صفحه 5 از 98 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

بلی . قبول می کنند ، خیالت راحت !
    اما کی گرفتی آنرا؟؟؟؟ چون برای اداره مهاجرت تا یکسال معتبر محسوب میشود
    از اون نظر مشکلی نداره.تازست نسبتا ;D اما شما مطمئنی قبول میکنن؟آخه تو اون فایل PDF راهنماش برای reading و writing تو پرانتز نوشته general training

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    از اون نظر مشکلی نداره.تازست نسبتا ;D اما شما مطمئنی قبول میکنن؟آخه تو اون فایل PDF راهنماش برای reading و writing تو پرانتز نوشته general training
    عزیز جان ، اونرا بدین جهت اشاره کرده که به خودت زحمت ندهی بری academic امتحان بدی مه ریدینگ و رایتسنگش سخت تره و نمره کم بیاری!
    اما شما که زحمت دادی ! ;D
    این قاعده برعکسش صارق نیت ! یعنی اگر شما آیلتس General داده باشی بخواهی باهاش ویزای تحصیلی بگیری! کاملاً هم دلیلش واضح و مبرهن است!

با سلام،
    1. من رشته کاری "مدیریت ساختمان" را انتخاب نمودم (NOC 0711).
    2و3و4 - تبریک می گم شما اوضاع زبانتون خوبه ! مشکل من اینه که برنامه ریزی کرده بودم برای 30 آپریل تا اونموقع نمره مطلوب را بگیرم . قبل از این تاریخ میشود 7 مارس (یک ماهه دیگه) که من خودمو بکشم اصلاً تا اون موقع نمی تونم نمره موردنظرم را بگیرم . چون برنامه ریزی کردم. بعد از 7 مارس هم تا 54 روز بعد! هیچ آزمونی در ایارن برگزار نمیشه! البته حساب کردم اگر آیلتس تهران شرکت کنم،13 روز بعدش نتیجه رو می گیریم و بعد 6 روز وقت دارم با dhl بفرستم دمشق ريا، یعنی ملیمتری قبل از 120 روز کل مدارک را بفرستم! نمی دونم به ریسکش می ارزد یا خیر!
    در مورد تفاوت این دو مرکز ، من شنیدم اسپیکینگ آیلتس سنجش را خیلی بهتر نمره می دهند ،پ به بالای 7.5 امیدوار باش! ;D اما در عوض شنیدم writing شو پرت و پلا نمره میدهد!
    خودم هم ترجیح می دهم در ایران امتحان بدم! :-\
    سلام
    من چهارم فوریه امتحان Specking سنجش را دادم ، که هم خانم مصاحبه کننده خیلی خوب بود با لهجه روان ، هم تاپیکها ساده بود.
    روز هفتم فوریه هم 3 تا اسکیل دیگه رو امتحان دادم.
    محل برگزاری تو خیابان 16 آذر بود. امتحان قرار بود ساعت 9 شروع شود که گفته بودند از 7 اونجا باشید و درنتیجه چیزی حدود 1:45 دقیقه قبل از شروع امتحان مجبورید رو صندلی تون بنشینید و این خستگی مضاعف میاره.
    وقتی قبل از 9 شروع به توزیع پاسخنامه ها کردند ، فهمیدند برای دو ردیف از بچه ها پاسخنامه کم دارند و از پاسخنامه ها کپی تهیه کرده و به بچه ها دادند بگذریم که کپی ها چقدر ناخوانا بود و بچه ها را با مشکل مواجه کرد.در نتیجه امتحان با تاخیر و ساعت 9:20 دقیقه شروع شد. متاسفانه به علت باران شدید ، سقف بالای سر کناری من شروع به چکیدن کرد و مجبور شدند جاش رو عوض کنند و شدت چکه به قدری بود که با اعتراض من و یکی دیگر از بچه ها رو صندلی رو جابجا کردند و با دستمال شدتش رو کمتر کردند.
    صدای سالن خوب بود و سئوالات هم در سطح سئوالات آیلتس تهران بود. در مورد writing هم تاپیک خیلی آسون بود و حالا باید صبر کرد و دید که چه جوری صحیح می کنند.
    امتحان IELTS Tehran مصاحبه اش روز جمعه بود که استرس ترافیک و نداشتی امتحان هم روز پنجشنبه در سالن دشت بهشت و گفته بودند قبل از 8 کسی را راه نمی دهند و صدا هم خوب بود ، در کل مدیریتشون بهتر بود.

