می شم از کسی که به این سوالم جواب بده:
    تا چند وقت بعد از اخذ مدرک آیلتس این مدرک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    و بعد از اون مدت باید دوباره آزمون آیلتس داد؟
    - تا یک سال
    - بله