صفحه 16 از 98 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام به همگی
    من دو ماه پیش یعنی آذر ماه امتحان ایلتس دادم البته آکادمیک (نمرم 8 شد که خوب نمره خوبییو دلم می خواد ازش بهترین استفاده رو بکنم) , حالا می خوام برای کانادا اقدام کنم ( از طریق نیروی کار فدرال) با چندین وکیل مختلف صحبت کردم بعضیاشون میگن ایلتس آکادمیکت قابل قبوله و مشکلی نداره ولی بعضیاشون میگن ایلتست باید حتما جنرال باشه !!!!! واقعا موندم جریان از چه قراره , میشه اگه چیزی در این زمینه میدونید منو در جریان بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam87 نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    بارها توي پست ها در مورد اعتبار مدرك آيلتس صحبت كردين و گفتين 1 سال يا 2 سال فرصت هست كه مدارك رو به دمشق بفرستين . يه سوالي برام پيش اومد . من يادمه كه وكيلم مي گفت ديگه توي دمشق مدارك رو نمي پذيرن چون فضاي كافي وجود نداره و بعدا كه زمان بررسي مدارك رسيد نامه مياد كه مدارك رو بفرستيم و ظاهرا فقط يه سري فرم پر شده و ارسال شده . البته من چون وكيل دارم زياد از اين پروسه خبر ندارم. آيا شما هم منظورتون از ارسال مدارك همون فرم ها است كه توي اون مثلا در مورد نمره آيلتس هم قيد شده ؟؟ يا اينكه كل مدارك رو ارسال كردين ؟ چون آيلتس من كه مرداد ماه امسال تجديد شد و نمره اش بيشتر از قبل شد الان پيش وكيلمه و هيچ كدوم از اصل مدارك ارسال نشده . تاريخ اعتبار آيلتس من چه طوري ميشه ؟ هنوز كه زمان بررسي فايل من نشده .
    1 یا 2 سال فرصت نیست. شما از زمانی که درخواست اولیه مهاجرتتون به سیدنی می رسد و سیدنی برای شما فایل نامبر صادر می کند 120 روز فرصت دارید که کلیه مدارکتون را منجمله کارنامه ی آیلتس را به سفارت کانادا ارسال کنید. زمان به قدری کوتاه می باشد که من توصیه می کنم قبل از اینکه درخواست مهاجرت بنمایید ابتدا امتحان آیلتس را بدهید بعد با خیال راحت که امتیازتان به حد نساب می رسد اقدام کنید.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arma نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من دو ماه پیش یعنی آذر ماه امتحان ایلتس دادم البته آکادمیک (نمرم 8 شد که خوب نمره خوبییو دلم می خواد ازش بهترین استفاده رو بکنم) , حالا می خوام برای کانادا اقدام کنم ( از طریق نیروی کار فدرال) با چندین وکیل مختلف صحبت کردم بعضیاشون میگن ایلتس آکادمیکت قابل قبوله و مشکلی نداره ولی بعضیاشون میگن ایلتست باید حتما جنرال باشه !!!!! واقعا موندم جریان از چه قراره , میشه اگه چیزی در این زمینه میدونید منو در جریان بزارید

دوست عزیز ،قانون نوشته شده ای برای پذیرفتن آیلتس آکادمیک وجود ندارد و اگر برخی وکلا به قابل قبول بودن آن اشاره می کنند ،دلیلش تجربه برخی افراد متقاضی در این خصوص بوده که علیرغم داشتن و ارائه آیلتس آکادمیک ، با هیچ مشکلی از سوی آفیسر مواجه نشده اند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    1 یا 2 سال فرصت نیست. شما از زمانی که درخواست اولیه مهاجرتتون به سیدنی می رسد و سیدنی برای شما فایل نامبر صادر می کند 120 روز فرصت دارید که کلیه مدارکتون را منجمله کارنامه ی آیلتس را به سفارت کانادا ارسال کنید. زمان به قدری کوتاه می باشد که من توصیه می کنم قبل از اینکه درخواست مهاجرت بنمایید ابتدا امتحان آیلتس را بدهید بعد با خیال راحت که امتیازتان به حد نساب می رسد اقدام کنید.

سلام آقا پیمان ! من 3 سال پیش اقدام کردم، مطالبی هم که گفتم از همون 3 سال پیش یادمه، من در واقع کم کم منتظر زمان بررسی پرونده ام هستم. من فکر نمی کنم وکیلم اصل مدارکم رو به دمشق فرستاده باشه . 20 روز پیش هم که رفتم دفترش مدرک آیلتس من رو لای پوشه مربوط به من نگه داشت فقط فکر کنم توی کامپیوتر تغییراتی اعمال کرد( یادمه وقتی این آیلتس جدیدم رو گرفتم گفت سریع به من برسون که من نمره رو به اونا اعلام کنم ) ولی میدونم که اصل مدرک رو ارسال نکرده. چون می گفت اونا دیگه از چند سال پیش اصل مدارک رو تا زمان بررسی پرونده نمی پذیرن ( به دلیل محدودیت فضا ). حالا نمیدونم چطور همه کسانی که اینجا کامنت میذارن مدارکشون رو کامل ارسال کردن ؟؟!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگین این 2 ماه رو کجا میخونین؟من 2 ماه هر هفته 2 جلسه معلم خصوصی داشتم.اما الان باز هم نظرم به کلاس های گروهی تغییر کرد.و این تغییر نظر ها منو از پیشرفت خوب عقب انداخت.
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنین.
    سلام
    من 2 ماهه تو کیش می خونم .هر روز میرم و شرایط کلاسم خوبه.
    موفق باشید

Junior Member

ميشه يك نفر كه تجربه شركت در امتحان TEF رو براي فدرال داشته كامنت بذاره و از تجربه اش اينجا بنويسه ؟ و بگه كه براي 2 امتياز چقدر بايد مسلط باشيم و چقدر خونده باشيم ( از كتاب كفه ) ؟
    ممنون ميشم

Unhappy پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

میشه بگید با نمره آیلتس اورال 6 که شامل: R:5.5 , W:6 , S:6.5 , L:5 میشه چند امتیاز آورد؟ و آیا امکان موفقیت هست؟
    (من رشته ام جزو رشته های مورد نیازه)

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    میشه بگید با نمره آیلتس اورال 6 که شامل: R:5.5 , W:6 , S:6.5 , L:5 میشه چند امتیاز آورد؟ و آیا امکان موفقیت هست؟

شما با توجه به کارنامه آیلتستان (اورال هیچ تاثیری ندارد!) بابت Speaking نمره 4 و بابت Listening نمره 1 و سایر هر کدام 2 امتیاز می گیرید ،پس جمعاً 9 امتیاز از زبان می آورید،لذا در سایر فاکتورهای امتیاز آور(تحصیلات،سابقه کار ،...) حداقل بایستی 58 امتیاز بگیرید تا قبول شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها

شما از اسپيكينگ 4 امتياز و از رايتينگ 2 امتياز ، ليسنينگ 1 امتياز و از ريدينگ هم فكر كنم 2 امتياز ميارين. يعني 9 امتياز

نقل قول نوشته اصلی توسط missshadi79 نمایش پست ها
    سلام
    یا 6ترم ار کتاب قفله گذرندون چه سطحی از tef
    را میشه بدست آورد
    مرسی
    احتمالا هنوز به نصفه کتاب 1 هم نرسیدین.. فکر نمیکنم امتیازی براتون داشته باشه مگراینکه واقعا مسلط باشین و در اون صورت هم احتمالا یک نمره... (در هر حال بستگی به تلاش خودتون داره)
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.