صفحه 14 از 98 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

مدرك TCF ، A2 چه امتيزي براي Skill worker از كبك داره ؟ من مداركمو ستادم و تو اون فرم ها فرانسه را 7-8 زدم ولي تا مصاحبه A2 را مي تونم بگيرم و واقعا هم به امتياز بشتر از 10 احتياچي ندارم اگر با اين مدرك برم و بگم از زمان ارسال فكر مي كردم بهتر بتونم جلو برم ولي الان تا اين قدر تونستم و از اين به بعد هم باز ادامه ميدم فكر ميكنيد خوبه يا اصلا مدرك نشون ندم ؟؟؟

سلام
    یا 6ترم ار کتاب قفله گذرندون چه سطحی از tef
    را میشه بدست آورد
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام
    بچه ها کسی می دونه نمره TEF 8 تقریبا معادل چتد در IELTS GENERAL از 7 میشه ؟؟

مرسی
    آرتمیس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام
    اگه فهمیدی به منم بگو.

مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط missshadi79 نمایش پست ها
    سلام
    یا 6ترم ار کتاب قفله گذرندون چه سطحی از tef
    را میشه بدست آورد
    مرسی

دوستان و آقا پیمان من به یه مشکل اساسی بر خوردم.من شنبه امتحان ielts دادم و نمره high رو واسه همه اسکیلها می خوام من برای reading و writing , speakig مشکلی ندارم ولی تو این امتحان قبلی (که شنبه دادم)نمیتونم 35 تا سوال درست جواب بدم حدود 30 تا 32 تا رو فکر کنم درست زدم .فکر میکنین باید سراغ tef برم یا همین ielts رو چند بار دیگه بدم ؟الان با این سطحی که از زبان دارم نمیتونم با قاطعیت 35 یا 36 سوال listening رو درست جواب بدم؟چیکار کنم گیج شدم.(من تازه مدارک چهرشنبه گذشته به سیدنی رسید )

ببخشید یه کلمه جا افتاد منظورم listening رو مشکل دارم نمیتونم 7.5 بگیرم تا 7 میتونم بگیرم فکر میکنین ielts رو ادامه بدم یا برم سراغ tef?من از فرانسته تقریبا به اندازه 10 یا 15 کلمه میدونم آیا میشه ظرف چند ماه tef رو در حد basic گرفت؟کدوم راه(ielts یا tef)شانس موفقیتم بیشتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    ببخشید یه کلمه جا افتاد منظورم listening رو مشکل دارم نمیتونم 7.5 بگیرم تا 7 میتونم بگیرم فکر میکنین ielts رو ادامه بدم یا برم سراغ tef?من از فرانسته تقریبا به اندازه 10 یا 15 کلمه میدونم آیا میشه ظرف چند ماه tef رو در حد basic گرفت؟کدوم راه(ielts یا tef)شانس موفقیتم بیشتره؟
    سلام،
    با قاطعیت نمیتوان گفت در که در آزمون آیلتس چند جواب صحیح معادل چه نمره ای است. 32 پاسخ صحیح در listening هم ممکن است 7.5 نمره را برای شما داشته باشد.

This table can be used for the Listening & Reading tests to convert raw scores to band scores
    This chart is a guide only, because sometimes the scores adjust slightly depending on how difficult the exam is

9.0 : 39 – 40
    8.5 : 37 – 38
    8.0 : 35 – 36
    7.5 : 32 – 34
    7.0 : 29 – 31
    6.5 : 26 – 28
    6.0 : 22 – 25
    5.5 : 18 – 21
    5.0 : 15 – 17
    4.5 : 12 – 14
    4.0 : 10 – 11
    3.5 : 8 – 10
    3.0 : 6 – 7
    2.5 : 4 – 5
    2.0 : 3
    1.5 : 2
    1.0 : 1
    0 : 0

منبع: ویکیپدیا
    ویرایش توسط rady : January 25th, 2010 در ساعت 12:49 PM
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Junior Member

سلام
    آیا کسی از دوستان تجربه امتحان در دو مرکز ایلتس (ایلتس تهران و سنجش)داره ؟ چون من شنیدم سنجش بهتر نمره میده تا تهران ایلتس؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    فکر می کنم اعتبار آیلتس 1ساله
    اعتبار آزمون آیلتس از تاریخی که در کارنامه درج میشه بمدت 2 سال هست.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی از دوستان تجربه امتحان در دو مرکز ایلتس (ایلتس تهران و سنجش)داره ؟ چون من شنیدم سنجش بهتر نمره میده تا تهران ایلتس؟
    ممنون
    به تاپیک کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh مراجعه کنید.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !