صفحه 3 از 98 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Member

پیش فرض پاسخ : IELTS آکادمیک برای مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh
    آیا IELTS آکادمیک رو برای مهاجرت قبول میکنن؟
    اگه بخوان صفر و يك نگاه كنن ميتونن قبول نكنن چون اينجا (http://www.cic.gc.ca/english/informa...uides/EG74.asp) نوشته كه شما بايد General Option امتحان بديد اما واقعيت اينه كه همه چيز بستگي به نظر افسر برسي كننده پرونده داره كه من تصور نميكنم اگه ببينه يقيه امتياز ها رو مياريد بخواد گير بده. بخصوص كه از يك طرف اداره مهاجرت كانادا دنبال راههاي جايگزين امتحان IELTS ميگرده، و احتمال زيادي هست كه دير يا زود بذارنش كنار از طرف ديگه هم دارن قوانين رو تغيير ميدن كه تا ميشه زمانهاي انتظار رو كم كنن. اما در هر صورت اگه قصد داريد بزودي دنبال كار اقامت بريد بهتره با يكي دو تا وكيل مشورت كنيد.

Junior Member

پیش فرض امتیاز زبان در مهاجرت به canada بر حسب نمرهٔ ielts

کسی‌ میدونه که نمرهٔ زبان کا نا دا که برای skilled worker از ۰ تا ۱۶ داده می‌شه،به چه نمریی از IELTS چه نمریی داده می‌شه؟در ضمن این نمره آیا به همین ترتیب برای provinical nominee هم داده می‌شه؟

لطفا reference خودتان هم ذکر کنین.

توضیح این که یه کی‌ از دوستان قبلا نمراتی رو ذکر کردند http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,7703.15.html ولی‌ topic جداگانه‌ای در این مورد نبود واز مهم تر referencee هم نداده بودند
    این بود که خواستم این موضوع جدا بر رسی‌ بشه
    Everything is possible,especially happiness

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : امتیاز زبان در مهاجرت به canada بر حسب نمرهٔ ielts

من جدولی که سایت اداره‌ی مهاجرت کانادا برای نمره‌ی IELTS ایجاد کرده رو در فایل پیوست آوردم. این جدول رو از فایل pdfای که از آدرس زیر قابل دریافته کپی کردم:
    http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/pdf/kits/guides/EG7.pdf

همچنین برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد نمره‌ی زبان می‌تونید به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/EnGLIsh/immigra...r-language.asp
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

سلام

من شنیدم افیسر موقع مصاحبه اختیار کامل داره که حتی اگر شما 67 امتیاز دارید شما را رد یا قبول کنه.
    کسی می دونه که اگر نمره IELTS کمتر از نمره لازم باشه و برای مصاحبه بریم ، چقدر احتمال پذیرش وجود داره؟؟
    لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام

من شنیدم افیسر موقع مصاحبه اختیار کامل داره که حتی اگر شما 67 امتیاز دارید شما را رد یا قبول کنه.
    کسی می دونه که اگر نمره IELTS کمتر از نمره لازم باشه و برای مصاحبه بریم ، چقدر احتمال پذیرش وجود داره؟؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    من شنيدم که مصاحبه ها براي ارزيابي توانايي زبان شما نيست بلکه فقط براي حصول اطمينان در خصوص توانايي هاي شخصي شما براي کار و زندگي اتي در کانادا و حصول اطمينان از صحت مدارک ارسالي شماست البته اينايي رو که گفتم براي Skill Worker بودها نه براي مهاجرت کبک

