صفحه 42 از 98 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    کتاب اول فقط به اندازه حروف الفبای فرانسه به شما یاد می ده ! شما بعد از تموم کردن Reflets 1 تازه می تونید جمله های ساده ای که سنگین نیستند رو بسازید !

پست بالایی من رو هم بخونید بد نیست !

در ضمن من بعد از دادن امتحان DELF B1 تازه فهمیدم چرا همه می گفتند زبان فرانسه این قدر سخت هستش !

مثلا شما می دونید قمقمه به فرانسه چی میشه ؟ یا اینکه پیچ چپ گرد رو به فرانسه چی می گند ! سیم بکسل به فرانسه چی میشه !

قابلمه ؟ قاشوق و چنگال ؟

پارچ و . . .

کتاب اول هیچی نداره و خیلی خیلی جزئی به شما اطلاعات می ده !
    شما یک کم داری بی انصافی میکنی.من خواهر خانومم با تمام کردن قفله 1 به سطح 7 رسید و تازه بالاتر هم بود.
    سیم بکسل و پیچ چپ گرد ... هم تخصصی هستش و نیازی نیست کسی بدونه.حتی خیلی ها فارسی اش رو هم نمیدونن.مثلا شاید خیلی ها ندونن حدیده چیه!!!
    کارد و قاشق و چنگال هم واسه درس 5و6 کفه هستش و خیلی مبتدیه!!
    به نظرم تا سطح 6 از 12 دانستن کتاب کفه 1 برای مصاحبه کافیه.ولی باید روی همون کتاب مدام کار کنید.مثلا کتاب های مکمل و ... ولی اگه قفله خونده باشید تا سطح 7 رو به راحتی جواب میده.
    بنابر این برای icarus که سطح 4 زده خیالش راحت که با کفه 1 کارش راه میفته.

این رو مد نظر داشته باشید که روز مصاحبه اگه شما زده باشی سطح 7 و قبول بشی ،100% تو اون سطح (B1)نبودی .واسه همینه کسی نمیره مدرک بگیره چون نمیتونه ولی آفیسر در حد امتحان ازتون سوال نمیکنه.
    ویرایش توسط m27038d : February 25th, 2011 در ساعت 05:07 PM

سلام
    سطح a2هیچ نمره ای نداره برای فدرال
    مرسی

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m27038d نمایش پست ها
    شما یک کم داری بی انصافی میکنی.من خواهر خانومم با تمام کردن قفله 1 به سطح 7 رسید و تازه بالاتر هم بود.
    سیم بکسل و پیچ چپ گرد ... هم تخصصی هستش و نیازی نیست کسی بدونه.حتی خیلی ها فارسی اش رو هم نمیدونن.مثلا شاید خیلی ها ندونن حدیده چیه!!!
    کارد و قاشق و چنگال هم واسه درس 5و6 کفه هستش و خیلی مبتدیه!!
    به نظرم تا سطح 6 از 12 دانستن کتاب کفه 1 برای مصاحبه کافیه.ولی باید روی همون کتاب مدام کار کنید.مثلا کتاب های مکمل و ... ولی اگه قفله خونده باشید تا سطح 7 رو به راحتی جواب میده.
    بنابر این برای icarus که سطح 4 زده خیالش راحت که با کفه 1 کارش راه میفته.

این رو مد نظر داشته باشید که روز مصاحبه اگه شما زده باشی سطح 7 و قبول بشی ،100% تو اون سطح (B1)نبودی .واسه همینه کسی نمیره مدرک بگیره چون نمیتونه ولی آفیسر در حد امتحان ازتون سوال نمیکنه.
    در تکمیل فرمایش شما
    آفیسر 2 مرحله مهم تست DELF یعنی نوشتن و خواندن را از شما نمی گیرد که بفهمد شما در سطح B1 هستید یا نه. چرا که رسیدن به این سطح واقعاً همت عالی می خواهد.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام.

یک سوالی درمورد سطح زبان فرانسه دارم و ممنون میشم که کمکم کنید:

من در فرم اپلیکیشن سطح زبان فرانسه رو در هر دو مهارت Beginner 4 زدم.
    الان دارم کتاب cafe creme رو میخونم. فکر میکنید برای رسیدن به این سطح کتاب اول کافی هستش یا باید بیشتر بخوونم.

متشکرم
    دوست عزیز n+1 کتاب و متد برای یادگیری فرانسه وجود داره مهم اینه که شما با کدوم بهتر راه میای کدوم برات بیشتر جذابیت داره و غیره
    فرق فرانسه با انگلیسی اینه که در فرانسه تا استراکچر زبان رو بلد نباشی 1000 تا لغت هم بدونی نمی تونی حرف بزنی یا بنویسی. بنابراین خارج از اون کتاب کفه و کلاس، سعی کنید قواعد زبان رو در خودتون قوی کنید.
    اون لغاتی که دوستمون گفتند از قبیل قمقمه و سیم بکسل و غیره دونستنشون خوبه اما مهم اینه که به چه دردی بخورند

Junior Member

سلام به همه
    من امروز نتايج ايلتسم روي سايت سنجش اعلام شد(L=6.5, R=6.0, W=6.5, S=6.5, OVERAL=6.5) اولا" براي فدرال روش سيمپليفايد(2006) اين نمره چند امتياز ميگيرد(طبق برآورد خودم 12 امتياز)؟ دوما" من چند روز بعد ميتونم كارنامه را از دفتر ايلتس دريافت كنم؟ ممنون ميشم جواب بگيرم.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم هر چهار تا اسکیل رو باید در یک کارنامه نمره مورد نظر رو اورد
    یا دو تا کار نامه میتونن همدیگرو پوشش بدهند
    مرسی

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان کسی میدونه نتیجه آزمون TEF و TCF چه مدت طول میکشه تا بدستت برسه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه نتیجه آزمون TEF و TCF چه مدت طول میکشه تا بدستت برسه ؟؟؟؟
    برای نتیجه تف بین 20-30 روز یک مدرک موقت میدن از طرف موسسه و بعد از 45-60روز هم مدرک اتاق بازرگانی پاریس

سلام
    فایل نامبر من قبل 2008 .طبق قانون قدیم نمره های بالای 6.5 4 امتیاز داشتبجز listening که نمره 5.5-7که 2 امتیاز وبالاتر 4 بود.اما ظاهرا الان قوانین عوض شده میشه توضیح بدید نحوه محاسبه چطوریه وایا شامل حال ما که چند سال پیش فایل نامبر باز کردیم هم میشه یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام
    فایل نامبر من قبل 2008 .طبق قانون قدیم نمره های بالای 6.5 4 امتیاز داشتبجز listening که نمره 5.5-7که 2 امتیاز وبالاتر 4 بود.اما ظاهرا الان قوانین عوض شده میشه توضیح بدید نحوه محاسبه چطوریه وایا شامل حال ما که چند سال پیش فایل نامبر باز کردیم هم میشه یا نه؟
    ممنون
    هر روشی که به نفعتان باشد اعمال می شود طرز محاسبه جدید همینطوری است که گفتید و6.5به بالا در هر مهارت 4امتیاز دارد بجز لسنینگ که 7.5به بالای آن 4امتیاز دارد.