صفحه 17 از 98 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

بچه ها سلام،
    من ایلتس آکادمیک دارم. راستشو بخواین حالشو ندارم آزمون جنرال بدم. فایل نامبرم هم دیروز اومده. کسی هست که این تجربه رو داشته باشه؟ توی سایت CIC نوشته که باید جنرال باشه. نظرتون چیه؟

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armanhaydarian نمایش پست ها
    بچه ها سلام،
    من ایلتس آکادمیک دارم. راستشو بخواین حالشو ندارم آزمون جنرال بدم. فایل نامبرم هم دیروز اومده. کسی هست که این تجربه رو داشته باشه؟ توی سایت CIC نوشته که باید جنرال باشه. نظرتون چیه؟

این قضیه قانون نوشته شده ای ندارد ،اما تجربه برخی دوستان گواه بر اینست که مشکلی ندارد.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam87 نمایش پست ها
    ميشه يك نفر كه تجربه شركت در امتحان TEF رو براي فدرال داشته كامنت بذاره و از تجربه اش اينجا بنويسه ؟ و بگه كه براي 2 امتياز چقدر بايد مسلط باشيم و چقدر خونده باشيم ( از كتاب كفه ) ؟
    ممنون ميشم
    من دیروز امتحان tef دادم . هنوز نمره ام نیامده ولی میدونم که اگر هیچ آشنایی با زبان فرانسه ندارید حتمن باید حد اقل 3-4 ماه خیلی سخت بخونید و معلم بگیرید تا بتونید 2 را بیارید. حتمن خود کتاب tef را بخونید. چون دقیقن خود امتحان هست.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی می دونه نمره TEF 8 تقریبا معادل چتد در IELTS GENERAL از 7 میشه ؟؟

مرسی
    آرتمیس
    TEF 6 تا سطح داره از 0-6 و شامل A1 -A2-B1-B2-C1-C2 هست اگر شما منظورتون 6 هست بالاترین سطح در آیلس محسوب میشه.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

من امرورز آيلتس سنجش در ميرداماد رفتم و گفتم دو نسخم مي خوام اونا گفتن ما فقط يك نسخه ميديم (trf)من هم مي خوام براي استراليا و هم براي كانادا اقدام كنم چيكار كنم؟اونا گفتن نسخه ديگه رو ما خودمون به اون مقصد ميفرستيم و لي من در فروم خوندم كه خودمون بايد اصلي رو بفرستيم چيكار كنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    در چک لیست نخواسته چون جزء مواردی نیست که همه بتوانن ارسال کنن.فقط کسایی که مدارکشونو موقع ارسال فرمها در دست دارن باید کپی این مدرکو با فرمها ارسال کنن.

ممنونم از راهنماییت reza1100 متاسفانه برام واضح نبود ، این کپی‌ آیلتس که تو فرم Schedule 3 ,Itme6 خواسته من نفرستم مدارک ناقص نیست؟ چون از طرفی‌ هم گفته شده فقط مدارک Check list را بفرستید!
    من قصد دارم چند ماه دیگه آیلتس بدم ولی‌ اگر بشه مدارک را الان بفرسیم،
    اصلا کسی‌ بدون آیلتس فرم‌ها را به CIO فرستاده؟
    سپاس مجدد

Junior Member

من یک سوال دیگه هم دارم ، آیلتس General خواسته و بر اساس General رتبه بندی شده، اولا می‌شه آکادمیک داد؟ اگر اره، امتیازاتش همون خواهد بود
    بسیار ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A نمایش پست ها
    من یک سوال دیگه هم دارم ، آیلتس General خواسته و بر اساس General رتبه بندی شده، اولا می‌شه آکادمیک داد؟ اگر اره، امتیازاتش همون خواهد بود

بسیار ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    نوشته جنرال مورد قبول است. اما ظاهرا آکادمیک هم مشکلی نبوده است. ولی هیچ امتیازی نسبت به جنرال نداشته است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    من امرورز آيلتس سنجش در ميرداماد رفتم و گفتم دو نسخم مي خوام اونا گفتن ما فقط يك نسخه ميديم (trf)من هم مي خوام براي استراليا و هم براي كانادا اقدام كنم چيكار كنم؟اونا گفتن نسخه ديگه رو ما خودمون به اون مقصد ميفرستيم و لي من در فروم خوندم كه خودمون بايد اصلي رو بفرستيم چيكار كنم؟
    ما دو نسخه گرفتیم. کلشو در وبلاگم شرح دادم. اما خلاصه اینه که با یکی از اساتید دانشگاهمون صحبت کردیم و یک نسخه برای دانشگاه درخواست کردیم و در قسمت گیرنده اسم استادمونو نوشتیم و بعد از مدتی مدرک دوم به دست استادم رسید و ایشون هم اینو به ما داد.

Junior Member

سلام
    شرمنده شاید جای خوبی برای طرح سوالم نباشه
    بنده در حدود 1 ماه هست که در رشته مهندسی مخابرات فارغ التحصیل شدم.
    برای یادگیری زبان انگلیسی به یکی از موسسات مراجعه کردم و پس از مشاوره قرار شد برام کلاس خصوصی تشکیل بدن و در ظرف 9 ماه بهم نمره 7.5 آیلتس رو تضمین کردن.
    حالا برام این سوال پیش اومده که بنده با توجه به اینکه زبان انگلیسیم ضعیف هست میشه 9 ماهه تو آزمون آیلتس 7.5 گرفت؟
    ممنون از کمکتون