Junior Member

با سلام
    خیلی از کسانی که از پروسه پیچیده مهاجرت به کانادا (البته تا قبل از فوریه 2007) عبور کردند و با نمرات زبان بالا هم پذیرفته شدند، اذعان دارند که زبان پاشنه آشیل ایرانی های مهاجره و خیلی ایرانی مهاجر (وقتی می گیم مهاجر یعنی زبانش اون ها کامل بوده) هستند که به علت ضعف زبان شغل های مناسبی را صید نکردند.
    اگه قرار در آینده گرفتار مسأله زبان توی کشور غریب بشیم همون بهتره که افسر مهاجرت لطف کرده و مانع گرفتاری های بعدی بشه.
    به نظر من اگه تو فکر مهاجرت از طریق skilled worker هستیم فقط به زبان فکر کنیم حتی به زبان دوم فرانسه.
    البته به نظر من فردی که لیسانس داره و سابقه تحصیل و کار در کانادا و یا پیشنهاد کار نداشته باشه (که اکثراً هم همینطورند) بدون نمره 12 از 16 توی زبان اول اصلاً نمره اش به حد نصاب نمی رسه! می رسه؟ :-[

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hsaba871
    با سلام
    خیلی از کسانی که از پروسه پیچیده مهاجرت به کانادا (البته تا قبل از فوریه 2007) عبور کردند و با نمرات زبان بالا هم پذیرفته شدند، اذعان دارند که زبان پاشنه آشیل ایرانی های مهاجره و خیلی ایرانی مهاجر (وقتی می گیم مهاجر یعنی زبانش اون ها کامل بوده) هستند که به علت ضعف زبان شغل های مناسبی را صید نکردند.
    اگه قرار در آینده گرفتار مسأله زبان توی کشور غریب بشیم همون بهتره که افسر مهاجرت لطف کرده و مانع گرفتاری های بعدی بشه.
    به نظر من اگه تو فکر مهاجرت از طریق skilled worker هستیم فقط به زبان فکر کنیم حتی به زبان دوم فرانسه.
    البته به نظر من فردی که لیسانس داره و سابقه تحصیل و کار در کانادا و یا پیشنهاد کار نداشته باشه (که اکثراً هم همینطورند) بدون نمره 12 از 16 توی زبان اول اصلاً نمره اش به حد نصاب نمی رسه! می رسه؟ :-[
    سلام
    حرفتون کاملا درسته
    منظورتون فوریه 2008 هست دیگه؟!

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BLUE SKY
    سلام
    حرفتون کاملا درسته
    منظورتون فوریه 2008 هست دیگه؟!

نه عزیز منظورشون همون فوریه 2007 است ، چون ازون ببعد شامل قوانین جدید میشه!

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام

لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز ،
    یقین داشته باشید که اگر احیاناً از شما برای مصاحبه دعوت بعمل آید ، فقط بخاطر اطمینان از صحت و سقم مدارک ارسالی و گفته های شما است .در راهنمای بوکلت بصراحت گفته که بهیچوجه برای ارزیابی زبان شما ، interview صورت نمی پذیرد . تاکید داشته که حتماً برای اثبات توانایی زبان ،مدارکی همچون IELTS ارائه دهید.

اون ماله "عهد تیرکمون سنگی" ! بود که برای زبان مصاحبه می کردند!

فقط در صورتیکه بدارک ارسالی شما گنگ باشد ،دعوت به اینترویو میشوید!

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    دوست عزیز ،
    یقین داشته باشید که اگر احیاناً از شما برای مصاحبه دعوت بعمل آید ، فقط بخاطر اطمینان از صحت و سقم مدارک ارسالی و گفته های شما است .در راهنمای بوکلت بصراحت گفته که بهیچوجه برای ارزیابی زبان شما ، interview صورت نمی پذیرد . تاکید داشته که حتماً برای اثبات توانایی زبان ،مدارکی همچون IELTS ارائه دهید.

اون ماله "عهد تیرکمون سنگی" ! بود که برای زبان مصاحبه می کردند!

فقط در صورتیکه بدارک ارسالی شما گنگ باشد ،دعوت به اینترویو میشوید!
    سلام
    یعنی منظورتون اینه که در این قانون 28 نوامبر برای کتگوری یک ، بعد از ارسال مدارک به دمشق دعوت به مصاحبه نمی شویم؟؟
    یعنی بدون مصاحبه ویزا میدهند؟؟