پیشنهاد می کنم تو زمان مناسب امتحان بدهی چون نتایج غیر قابل پیش بینی است و ممکن است خدایی نکرده مجبور شی امتحانت رو تجدید کنی!
    به هر حال امیدوارم موفق باشی و نتیجه بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام
    من چهارم فوریه امتحان Specking سنجش را دادم ، که هم خانم مصاحبه کننده خیلی خوب بود با لهجه روان ، هم تاپیکها ساده بود.
    روز هفتم فوریه هم 3 تا اسکیل دیگه رو امتحان دادم.
    محل برگزاری تو خیابان 16 آذر بود. امتحان قرار بود ساعت 9 شروع شود که گفته بودند از 7 اونجا باشید و درنتیجه چیزی حدود 1:45 دقیقه قبل از شروع امتحان مجبورید رو صندلی تون بنشینید و این خستگی مضاعف میاره.
    وقتی قبل از 9 شروع به توزیع پاسخنامه ها کردند ، فهمیدند برای دو ردیف از بچه ها پاسخنامه کم دارند و از پاسخنامه ها کپی تهیه کرده و به بچه ها دادند بگذریم که کپی ها چقدر ناخوانا بود و بچه ها را با مشکل مواجه کرد.در نتیجه امتحان با تاخیر و ساعت 9:20 دقیقه شروع شد. متاسفانه به علت باران شدید ، سقف بالای سر کناری من شروع به چکیدن کرد و مجبور شدند جاش رو عوض کنند و شدت چکه به قدری بود که با اعتراض من و یکی دیگر از بچه ها رو صندلی رو جابجا کردند و با دستمال شدتش رو کمتر کردند.
    صدای سالن خوب بود و سئوالات هم در سطح سئوالات آیلتس تهران بود. در مورد writing هم تاپیک خیلی آسون بود و حالا باید صبر کرد و دید که چه جوری صحیح می کنند.
    امتحان IELTS Tehran مصاحبه اش روز جمعه بود که استرس ترافیک و نداشتی امتحان هم روز پنجشنبه در سالن دشت بهشت و گفته بودند قبل از 8 کسی را راه نمی دهند و صدا هم خوب بود ، در کل مدیریتشون بهتر بود.

پیشنهاد می کنم تو زمان مناسب امتحان بدهی چون نتایج غیر قابل پیش بینی است و ممکن است خدایی نکرده مجبور شی امتحانت رو تجدید کنی!
    به هر حال امیدوارم موفق باشی و نتیجه بگیری
    آقا موفق باشی،
    من تاریخ امتحانم را عوض کردم و انداختم 7 مارس (کمتر از یک ماه دیگه!) . البته سنجش است ! دارم بکوب می خونم! راستی روز امتحان اگه ساعت 8 بریم چی میشه!؟ :-[

آقا موفق باشی،
    من تاریخ امتحانم را عوض کردم و انداختم 7 مارس (کمتر از یک ماه دیگه!) . البته سنجش است ! دارم بکوب می خونم! راستی روز امتحان اگه ساعت 8 بریم چی میشه!؟ :-[
    هیچ اتفاقی نمی افتد ، فقط اگه زودتر برسی استرس کمتری داری ، چون زودتر مستقر میشی!
    موفق باشی

Junior Member

با سلام. عرض کنم که من هم اقدام کردم و فقط نگران زبان هستم. باید 14 را از 16 نمره زبان انگلیسی بگیرم که البته زیاد سخت نیست. فقط من در اصفهان هستم و مشکلم اینه که نمی دونم کدوم مراکز برای امتحان دادن بهتره. می شه دوستانی که جنرال امتحان دادن من را راهنمایی کنند. ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    با سلام. عرض کنم که من هم اقدام کردم و فقط نگران زبان هستم. باید 14 را از 16 نمره زبان انگلیسی بگیرم که البته زیاد سخت نیست. فقط من در اصفهان هستم و مشکلم اینه که نمی دونم کدوم مراکز برای امتحان دادن بهتره. می شه دوستانی که جنرال امتحان دادن من را راهنمایی کنند. ممنونم.
    هیچ تفاوتی ندارند ! همه فقط نقل قول شرایطشان را می کنند ! تجربیاتی که براساس شنیده ها کسب کردم بعرضتان می رسانم!:

آیلتس سنجش : برگزار کننده : دانشگاه چابهار تحت نظارت بریتیش کنسیل - سیستم صوتی نسبتاً مدرن - شنیدم writiing را بی حساب کتاب نمره می دهند! در عوض آمار نمرات Speaking ش خوبه ! مصاحبه کننده native است.نتیجه امتحان را معمولاً بیش از 13 روز و گاهاً تا 18 روز طول می کشد اعلام کند.

آیلتس تهران : وزارت علوم - آیلتس استرالیا - جمعیت شرکت کننده و محل برگزاری آن جمع و جور تره! - writing ش منطقی تره ! سیستم صوتی اش بد نیست! مصاحبه کننده آن ایرانی است! نتیجه امتحان را رأس 13 روز اعلام می کند.

همه اینها که گفتم یک طرف ، آمادگی شما یک طرف !

Junior Member

آیلتس تهران : وزارت علوم - آیلتس استرالیا - جمعیت شرکت کننده و محل برگزاری آن جمع و جور تره! - writing ش منطقی تره ! سیستم صوتی اش بد نیست! مصاحبه کننده آن ایرانی است! نتیجه امتحان را رأس 13 روز اعلام می کند.

همه اینها که گفتم یک طرف ، آمادگی شما یک طرف !
    من که اینجا امتحان دادم. interviewer ایرانی نبود.استرالیایی بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    من که اینجا امتحان دادم. interviewer ایرانی نبود.استرالیایی بود.
    من هم حرف ناصر رو تایید می کنم . من هم با یک خانم native استرالیایی مصاحبه کردم که به خانم معقول و منطقی بود و سعی می کرد شمرده صحب کنه ، دوبار مجبور شدم بخواهم سئوالش را تکرار کنه اما در نهایت specking رو 7 شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    من هم حرف ناصر رو تایید می کنم . من هم با یک خانم native استرالیایی مصاحبه کردم که به خانم معقول و منطقی بود و سعی می کرد شمرده صحب کنه ، دوبار مجبور شدم بخواهم سئوالش را تکرار کنه اما در نهایت specking رو 7 شدم.
    دوست عزیز می گن که لهجه استرالیایی خیلی بده. شما مشکلی نداشتی؟ در listening چی؟ ممنون اگه اطلاعاتی هم در این زمینه به من بدی.