صفحه 48 از 98 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام به همه دوستان
    من دو سوال دارم. اکتبر 2007 فایل نامبرم آمد(به عنوانFSW قبل از تاریخ 27 فوریه 2008). بدون لحاظ نمره زبان، 56 امتیاز دارم. نمرات آیلتسم که تا بهمن 90 دو سال از تاریخش میگذره به شرح ذیل است: رایتینگ 6.5، لیسنینگ 6، اسپیکینگ 6 و ریدینگ 6. امتیازات نمره زبان من با معیار زمان خودش محاسبه میشود یا با معیار فعلی که امتیازات آن را بهتر نموده اند؟ با روش امتیاز دهی جدید 10 امتیاز می آورم و با روش امتیاز دهی قدیمی 8 امتیاز می آورم لطفا راهنمائی کنید.
    سوال دوم: با نمره TEF در سطح A 2 چند امتیاز به عنوان زبان دوم می آورم؟
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اگر 67 امتیاز را دارا باشید خیر رد نمی شوید.

ممنون حتي اگر در ابتدا 4 مهارت رو متوسط اعلام كرده باشم و حالا دوتا بيسيك هست بازم با 71 امتيار مشكلي پيش نمياد خيالم راحت باشه
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

سلام-من یک پرسش داشتم من برای مهاجرت فدرال احتیاج به نمره ۱۲دارم (۲تا high و۲تاmoderate)اما در حال حاضر نمره من ۹.در ضمن کار من جز لیست مشاغل فدرال است.اگه من مدارکم رو بفرستم احتمال قبول شدن دارم.یا اگر نمره ام کم باشه از طرف سفارت نامه ای فرستاده میشه که به نمره بیشتری نیاز دارم و زمانی به من میدن برای ارسال مجداد مدرک زبانم.با تشکر

Junior Member jadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

سلام رفقا
    گرفتن دو تا 5.5 و دو تا 6.5 از ایلتس سخته؟ حداقل زمان چند ماه؟ روزی 5 ساعت می خوام بخونم .من تا حالا ایلتس ندادم. جواب بدید لطفا !!
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jadoo نمایش پست ها
    سلام رفقا
    گرفتن دو تا 5.5 و دو تا 6.5 از ایلتس سخته؟ حداقل زمان چند ماه؟ روزی 5 ساعت می خوام بخونم .من تا حالا ایلتس ندادم. جواب بدید لطفا !!
    ممنون
    دوست عزیز ، برای کی چی ؟ اول باید مشخص کنی چقدر زبان بلدی اصلا کلاس رفتی یا در سطح دبیرستان ؟ کتاب می تونی به انگلیسی بخونی ؟ فیلم نگاه می کنی صحبتها رو متوجه می شی ؟
    اما حالا به صورت کلی گرفتن 5.5 کاری نداره 6.5 ولی سخته (اگر زبانت خوب نباشه) به نظر من گرفتن 4 تا 6 راحت تره .

Banned

سلام رفقا
    ممنون
    آیا دقیقاً به دو تا 5.5. و دوتا 6.5 احتیاج داری؟؟؟؟ خب نمی شه 4تا 6 بفرستی؟ این هم اورالش همون میشه دیگه!!!! راحت تر هم هست!!!! اگه بعد از دبیرستان هم انگلسیس نخونده باشی....فکر کنم شش ماه وقت احتیاج داشته باشی

Junior Member jadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

کتابهای تاپ ناتچ تا 3 بی خوندم ولی سامیتها رو نه . در حد UPPER INTERMEDIATE حساب کنید من دوتا 2 دو تا 4 از جدول می خوام واسه مهاجرت باید 12 امتیاز بیارم تو زبان اونم ایلتس جنرال. بچه ها به نظرتون می تونم تو سه ماه با معلم خصوصی برسونم خودمو ؟

Junior Member

کتابهای تاپ ناتچ تا 3 بی خوندم ولی سامیتها رو نه . در حد UPPER INTERMEDIATE حساب کنید من دوتا 2 دو تا 4 از جدول می خوام واسه مهاجرت باید 12 امتیاز بیارم تو زبان اونم ایلتس جنرال. بچه ها به نظرتون می تونم تو سه ماه با معلم خصوصی برسونم خودمو ؟
    سلام
    من با اون کتابها آشنایی ندارم ولی سطح UPPER INTERMEDIATE که خودش 6 می گیره . یک تست از خودت بگیر ببین چند می شی یا از اون بهتر اگه می تونی یکی از این موسسه ها برو یک تست کامل بده (15-20 تومن می گیرن) بعد ببین چند می شی بعد بیا ببینیم چی کار کنیم فقط سریعتر کارهات رو بکن وسط تابستون معلم و کلاس به این راحتی پیدا نمی شه

Senior Member

سلام آنچه كه در ابتدا اعلام مي كنيم مثلا سطح متوسط براي زبان تاثير منفي نداره در پرونده حالا كه دوتا بيسيك و دو تا متوسط هست؟ فردا امتحان دارم و سخت نگران نتيجه
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    سلام آنچه كه در ابتدا اعلام مي كنيم مثلا سطح متوسط براي زبان تاثير منفي نداره در پرونده حالا كه دوتا بيسيك و دو تا متوسط هست؟ فردا امتحان دارم و سخت نگران نتيجه
    فعلا حدنصاب خاصی اعلام نکردند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014