صفحه 41 از 98 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- Polytechnic of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

با سلام:
    من تو قسمت 11 فرم DSC که راجع به زبان پرسیده امتیازم رو اینجوری برآورد کردم :
    انگلیسی: (نمره Speaking=7.5) رو 3 امتیاز و (Listening=6.5 ) رو 3 امتیاز دادم که میشه 6 امتیاز از زبان انگلیسی.
    فرانسه : چون تازه شروع کردم و با 6 ساعت در هفته بمدت 6 ماه تا مصاحبه روش وقت میگذارم میخوام امتیاز Speaking=8 و 8= Listening بدم که هرکدومش توی جداول 6 امتیاز داره و میشه 12 امتیاز از فرانسه.
    بنظرتون درست محاسبه کردم؟

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوست عزیز برای زبان انگلیسی اگر مدرک ielts دارید برای listening از نمره 6.5 به بالا شما 3 امتیاز می گیرید و برای speaking از نمره 7 به بالا 3 امتیاز می گیرید که محاسباتتون درسته و اگر مدرک هم ندارید می تونید امتیاز 9،9 را برای خودتون انتخاب کنید و با توجه به سطح زبانتون 6 امتیاز از افیسر بگیرید و در مورد فرانسه بهتره اول امتیاز های خودتون رو محاسبه کنید و حداقل امتیاز مورد نیازتون رو در نظر بگیرید ولی اگر حتما به 12 امتیاز نیاز دارید نیازی نیست 8،8 رو انتخاب کنید چون با توجه به جدول 7،7 هم 12 امتیاز داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita77 نمایش پست ها
    با سلام:
    من تو قسمت 11 فرم DSC که راجع به زبان پرسیده امتیازم رو اینجوری برآورد کردم :
    انگلیسی: (نمره Speaking=7.5) رو 3 امتیاز و (Listening=6.5 ) رو 3 امتیاز دادم که میشه 6 امتیاز از زبان انگلیسی.
    فرانسه : چون تازه شروع کردم و با 6 ساعت در هفته بمدت 6 ماه تا مصاحبه روش وقت میگذارم میخوام امتیاز Speaking=8 و 8= Listening بدم که هرکدومش توی جداول 6 امتیاز داره و میشه 12 امتیاز از فرانسه.
    بنظرتون درست محاسبه کردم؟

سلام دوستان
    وكيل من زبان فرانسمو 7 از 16 زده (هم گفتاري و هم شنيداري)
    در حال حاضر دارم كتاب cafe crem1 رو دارم مي خونم. مي خوام بدون اين كتاب براي اين سطح زبان كافيه؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_shiraz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وكيل من زبان فرانسمو 7 از 16 زده (هم گفتاري و هم شنيداري)
    در حال حاضر دارم كتاب cafe crem1 رو دارم مي خونم. مي خوام بدون اين كتاب براي اين سطح زبان كافيه؟
    ممنون
    سلام

من تا ته Reflets 2 رو خوندم و رفتم DELF B1 امتحان دادم ! 1 ماه هم به عنوان مترجم 1 فرانسوی توی کارگاه بودم !

الان به نظر خودم هیچی بلد نیستم !

بعید می دونم شما با اون کتاب های کفه به اونی که می خوای برسی !

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سلام.

یک سوالی درمورد سطح زبان فرانسه دارم و ممنون میشم که کمکم کنید:

من در فرم اپلیکیشن سطح زبان فرانسه رو در هر دو مهارت Beginner 4 زدم.
    الان دارم کتاب cafe creme رو میخونم. فکر میکنید برای رسیدن به این سطح کتاب اول کافی هستش یا باید بیشتر بخوونم.

متشکرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام.

یک سوالی درمورد سطح زبان فرانسه دارم و ممنون میشم که کمکم کنید:

من در فرم اپلیکیشن سطح زبان فرانسه رو در هر دو مهارت Beginner 4 زدم.
    الان دارم کتاب cafe creme رو میخونم. فکر میکنید برای رسیدن به این سطح کتاب اول کافی هستش یا باید بیشتر بخوونم.

متشکرم
    کتاب اول فقط به اندازه حروف الفبای فرانسه به شما یاد می ده ! شما بعد از تموم کردن Reflets 1 تازه می تونید جمله های ساده ای که سنگین نیستند رو بسازید !

پست بالایی من رو هم بخونید بد نیست !

در ضمن من بعد از دادن امتحان DELF B1 تازه فهمیدم چرا همه می گفتند زبان فرانسه این قدر سخت هستش !

