صفحه 52 از 98 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

دوست عزیز tcfqدر تهران بخش فرهنگی سفارت برگزار میشه در همون بخش کلاسهائی دارند برای فرانسه اما نه صرفا برای امتحان تی سی اف متد های خاص دارند و مکالمه میکنند . کلاسهای خصوصی هم میگیرند که باید اسم بنویسید قبلش تا نوبتتون شه ---- امتحان tefهم در تهران قطب راوندی و در اصفهان کوثر برگذار میکنه که کلاسهای امادگی امتحان رو هم میزارند و گروه بندی میکنند میتونید در هر کدوم بخواید شرکت کنید و لی من نظرم اینه که با هر کی میخونید کتابهای تف 250 اکتیویته رو بخرید موضوعاتش رو بررسی کنید و دایره لغطتون رو بالا ببرید و تمرین صحبت کردن در مورد موضوعات رو انجام بدید
    تفاوت tcfqوtefدر اینه که کلا سیستمشون با هم یکم فرق داره و خیلی سلیقه ای است خیلی ها اونو میگفتند بهتره خیلی ها هم اون یکی رو. امتحان tcfqنمره منفی نداره اما درک مطلبش خیلی سریعتر و سختتره لحجه کبکی هم بعضا داره.و در صحبت کردن شما نقش اصلی رو دارید و زمان معین دارید که تو اون زمان حرف بزنید در tef مکالمه بین شما و شخص بیشتره و شاید از شخص بتونید ایده بگیرید واسه ادامه دادن موضوع .
    امیدوارم تصویر بدرد بخوری ارائه کرده باشم براتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خواهم امتحان TCFAQ سفارت را شرکت کنم، ولی قبلش می خواستم کلاس آمادگیش را بروم ، به نظرم سفارت کلاس آمادگیشو نداره، آیا بین 2 امتحان TCFAQ و TEFAQ خیلی تفاوت هست ؟ چون می خوام کلاس آمادگی TEFAQ قطب را بروم و بعد امتحان TCFAQ را شرکت کنم.

Junior Member

سلام دوستان

من ژانويه امسال توي سنجش امتحان IELTS دادم و اصل کارناممو فرستادم براي جايي. الان براي تکميل پروندم براي مهاجرت به يه نسخه ديگه احتياج دارم که هر وقت نامه update اومد بفرستم ولي شنيدم سنجش ديگه کارنامه دوم به متقاضي نميده و من بايد آدرس جايي رو که مي خوام بهشون بدم خودشون فوروارد کنن. الان من بايد چيکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    ضمن تشكر از دوستان عزيز پس من بايد هزچه زودتر مدرك 10 ماه قبلم رو براي وكيلم بفرستم تا قبل از اينكه اعتبارش تمام بشه بره داخل پرونده ، حالا ميشه اين مدرك رو بفرستند به ادار ه مهاجرت ؟ تا قبل از منقضي شدن اعتبار مدرك آيلتس قبول ميكنند ؟
    دوست عزيز فکر کنم آيلتست معتبر باقي بمونه حتي اگه وارد پرونده نشده باشه. لينک زير رو در سايت CIC پيدا کردم که فکر ميکنم پاسخ سوال شما باشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...fied-faq14.asp

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

دوستان امروز روز رزرو امتحان tcf در سفارت فرانسه است ولي اصلا نميشه تلفن زد و اشغال است و فقط تلفني قبول ميكنند راه ديگه اي نداره . به غير از سفارت جاي ديگه اي برگزار نميكنه كه قابل قبول باشه؟
    رشته: مهندسي شيمي با 4 سال سابقه ارسال مدارك 26/10/2010 دريافت فايل نامبر 15/02/2011 داراي يك فرزند رشته همسر: مهندسي كشاورزي با 11 سال سابقه كامپيوتر

