صفحه 54 از 98 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi2541 نمایش پست ها
    متاسفانه در مورد فرانسه اطلاعی ندارم و سوال خودم هم بود... که کسی هنوز جواب نداده!!!!!!!!!
    اما آیلتس 16 امتیازش به قرار زیره :
    speaking 6.5 : 4 points
    writing 6.5 : 4 points
    reading 6.5 : 4 points
    listening 7.5 : 4 points
    ممنون ولی به من گفتن همش 7 از کجا میشه اعتبار این تبادل رو پیدا کرد!
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام
    شما اگر بعد از قانون 38 رشته اقدام کردید، نمره ای که دوستمون گقتند، درسته. ولی اگر قبلش بودید که فکر میکنم اینظور باشه، 4 نمره بالای 7 برای شما 16 امتیاز را می آورد (البته اگر اشتباه نکنم). معمولا طبق قوانین اداره مهاجرت کانادا امتیاز شما بر حسب امتیازبندی زمانیکه اقدام کردید محاسبه میشود، مگر اینکه تغییری در جدول امتیازات باشه و به نفع شما باشه، در آنصورت قوانین جدیدتر ملاک عمل خواهد بود.

به وسیله راهنمای مهاجرت که در خود سایت موجوده...
    cic.gc.org
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf EG7.pdf (829.0 کیلوبایت, 156 views)
    کد رشته :2151 / تاریخ ارسال مدارک : 2011-17-May / تاریخ دریافت مدارک : 2011-24-May / دریافت فایل نامبر: 2011-18- July/ ارسال به دمشق : AUG -10-2011/ اینپراسس آنکارا : 2012-14-march / دریافت مدیکال : 26-2-2013 / پاسپورت ریکوییست :26-11-2013

Junior Member

سلام . من چند تا سوال داشتم حواهش میکنم کمک کنین اگه میتونین.
    من میخوام برای نیروی کار ماهر برای استان کبک اقدام کنم و هنوز مدارکمو ارسال نکردم.
    1-به تازگی مدرک زبان فرانسه اجباری شده و من الان آمادگی امتحان دادن فرانسه رو ندارم.آیا میشه الان من مدارکمو ارسال کنم بدون مدرک فرانسه و برای مصاحبه این مدرکو با خودم ببرم بهشون بدم؟
    2-اگه بخوام این کارو بکنم باید بهشون تو مدارکم توضیحی بدم که مدرک زبان فرانسه چرا ضمیمه نیست ؟؟؟
    3- حدودا از وقتی که مدارکمو میفرستم کانادا تا وقتی که بخوانم واسه مصاحبه جقدر وقت دارم این مدرکو بگیرم؟
    4-من پارسال زمستون مدرک زبان انگلیسی IELTS رو گرفتم فقط من امتحان Academic رو دادم.آیا امدرک Ielts Academic به درد میخوره ؟؟؟
    5-اگه مدرک IELTS Academic به درد میخوره با این نمره هایی که دارم چند نمره از 6 امتیاز زبان انگلیسی رو میارم ؟؟؟ Listening:6 Speaking 6.5
    6-باید اصل مدرک IELTS رو براشون بفرستم؟؟؟

Junior Member

سلام
    دوستان من یک سئوال دارم

من برای مهاجرت کبک و تشکیل پرونده با توجه به قوانین جدید نیاز به مدرک زبان ایلتس 5 دارم
    ولی تا اونجایی که می دونم فقط دو مهارت شنیداری و اسپیکینگ برای کبک مهمه
    من تو این دو مهارت خوبم ولی تو دو مهارت باقیمانده خیلی ضعیفم و زمانی هم برای خوندن ندارم
    می خوام بدونم اگر تو دو مهارتی که ضعیف هستم اصلا به سئوالی جواب ندم یا نمره خیلی پایینی بیارم چه اتفاقی می افته؟؟؟

ممنون از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی مکانیک-دانشگاه سمنان

