صفحه 18 از 98 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط jahani نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده شاید جای خوبی برای طرح سوالم نباشه
    بنده در حدود 1 ماه هست که در رشته مهندسی مخابرات فارغ التحصیل شدم.
    برای یادگیری زبان انگلیسی به یکی از موسسات مراجعه کردم و پس از مشاوره قرار شد برام کلاس خصوصی تشکیل بدن و در ظرف 9 ماه بهم نمره 7.5 آیلتس رو تضمین کردن.
    حالا برام این سوال پیش اومده که بنده با توجه به اینکه زبان انگلیسیم ضعیف هست میشه 9 ماهه تو آزمون آیلتس 7.5 گرفت؟
    ممنون از کمکتون
    هیچ تضمینی وجود ندارد و بیشتر به سعی، تلاش، پشتکار و انگیزه ی خودتان بستگی دارد.
    الیته در یادگیری زبان فاکتور دیگه ای هم وجود دارد مثل سن، مثل استعداد، مثل آشنا بودن به زبانهای دیگر.
    موفق باشید

سلام اگر کسی امروز امتحان آیلتس داده نظرتان درباره ی ریدینگ چه بود؟آیا سخت تر شده ؟

Junior Member

با سلام
    من امروز امتحان IELTS در مرکز مشهد دادم. به نظر من ریدینگ امروز خیلی خوب بود ( من تو تست های کمبریج بین 25 تا 31 می زدم). ولی لیستنینگ امتحان سخت بود.

Junior Member

سلام به همگی
    کسی می تونه بگه بعد از تمام کردن کتاب CAFE CREME 1 میشه در TEF نمره سطح متوسط را آورد؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام اگر کسی امروز امتحان آیلتس داده نظرتان درباره ی ریدینگ چه بود؟آیا سخت تر شده ؟
    من هم مشهد امروز امتحان دادم. reading به نظرم خیلی ساده تر از چند تا امتحان تستی بود که داده بودم. listening به نظرم مشکل بود؛ شایدم چون اولین مهارته آدم در فضای امتحان واقعی استرس زیادی رو داره. speaking به نظر من خانوم مصاحبه کننده خیلی لهجه داشت. writing task 2 موضوعش به نظرم خوب بود و می شد حداقل به فارسی خیلی واسش نوشت که بخوایم همون ها رو به انگلیسی بنویسیم. writing task 1 در مورد pie chart بود که از نوع هایی هست که کمتر توی امتحان میاد.
    وقتي زندگي چيز زيادي به شما نمي دهد، دليلش آن است كه شما هم چيز زيادي از او نخواسته ايد.

شوهر من مرکز اصفهان 6مارس امتحان داد معمولا ریدینگ را در خانه 30 - 28میزد اما امتحان دیرو زرا می گوید سخت بود ریدینگش! آیا جایی برای چک کردن درست بودن جوابها هست

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

امیدوارم که جای درستی سوالم را مطرح کرده باشم. آیا باید اصل مدرک ielts وtef را برای سفارت فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leysha نمایش پست ها
    امیدوارم که جای درستی سوالم را مطرح کرده باشم. آیا باید اصل مدرک ielts وtef را برای سفارت فرستاد؟
    بله باید اصل کارنامه را ارسال نمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

سلام خواهشا جواب سوال من راب بدهید

فردی که زبانش بسیار مبتدی است بخواهد 5.5 بگیره تو ielts می تونه 4 ماهه انجام بده؟ اصلا 5.5 یعنی چقدر زبان بلد بودن؟ بعد کسی 67 بشه با کسی که 77 می شه فرقی می کنند؟

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    سلام خواهشا جواب سوال من راب بدهید

فردی که زبانش بسیار مبتدی است بخواهد 5.5 بگیره تو ielts می تونه 4 ماهه انجام بده؟ اصلا 5.5 یعنی چقدر زبان بلد بودن؟ بعد کسی 67 بشه با کسی که 77 می شه فرقی می کنند؟
    سلام،
    منظور شما از 5.5 چیست؟ میانگین کل یا 5.5 در هر ماژول؟
    در آزمون آیلتس سطوح مهارت از 0 تا 9 صعودی بالا میرود. یعنی اگر شما برای ارتقاء نمره از 5 به 6، شش ماه مطالعه نیاز داشته باشید، برای رساندن نمره تان از 6 به 7 یکسال زمان نیاز دارید.
    درکل گرفتن نمره 6 در هر مهارت کار سختی نیست و با دانشی که در دانشگاه کسب کردید و کمی آمادگی قبل از امتحان براحتی بدست می آید. اما کسب نمره 7 و بالاتر کمی مشکل بوده و نیاز به تمرکز بیشتر در تکنیکهای آیلتس دارد، درست مثل کنکور.
    امتیاز 67 با 77 تفاوتی ندارد و هردو امتیاز کافی برای مهاجرت هستند. تنها نکته این است که امتیاز 77 خیال شما را راحت میکند که اگر از بخشی امتیاز کمتر کسب کردید جای جبران دارد.
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS