صفحه 21 از 98 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : قانون جدید در مورد مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman60 نمایش پست ها
    ایا برای سوریه کپی مدرک ایلتس کافیه یا باید اصلش را بفرستیم؟یعنی باید به ایلتس ایران 50000 تومان بدیم که یک مدرک اصلی از ایلتسمون رو به سفارت بفرستن؟
    چرا 50000 تومان براي همان برگه پرينت شده 50000 تومان مي‌گيرند؟!! خوب شما از طريق شركت يا دانشگاهي (استاد دانشگاه) درخواست آيلتس كنيد فكر نكنم با اين رقم بخواهند يك پرينت ارسال كنند؟!!!!

چون آيلتس شما شماره دارد به راحتي نمره شما قابل مشاهده است و نيازي به اصل نيست در ضمن خود آلتس تهران هم پرينت مي‌گيرد!!! اصل نيست

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    چرا 50000 تومان براي همان برگه پرينت شده 50000 تومان مي‌گيرند؟!! خوب شما از طريق شركت يا دانشگاهي (استاد دانشگاه) درخواست آيلتس كنيد فكر نكنم با اين رقم بخواهند يك پرينت ارسال كنند؟!!!!

چون آيلتس شما شماره دارد به راحتي نمره شما قابل مشاهده است و نيازي به اصل نيست در ضمن خود آلتس تهران هم پرينت مي‌گيرد!!! اصل نيست

موفق باشي
    نه دوست عزيز ،نوشته اصل مدرك زبان.و اصلش رو مي خواد. بايد بري مركز همين پول رو بدي تا يك نسخه بدن.اگه قبلش هم گفته بودي همين مبلغ رو براي فرستادن مي گرفتند.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک نمایش پست ها
    دوستانی که به فرانسه آشنایی دارید , با تموم کردن cafee cremeمی تونیم سطح متوسط را در tefبیاریم؟؟؟
    كتاب چند؟ مدرك متوسط يعني b1, b2 كه حداقل كتاب يك reflex رو خوب خونده باشي . امتحان هم تمرين كرده باشي.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    سلام
    اگه فهمیدی به منم بگو.

مرسی
    a2 البته بستگي به شخص هم داره

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    با speaking 7.5 & listening 7 & reading 6.5 & writing 6.5 چند نمره از زبان انگلیسی برای کبک میگیرم و سطح زبان را چند باید انتخاب کنم.
    با سپاس فراوان

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    نه دوست عزيز ،نوشته اصل مدرك زبان.و اصلش رو مي خواد. بايد بري مركز همين پول رو بدي تا يك نسخه بدن.اگه قبلش هم گفته بودي همين مبلغ رو براي فرستادن مي گرفتند.
    !!!! من كه رفتم سنجش گفتم مدرك با پرينتر از مدرك من پرينت گرفت!!!! همان را هم فرستادم!! الانم منظرم پاسپورتها برگردد هيچ پولي هم به سنجش اضافه ندادم!! اصل مدرك يعني چي؟؟ يعني مهر برجسته بايد داشته باشد؟!! با امضاء‌ها اصل باشد!!! خود سنجش كه پرينت روي يك كاغذ فكر كنم 200 گرمي!!!
    حالا ديگه نمي‌دانم منظور شما از اصل چيست به نظر من كه چيزي كه من فرستادم چيز قابل ملاحظه‌اي نبود!!!
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member youkabed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

ادارۀ مهاجرت آیلتس آکادمیک رو هم می پذیره!
    http://www.parscanada.com/Default.aspx

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    !!!! من كه رفتم سنجش گفتم مدرك با پرينتر از مدرك من پرينت گرفت!!!! همان را هم فرستادم!! الانم منظرم پاسپورتها برگردد هيچ پولي هم به سنجش اضافه ندادم!! اصل مدرك يعني چي؟؟ يعني مهر برجسته بايد داشته باشد؟!! با امضاء‌ها اصل باشد!!! خود سنجش كه پرينت روي يك كاغذ فكر كنم 200 گرمي!!!
    حالا ديگه نمي‌دانم منظور شما از اصل چيست به نظر من كه چيزي كه من فرستادم چيز قابل ملاحظه‌اي نبود!!!
    خيلي جالبه.اگه اينطور باشه كه عاليه.ولي من تو تموم اين سالها كه خوندم تو سايتها .نوشته اصل مدرك زبان انگليسي.تو قسمت مدارك مورد نياز اگه مراجعه كنيد .مي بينيد دقيقا اشاره كرده است.شايد اون دريافت كننده متوجه نشده و شما خوش شانس بوديد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sonix17 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    با speaking 7.5 & listening 7 & reading 6.5 & writing 6.5 چند نمره از زبان انگلیسی برای کبک میگیرم و سطح زبان را چند باید انتخاب کنم.
    با سپاس فراوان
    تا جايي كه من شنيدم از دوستان نمره كامل زبان رو مي گيري.6 .

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    خيلي جالبه.اگه اينطور باشه كه عاليه.ولي من تو تموم اين سالها كه خوندم تو سايتها .نوشته اصل مدرك زبان انگليسي.تو قسمت مدارك مورد نياز اگه مراجعه كنيد .مي بينيد دقيقا اشاره كرده است.شايد اون دريافت كننده متوجه نشده و شما خوش شانس بوديد.
    نه دوست عزيز

من خوش شانس نبودم اكثر دوستان همان برگه پرينت شده را فرستادند و اين اولين بار است كه من از شما اين موضوع را مي‌شنوم!! آفيسرها كه ديگه خنگ نيستند!! تا اين حد را متوجه مي‌شوند.
    البته شما حتما اصلش را بگير و ارسال كن.

موفق باشي