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

سلام.
    بنظر می رسه اشتباه می کنین.
    اگه 8 از زبان بخواد یعنی در مجموع امتیاز خوبی نداشته و محاله که در عرش 5 سال این پرونده عودت داده نشده باشه.
    دوباره نامه رو بخونین یا کپی کنین اینجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezzza نمایش پست ها
    سلام . من چند تا سوال داشتم حواهش میکنم کمک کنین اگه میتونین.
    من میخوام برای نیروی کار ماهر برای استان کبک اقدام کنم و هنوز مدارکمو ارسال نکردم.
    1-به تازگی مدرک زبان فرانسه اجباری شده و من الان آمادگی امتحان دادن فرانسه رو ندارم.آیا میشه الان من مدارکمو ارسال کنم بدون مدرک فرانسه و برای مصاحبه این مدرکو با خودم ببرم بهشون بدم؟
    2-اگه بخوام این کارو بکنم باید بهشون تو مدارکم توضیحی بدم که مدرک زبان فرانسه چرا ضمیمه نیست ؟؟؟
    3- حدودا از وقتی که مدارکمو میفرستم کانادا تا وقتی که بخوانم واسه مصاحبه جقدر وقت دارم این مدرکو بگیرم؟
    4-من پارسال زمستون مدرک زبان انگلیسی IELTS رو گرفتم فقط من امتحان Academic رو دادم.آیا امدرک Ielts Academic به درد میخوره ؟؟؟
    5-اگه مدرک IELTS Academic به درد میخوره با این نمره هایی که دارم چند نمره از 6 امتیاز زبان انگلیسی رو میارم ؟؟؟ Listening:6 Speaking 6.5
    6-باید اصل مدرک IELTS رو براشون بفرستم؟؟؟
    سلام.
    1- نه . هرچی که میگن تا حالا شایعه است.
    2- -
    3- الان نرمالش برای رشته های غیر دیمند حدود 1 سال تا 1 سال و نیمه. بعد از قانون جدید، اله اعلم.
    4- تو سایتشون زده جنرال ولی احتمالاً آکادمیک زیر 2 سال رو قبول کنند.
    5- جمعاً 4 امتیاز از انگلیسی میگیرین. اگه مین شما باشین.
    6- در صورت تکمیل بودن پرونده. بله.
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک سئوال دارم

من برای مهاجرت کبک و تشکیل پرونده با توجه به قوانین جدید نیاز به مدرک زبان ایلتس 5 دارم
    ولی تا اونجایی که می دونم فقط دو مهارت شنیداری و اسپیکینگ برای کبک مهمه
    من تو این دو مهارت خوبم ولی تو دو مهارت باقیمانده خیلی ضعیفم و زمانی هم برای خوندن ندارم
    می خوام بدونم اگر تو دو مهارتی که ضعیف هستم اصلا به سئوالی جواب ندم یا نمره خیلی پایینی بیارم چه اتفاقی می افته؟؟؟

ممنون از کمکتون
    سلام. اورال نامبرتون کم میشه. اگرچه امتیاز فقط مال اسپیکینگ و لیسنینگه ، فکر می کنم اگه سطوح خیلی فرق کنه یه ذره حساسیت ایجاد کنه ولی مهم نیست و طبق قانون امتیازو فقط باید با توجه به اون 2 پارت بدن. نتیجه : مهم نیست. امتحان بدین.
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط missshadi79 نمایش پست ها
    سلام
    شما باید 2 تا از skillرا b2یا 3 تا رو b1ویکی روb2بیاوریدالبته از معلم فرانسه ام پرسیدم
    سلام. کاملاً اشتباهه. کلاً 2 تا اسکیل اسپیکینگ (پقل) و لیسنینگ (کمپقنسیون) برای کبک مورد بررسیه که اگه 2 تا a2 بیارین تو این سطوح 2 تا 3 امتیاز میگیرین که میشه 6 امتیاز. اگه 1 دونه a1 و 1 دونه a2 بگیرین اونوقت میشه 1+3 یعنی جمع 4 امتیاز. موفق باشین

سلام دوستان من سال 2008 ژانویه فایل نامبر فدرالم اومد و تا الان منتظرم....فکر میکنید کی امتحان ایلتس بدم....و از کجا محاسبه امتیاز ها رو داشته باشم یعنی چقدر زبان چقدر ایلتس یا فرانسه؟ ایا موراد امتیازی که الان توسایت کانادا هست برای امثاله من که قبلا اقدام کردن هم صادقه؟ و اعتبار ایلتس هنوزم دو سالس؟ من تصمیم دارم اواسط 2012 امتحان بدم
    دوست عزیز اعتبار آیلتس هنوزم 2 ساله.