صفحه 35 از 98 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

من امتحان IELTS دادم و از آن 9 امتیاز گرفتم و درنتیجه مجموع امتیازاتم به 65 میرسد.20 روز بیشتر به پایان مهلت 90 روزه ارسال مدارکم باقی نمانده است. اولین آزمونی که جای خالی دارد و ثبت نام میکنند 40 روز دیگر است. آیا امکان دارد از آنها وقت بخواهم تا در آزمون بعدی شرکت کنم تا بتوانم امتیاز لازم را کسب نمایم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    باز هم ممنون ، راستش من هنوز از مهلت ارسال مدارکم سه ماه مونده فقط آیلتسم 10 روز دیگه یکساله میشه مدارکم هم تا 10 روز دیگه آماده اس ، فقط چون با لیست قدیم اقدام کردم می ترسم اذیت کنن .
    سریع بفرستیدتا وقت باقیست.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_mnm نمایش پست ها
    من امتحان IELTS دادم و از آن 9 امتیاز گرفتم و درنتیجه مجموع امتیازاتم به 65 میرسد.20 روز بیشتر به پایان مهلت 90 روزه ارسال مدارکم باقی نمانده است. اولین آزمونی که جای خالی دارد و ثبت نام میکنند 40 روز دیگر است. آیا امکان دارد از آنها وقت بخواهم تا در آزمون بعدی شرکت کنم تا بتوانم امتیاز لازم را کسب نمایم؟
    بله سعی کنید مهلت بخواهید برگه ثبت نام آیلتس جدید را هم ضمیمه درخواست خود کنید.
    2014

سلام، یه کمک می خواستم؛ من از 4 امتیاز مورد نیاز برای فدرال از زبان دوم (فرانسه) 3 امتیاز را آورده ام. (از بخش گفتاری و نوشتاری به ترتیب ب 2 و ب 1 آورده ام) شنیده ام اگر نمره نزدیک به حد مورد نیاز باشد، قابل قبول است. من در امتحان در بخش شنیداری نمره 133 را آورده ام که معادل آ 2 است. 145 سطح ب 1 است. آیا این مورد درباره بخش شنیداری من صدق می کند؟ یعنی این نمره من به عنوان سطح ب 1 قابل قبول است؟

سلام دوستان
    برای گرفتن مدرک B1 باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم و مدرک B1 در فرمهای مهاجرتی کبک معادل چه نمره است ( 1 الی 12)

باسپاس از جوا ب شما

Member Saeed911 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بله سعی کنید مهلت بخواهید برگه ثبت نام آیلتس جدید را هم ضمیمه درخواست خود کنید.
    شما آپديت مدارك را بهمراه برگ ثبت نام آيلتس بفرست و بگو كه موفق نشدي در آزمون نزديكتري ثبت نام كني. ضمنا در ايران آيلتس تا پنج هفته قبل از زمان آزمون ميتوني درخواست كني كه نتيجه آزمون را براي سفارت كانادا در ورشو ارسال كنند. با اين كار نسخه خودت را ميتوني نگه داري.
    شروع پروسه :21 سپتامبر 2006 -درخواست آپديت :21 سپتامبر 2010 -ارسال آپديت :14 دسامبر 2010

نحوه ويرايش امضا جهت ثبت تاريخهاي پرونده

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن مدرک B1 باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم و مدرک B1 در فرمهای مهاجرتی کبک معادل چه نمره است ( 1 الی 12)

باسپاس از جوا ب شما
    برای گرفتن مدرک b1 شما باید حداقل یک کتاب reflets 1 رو با تسلط کامل بلد باشید و بتونید تا حد متوسط به زبان فرانسه صحبت کنید و در حال حاضر در اصفهان و تهران اوایل هر فصل امتحان tef , tefaq برگزار می شه
    تاریخ ارسال مدارک: 11 اگوست 2010 ....... تاریخ دریافت مدارک در سفارت: 15 اگوست 2010
    Numéro du dossier= 3 oct 2010
    Interview=؟

Junior Member

سلام به همگی
    من و همسرم بدون احتساب نمرات زبان(فرانسه و انگلیسی)63 امتیاز رو برای کبک میگیریم.آیا میشه اینطور نتیجه گرفت که در مصاحبه با هر سطح مکالمه قبول میشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط llaminll نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من و همسرم بدون احتساب نمرات زبان(فرانسه و انگلیسی)63 امتیاز رو برای کبک میگیریم.آیا میشه اینطور نتیجه گرفت که در مصاحبه با هر سطح مکالمه قبول میشیم؟
    اگر واقعا 63امتیاز دارید بدون امتیاز انطباق و زبان مصاحبه هم ندارید ومستقیما ویو میشوید.
    2014

سلام، من یه بار این متن رو نوشتم و درخواست کمک و راهنمایی داشتم اما کسی توجهی نکرد و جوابی نداد. مجدد می نویسم شاید این بار جوابی گرفتم
    در امتحان TEF از 4 امتیاز مورد نیاز برای فدرال از زبان دوم (فرانسه) 3 امتیاز را آورده ام. (از Speaking و Writing به ترتیب B2 و B1 آورده ام) شنیده ام اگر نمره نزدیک به حد مورد نیاز باشد، قابل قبول است. در Listening نمره 133 را آورده ام که معادل A2 است از طرفی 145 سطح B1 است. آیا این مورد درباره Listening من صدق می کند؟ یعنی این نمره من به عنوان سطح B1 قابل قبول است؟