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    دوستانی که امتحان tcfq مورخه 26 سپتامبر شرکت کرده بودند اطلاع دارن که نتایجش رو بخش فرهنگی اعلام کرده؟اگه که اعلام کرده یه خلاصه از وضعیت مطالعشون به انضمام نمره دریافتی بذارن ممنون میشم .
    بنده هر دور را B1 شدم، حدود 6 ماه است که بطور جدی بین روزی نیم تا دو ساعت فرانسه خواندم،
    یک سوال هم دارم 6 و 6 می شود B1 و 7 و 7 می شود B2 اگر شنیدن را 7 و حرف زدن را 6 زده باشیم چه سطحی می شود؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    بنده هر دور را B1 شدم، حدود 6 ماه است که بطور جدی بین روزی نیم تا دو ساعت فرانسه خواندم،
    یک سوال هم دارم 6 و 6 می شود B1 و 7 و 7 می شود B2 اگر شنیدن را 7 و حرف زدن را 6 زده باشیم چه سطحی می شود؟
    2 امتیاز کمتر میاری. اگه در فرم گفتی که 7 و 6 و حالا 6 و 6 شدی 2 امتیاز کمتر شده.

دروود
    منم امروز مدرکم دستم رسید
    هر دو رو شدم b1
    از ژانویه سال گذشته تا سپتامبر خوندنم
    روزی بین نیم ساعت تا همون 2 ساعت
    راستش خیلی استرس داشتم اما بد نشد
    ---------
    به نظر شما بنده که هنوز برای ارسال مدارک اقدام نکردم این مدرک B1 رو به انضمام پروندم ارسال کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    2 امتیاز کمتر میاری. اگه در فرم گفتی که 7 و 6 و حالا 6 و 6 شدی 2 امتیاز کمتر شده.
    یعنی الان نمره زبان چند می شود؟، دو تا B1 می شود 8 این طور نیست؟
    بعد به نظر دوستان با توجه به اینکه با همین مدرک حد نصاب را رد می کنم آنرا بفرستم؟ یا بخاطر اینکه 7 و 6 زدم مشکل پیش می آید.
    ویرایش توسط afshinh : November 3rd, 2011 در ساعت 11:16 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    دروود
    منم امروز مدرکم دستم رسید
    هر دو رو شدم b1
    از ژانویه سال گذشته تا سپتامبر خوندنم
    روزی بین نیم ساعت تا همون 2 ساعت
    راستش خیلی استرس داشتم اما بد نشد
    ---------
    به نظر شما بنده که هنوز برای ارسال مدارک اقدام نکردم این مدرک B1 رو به انضمام پروندم ارسال کنم؟
    اولا خواهش می کنم اگر سوالات یادتان است برای استفاده دیگر دوستان بگذارید

دوما ابتدا بدون نمره زبان و با در نظر گرفتن بدترین حالت (مثلا تطبیق را صفر در نظر بگیرید) ببینید چقدر کم دارید، یا به حد نصاب می رسید، اگر به حد نصاب می رسید که عالی است اما اگر کم دارید ببینید که با چه نمره زبانی به حد نصاب می رسید اگر در این دو حالت با همین مدرک می رسید که آنرا هم ضمیمه کنید.

Senior Member

یعنی الان نمره زبان چند می شود؟، دو تا B1 می شود 8 این طور نیست؟
    بعد به نظر دوستان با توجه به اینکه با همین مدرک حد نصاب را رد می کنم آنرا بفرستم؟ یا بخاطر اینکه 7 و 6 زدم مشکل پیش می آید.
    براساس جدولی که در ویکی کبک است هر ب1 امتیازش 4 است و هر ب2 امتیازش 6 است. شما دو تا ب1 آوردین پس باید 8 بشه. شما ظاهرا در فرم هاتون گفته بودین که یکیشونو ب2 میارین. پس 2 امتیاز کم می شه. منطقا نباید براتون مشکلی پیش بیاد چون به سقف لازم امتیاز می رسین اگر سابقه ی کاریتون مشکل بیمه نداشته باشه که احتمال اذیت شدن باشه.
    اینکه اونا چه کار می کنن و مدرک رو بفرستین یا نه من نمی دونم. دوستانی که واردتر هستن حتما میان می گن.
    موفق باشید.