صفحه 4 از 98 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتیاز زبان در مهاجرت به canada بر حسب نمرهٔ ielts

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام
    یعنی منظورتون اینه که در این قانون 28 نوامبر برای کتگوری یک ، بعد از ارسال مدارک به دمشق دعوت به مصاحبه نمی شویم؟؟
    یعنی بدون مصاحبه ویزا میدهند؟؟
    در صفحه 13 بوکلت EG7 ، ستون سمت راست جدول (results) ، پاراگراف سوم صراحتاً نوشته که افیسر برای ارزیابی مهارت های زبان شما ، اینترویو نمی کند !

پس از مرحله اول درخواست ما (به یاری خدا و اگر صلاح و مصلحت بود!) از سیدنی نامه ای در خصوص approve شدن کیسمون خواهد آمد ضمن اینکه مهلت 4 ماهه ای خواهد داد تا مدارک ساپورتینگ فرمهای اولیه را ضمیمه کپی فرم ها نموده و به سفارت کانادا در دمشق ارسال نمائیم.

در صفحه 43 بوکلت فوق ذکر شده که اگر درخواست شما کامل باشد و مطلوب برای پیشنهاد به یکی از visa office ها باشد ، ظرف چند هفته نامه ای با شرح ذیل بدستمان می رسد :
    1.آگاه سازی ما و درج شماره رفرنس اختصاصی ما (reference number)
    2.دستورالعمل نحوه هماهنگی و ارتباط و تماس با سفارتخانه مربوطه
    3.درخواست ارسال کپی درخواست اولیه بانضمام کلیه مدارک ساپورتینگ آن به دفتر ویزای معرفی شده ظرف مدت 120 روز (4ماه)
    :-*

دعوت به مصاحبه ، فقط در صورتی رخ می دهد که مدارک شما گنگ و یا ناقص باشد و یا مثلاً بعضی پرسشها ناقص و یا متناقض پر شده باشند . در واقع دعوت به این جهت صورت می پذیرد که ابهامات برطرف شود و شما را بپذیرند !

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

نه عزیز منظورشون همون فوریه 2007 است ، چون ازون ببعد شامل قوانین جدید میشه!
    اصلاح میشود ! با عذرخواهی ! همان 2008 صحیح می باشد!

در صفحه 13 بوکلت EG7 ، ستون سمت راست جدول (results) ، پاراگراف سوم صراحتاً نوشته که افیسر برای ارزیابی مهارت های زبان شما ، اینترویو نمی کند !

پس از مرحله اول درخواست ما (به یاری خدا و اگر صلاح و مصلحت بود!) از سیدنی نامه ای در خصوص approve شدن کیسمون خواهد آمد ضمن اینکه مهلت 4 ماهه ای خواهد داد تا مدارک ساپورتینگ فرمهای اولیه را ضمیمه کپی فرم ها نموده و به سفارت کانادا در دمشق ارسال نمائیم.

در صفحه 43 بوکلت فوق ذکر شده که اگر درخواست شما کامل باشد و مطلوب برای پیشنهاد به یکی از visa office ها باشد ، ظرف چند هفته نامه ای با شرح ذیل بدستمان می رسد :
    1.آگاه سازی ما و درج شماره رفرنس اختصاصی ما (reference number)
    2.دستورالعمل نحوه هماهنگی و ارتباط و تماس با سفارتخانه مربوطه
    3.درخواست ارسال کپی درخواست اولیه بانضمام کلیه مدارک ساپورتینگ آن به دفتر ویزای معرفی شده ظرف مدت 120 روز (4ماه)
    :-*

دعوت به مصاحبه ، فقط در صورتی رخ می دهد که مدارک شما گنگ و یا ناقص باشد و یا مثلاً بعضی پرسشها ناقص و یا متناقض پر شده باشند . در واقع دعوت به این جهت صورت می پذیرد که ابهامات برطرف شود و شما را بپذیرند !
    توی صفحه 42 بوکلت که مربوط به کتگوری یک است چیزی از مصاحبه نگفته و فقط گفته میشه که " sets out some basic instructions for contact with visa office"
    پس طبق فرمایش شما اگه مدارک کامل باشه ممکن است اصلاً مصاحبه نریم!

توی صفحه 42 بوکلت که مربوط به کتگوری یک است چیزی از مصاحبه نگفته و فقط گفته میشه که " sets out some basic instructions for contact with visa office"
    پس طبق فرمایش شما اگه مدارک کامل باشه ممکن است اصلاً مصاحبه نریم!

دقیقاً همینطور است . احتمال wave شدن بسیار بسیار زیاد است .

دقیقاً همینطور است . احتمال wave شدن بسیار بسیار زیاد است .
    والا از بعد از روش سيمپليفيکيشن ديگه کسي رو نديدم که براي مصاحبه بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    والا از بعد از روش سيمپليفيکيشن ديگه کسي رو نديدم که براي مصاحبه بخوان
    امیدوارم همینطور باشه که شما میگید ، فقط تنها نگرانی من اینه که: نسخه کپی فرمهام که ماله خودم بود رو از تو ماشینم دزدیدند و می ترسم تو پر کردن دوباره اش تناقضی پیش بیاد!!

امیدوارم همینطور باشه که شما میگید ، فقط تنها نگرانی من اینه که: نسخه کپی فرمهام که ماله خودم بود رو از تو ماشینم دزدیدند و می ترسم تو پر کردن دوباره اش تناقضی پیش بیاد!!
    مگر آنها را اسکن نکردید !؟؟؟
    ایکاش حداقل آنها را save می کردید ! با نسخه8 به بالایadobe professional می توانستید آنها را save کنید .
    بنظر من باید سعی کنید فقط تناقض در فاکتورهای امتیاز آورتان بوجود نیاید(تحصیلات،توانایی زبان،شغل،سن،سازگاری،توانا یی مالی)

مگر آنها را اسکن نکردید !؟؟؟
    ایکاش حداقل آنها را save می کردید ! با نسخه8 به بالایadobe professional می توانستید آنها را save کنید .
    بنظر من باید سعی کنید فقط تناقض در فاکتورهای امتیاز آورتان بوجود نیاید(تحصیلات،توانایی زبان،شغل،سن،سازگاری،توانا یی مالی)
    یادم همه فیلدها رو چی پر کردم ، فقط شغلم است که خیلی عوضش کردم و جزئیات آخری رو کامل یادم نسیت!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

بچه ها به نظرتون Academic IELTS رو واسه مهاجرت قبول میکنند؟من آکادمیک دارم ولی جنرال نه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    بچه ها به نظرتون Academic IELTS رو واسه مهاجرت قبول میکنند؟من آکادمیک دارم ولی جنرال نه

بلی . قبول می کنند ، خیالت راحت !
    اما کی گرفتی آنرا؟؟؟؟ چون برای اداره مهاجرت تا یکسال معتبر محسوب میشود