صفحه 51 از 98 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

من امتحان تف جنرال دارم ودارم کتاب اکتیویته تف زرد رنگ و کتاب تف تست ابی رنگ رو کامل همه لغتهاش و قسمت شنیدن و خواندن رو با گوگل ترنسلیت تلفظ و معنی رو یاد میگیرم واسه نوشتن و حرف زدن هم از گوگل ترنسلیت استفاده و جمله سازی رو تمرن میکونم خلاصه این دو کتاب تست را دارم از بر میشم در عین حال هم کتاب کفه هم میخونم ایا واسه گرفتن بیسیک فرانسه در فدرال موفق میشم؟

قسمت اکسپخسیون اوقل ایا در یک روز دیگه در امتحان تف جنرال برگذار میشه؟من واسه اذر ماه ثبت نام کردم

قسمت لکسیک در امتحان تف جنرال را نباید جواب داد؟یعنی وسط امتحان همینطوری بشینیم

امتحان tef چند نوع است؟و من برای skilled workersادعا کردم که همه راbasicبلدم ...کدوم نوعشو باید امتحان بدم ؟با چه امتیازی؟مرسی..

Junior Member

سلام،من پزشک عمومی هستم و می‌خوام برای فدرال یا کبک اقدام کنم و عجله هم ندارم ( تا ۳-۴ ساله آینده جور شه) ، برای فدرال یک سال و نیم سابقه کار کم دارم،با در نظر گرفتن اینکه ielts ro ///listening:7 ////speaking:7 /reading:7 writing:5.5

و TEF ro: listening:B2 speaking:B2 readingB1 writingB1
    شدم به نظرتون برای فدرال اقدام کنم یا کبک؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master`s in Chemistry- IUST

درود
    من ‍‍ژانويه 2010 آيلس دادم و مارچ 2010 تكميل پرونده كردم. با توجه به اينكه ژانويه 2012 نزديكه و پرونده من هنوز بازه، ممكنه دوباره از من آيلس بخوان؟
    Apply on: Nov.2009, F No.1: Jan.2010, F No.2: May.2010 sent to Warsaw on 12th Dec 2011 - NOC:9212
    Status: In Process on 21 February 2012 IELTS: R:6, W:6, L:6.5, S:7 Medical: 27Jun2013, Visa Expiry date 12/jul/2014 , Ticket on Jun.24th

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master`s in Chemistry- IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط delmon نمایش پست ها
    درود
    من ‍‍ژانويه 2010 آيلس دادم و مارچ 2010 تكميل پرونده كردم. با توجه به اينكه ژانويه 2012 نزديكه و پرونده من هنوز بازه، ممكنه دوباره از من آيلس بخوان؟
    از دوستان ممنون ميشم اگه جواب سوال بنده رو بدن.
    Apply on: Nov.2009, F No.1: Jan.2010, F No.2: May.2010 sent to Warsaw on 12th Dec 2011 - NOC:9212
    Status: In Process on 21 February 2012 IELTS: R:6, W:6, L:6.5, S:7 Medical: 27Jun2013, Visa Expiry date 12/jul/2014 , Ticket on Jun.24th

اگه در هنگام باز کردن پرونده مدرک زبان را فرستاده باشید و فایل نامبر اولتون رو گرفته باشید 10 سال هم بگذره اعتبار داره و دیگه نمیخوان ازتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط delmon نمایش پست ها
    از دوستان ممنون ميشم اگه جواب سوال بنده رو بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    شما 16 امتیاز کامل زبان برای سیستم فدرال رو میگیرید ولی از فرانسه تا مدرکی ارایه ندید امتیازی نمیگیرید. البته با شرایط شما فکر نمیکنم احتیاجی هم بهش باشه.
    سلام ممنون از جوابتون
    من تو قسمت اسکیل ورکر برای فدرال دیدم که برای رشته من(حسابداری) زده cap reached و مثل اینکه دیگه حسابدار و قبول نمی کنن، حالا با این شرایط من می تونم اقدام کنم یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، من می خواهم امتحان TCFAQ سفارت را شرکت کنم، ولی قبلش می خواستم کلاس آمادگیش را بروم ، به نظرم سفارت کلاس آمادگیشو نداره، آیا بین 2 امتحان TCFAQ و TEFAQ خیلی تفاوت هست ؟ چون می خوام کلاس آمادگی TEFAQ قطب را بروم و بعد امتحان TCFAQ را شرکت کنم.