صفحه 15 از 98 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان.
    من 3 سال پيش از طريق فدرال اقدام كردم . اون موقع آيلتس 5.5 داشتم و وكيلم براي من فرانسه رو در حد 2 نمره هم زد. الان آيلتس 6 دارم كه اسپيكينگ و رايتينگ رو 6.5 آوردم . ديگه امتيازم به 67 مي رسد. در اصل ديگه به فرانسه نياز ندارم ولي وكيلم ميگه كه چون اون موقع انتخاب كردي بايد يه TEF بياري. مي خوام بدونم براي 2 نمره بيسيك فرانسه ميشه كه فقط از 2 اسكيل هر كدوم 1 نمره بگيرم و اين كافيه ؟ يا بايد هر 4 اسكيل رو نمره بيارم. الان 3 ماه كه فرانسه رو شروع كردم و براي آخر ارديبهشت ثبت نام كردم. معلم خصوصي گرفتم كه تا درس 14 منو برسونه. لطفا بگين دقيقا چه نمره اي بايد بيارم و آيا توي اين مدت ميرسم يا نه ؟ ممنون

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی از دوستان تجربه امتحان در دو مرکز ایلتس (ایلتس تهران و سنجش)داره ؟ چون من شنیدم سنجش بهتر نمره میده تا تهران ایلتس؟
    ممنون

نمی توان با قاطعیت این را گفت . اما تجربه دوستان حاکی از این است که سنجش در نمره دهی Speaking نرمش بیشتری بخرج می دهد و تهران آیلتس در Writing! در مجموع هیچ فرقی ندارد و هر کدام که جا داد ،ثبت نام کنید و کلاهتون را بندازید روی هوا.

ضمن اینکه اگر از نظر زمانی محدودیت دارید ،به اطلاعتان می رساند که سنجش گاهاً در زمان تحویل کارنامه آیلتس تعلل و تاخیر و بی نظمی دارد و بعضاً ممکن است که بیش از دو هفته بطول انجامد .اما تهران آیلتس دقیقاً 13 روز پس از آزمون ،اصل کارنامه را آماده تحویل می نماید.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    اعتبار آزمون آیلتس از تاریخی که در کارنامه درج میشه بمدت 2 سال هست.

اعتبار آیلتس بسته به مرجع درخواست کننده متفاوت است . اعتبار آن برای سفارت کانادا ،یکسال است . یعنی در زمان ارسال مدارک به دمشق نباید از تاریخ صدور آن بیش از یک سال سپری شده باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sandy نمایش پست ها
    با سلام ,

من و همسرم به همراه پسر 4 ساله مان تصمیم به مهاجرت داریم.

1. امتحان IELTS برای هر دومان لازم است؟ یا فقط برای Leader لازم است؟

3.مدارک بعدی را سفارت دیگری غیر از سوریه بفرستیم زودتر نمی شود؟

با تقدیم احترام

دوست عزیز لطفاً سوالات تکراری خود را بصورت پراکنده ارسال نکنید و هر کدام را در تاپیک مخصوص بخود ارسال کنید،پاسخ سوالاتتان را در محل درخواست اولیه بیابید!

Junior Member

سلام. من یه بار British Council امتحان دادم و یک بار هم چند ماه پیش در تهران آیلتس. به نظر من تهران آیلتس استرس کمتری رو براتون بوجود میاره. منظورم زمان Speaking است . من که تونستم نتیجه ای رو که لازم داشتم بگیرم. موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها

اعتبار آیلتس بسته به مرجع درخواست کننده متفاوت است . اعتبار آن برای سفارت کانادا ،یکسال است . یعنی در زمان ارسال مدارک به دمشق نباید از تاریخ صدور آن بیش از یک سال سپری شده باشد.
    واسه سفارت کانادا همون یکسال هست.
    منظور من سقط اعتبار آزمون آیلتس از طرف خود Cambridge university(ESOL Examination) بود

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

دوستان اگه 2 بار امتحان ایلتس داده باشیم توی یکی از آزمونها مثلا ریدینگ 5 گرفته باشیم ولی بقیه رو 6.5 و توی امتحان بعدی ریدینگ 6.5 گرفته باشیم و بقیه رو 6 میشه هر 2 تا مدرکو ارسال کرد اونا امتیازارو بر اساس هر باند میدن ؟یعنی همه رو 6.5 در نظر میگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    دوستان اگه 2 بار امتحان ایلتس داده باشیم توی یکی از آزمونها مثلا ریدینگ 5 گرفته باشیم ولی بقیه رو 6.5 و توی امتحان بعدی ریدینگ 6.5 گرفته باشیم و بقیه رو 6 میشه هر 2 تا مدرکو ارسال کرد اونا امتیازارو بر اساس هر باند میدن ؟یعنی همه رو 6.5 در نظر میگیرن؟
    خیر به صورت ترکیبی محاسبه نمی شود

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شرایط من هم دقیقا مثل شماست .شما چند وقته فرانسه می خونید؟
    موفق باشید
    سلام
    میشه بگین این 2 ماه رو کجا میخونین؟من 2 ماه هر هفته 2 جلسه معلم خصوصی داشتم.اما الان باز هم نظرم به کلاس های گروهی تغییر کرد.و این تغییر نظر ها منو از پیشرفت خوب عقب انداخت.
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنین.

Junior Member

سلام دوستان !
    بارها توي پست ها در مورد اعتبار مدرك آيلتس صحبت كردين و گفتين 1 سال يا 2 سال فرصت هست كه مدارك رو به دمشق بفرستين . يه سوالي برام پيش اومد . من يادمه كه وكيلم مي گفت ديگه توي دمشق مدارك رو نمي پذيرن چون فضاي كافي وجود نداره و بعدا كه زمان بررسي مدارك رسيد نامه مياد كه مدارك رو بفرستيم و ظاهرا فقط يه سري فرم پر شده و ارسال شده . البته من چون وكيل دارم زياد از اين پروسه خبر ندارم. آيا شما هم منظورتون از ارسال مدارك همون فرم ها است كه توي اون مثلا در مورد نمره آيلتس هم قيد شده ؟؟ يا اينكه كل مدارك رو ارسال كردين ؟ چون آيلتس من كه مرداد ماه امسال تجديد شد و نمره اش بيشتر از قبل شد الان پيش وكيلمه و هيچ كدوم از اصل مدارك ارسال نشده . تاريخ اعتبار آيلتس من چه طوري ميشه ؟ هنوز كه زمان بررسي فايل من نشده .