مثلا شما می دونید قمقمه به فرانسه چی میشه ؟ یا اینکه پیچ چپ گرد رو به فرانسه چی می گند ! سیم بکسل به فرانسه چی میشه !

قابلمه ؟ قاشوق و چنگال ؟

پارچ و . . .

کتاب اول هیچی نداره و خیلی خیلی جزئی به شما اطلاعات می ده !

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    کتاب اول فقط به اندازه حروف الفبای فرانسه به شما یاد می ده ! شما بعد از تموم کردن Reflets 1 تازه می تونید جمله های ساده ای که سنگین نیستند رو بسازید !

پست بالایی من رو هم بخونید بد نیست !

در ضمن من بعد از دادن امتحان DELF B1 تازه فهمیدم چرا همه می گفتند زبان فرانسه این قدر سخت هستش !

مثلا شما می دونید قمقمه به فرانسه چی میشه ؟ یا اینکه پیچ چپ گرد رو به فرانسه چی می گند ! سیم بکسل به فرانسه چی میشه !

قابلمه ؟ قاشوق و چنگال ؟

پارچ و . . .

کتاب اول هیچی نداره و خیلی خیلی جزئی به شما اطلاعات می ده !
    ممنون از جوابتون. هرچند چون اطلاعات من درمورد زبان فرانسه کم هست پاسختون برای من خیلی مفهوم نیست.

مثلا من فرق reflet با cafe creme رو نمیدونم یا نمیدونم که Delf B1 یعنی چه سطحی.برای همین هم پست بالا رو نفهمیدم.

درمورد بعضی از کلماتی که فرمودید من حتی انگلیسی پیچ چپ گرد و سیم بکسل رو نمیدونم ( نمره آیلتس من: S=8.5,R=9,L=8,W=8 هست). بیشتر مساله اینجاست که سطح B4 به چه میزان مهارت گرامری و دانستن چه تعداد لغت احتیاج داره و اینکه این میزان در Cafe creme 1 به زبان آموز داده میشه یا نه.

بازهم از پاسخ شما متشکرم و امیدوارم که دوستان بتوانند بنده کم اطلاع رو واضحتر راهنمایی کنند..

Banned

ممنون از جوابتون. هرچند چون اطلاعات من درمورد زبان فرانسه کم هست پاسختون برای من خیلی مفهوم نیست.

مثلا من فرق reflet با cafe creme رو نمیدونم یا نمیدونم که Delf B1 یعنی چه سطحی.برای همین هم پست بالا رو نفهمیدم.

درمورد بعضی از کلماتی که فرمودید من حتی انگلیسی پیچ چپ گرد و سیم بکسل رو نمیدونم ( نمره آیلتس من: S=8.5,R=9,L=8,W=8 هست). بیشتر مساله اینجاست که سطح B4 به چه میزان مهارت گرامری و دانستن چه تعداد لغت احتیاج داره و اینکه این میزان در Cafe creme 1 به زبان آموز داده میشه یا نه.

بازهم از پاسخ شما متشکرم و امیدوارم که دوستان بتوانند بنده کم اطلاع رو واضحتر راهنمایی کنند..
    شما اگه GRE داده بودی اون وقت همه این کلمه ها رو می دونستی !

امتحان DELF و DALF آزمون های زبان فرانسه هستند. شما برای اینکه بتونی توی کشور فرانسه به تحصیلات تکمیلی وارد بشی باید حداقل DELF B1 داشته باشی.

ترتیبشون هم به این صورت هستند :

A2 , A1 , B1 , B2 , C1 , C2 که اون C2 خیلی خفن هستش ! و بعد از اونها DALF که توی ایران من ندیدم کسی داشته باشه !

کتاب Reflets از همه کتاب های دیگه بهتر هستش و اگر شما تا پایان کتاب Reflets 2 بخونی تازه می تونی بری B1 بدی و احتمالا قبول می شیش!

درباره گرامر توی کتاب کفه 1 چیزی بیشتر از Simple Present یا Passe Compose یاد نمی دند ! که تقریبا هیچی هستش !

موفق باشی

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

hosseinab عزیز
    مرسی از اطلاعاتتون بابت DELF
    سطح Beginner4 در فرم اپلیکیشن معادل کدومیک از این سطحهای DELF هست که گفتید?

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سطح Beginner4 در فرم اپلیکیشن معادل کدومیک از این سطحهای DELF هست که گفتید?

با اندکی گشتن در سایت پاسخ کاملی به این سوال پیدا کردم. دوستانی که همین سوال برایشان پیش آمده حتما از قسمت زیر بازدید کنن و پاسخهای مفصل دوستمون solitude رو بخونن:
    راهنمای جامع برای سطح فرانسه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post330945