صفحه 6 از 98 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    دوست عزیز می گن که لهجه استرالیایی خیلی بده. شما مشکلی نداشتی؟ در listening چی؟ ممنون اگه اطلاعاتی هم در این زمینه به من بدی.
    بله لهجه استرالیایی بده ، خودشون هم اینو می دونند . بهمین دلیل من 2 تا سئوال رو نفهمیدم و خواستم که تکرار کنه و نمره هم کم نشد و راضی بودم.
    در listening لهجه هر چیزی می تونه باشه باید دقت کنید که از tape عقب نیفتید و گرنه جواب ها رو از دست میدهید.

موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام.

کسی هست که بخواد written submission برای زبان بگذاره (بجای IELTS)؟ برای این کار باید خودمون یک نامه بنویسیم و بگیم که چون من دارم توی یک دانشگاه انگلیسی درس میخونم زبانم خوبه, بعدش هم نامه گواهی اشتغال به تحصیل و مثلا یک نامه از سوپروایزر رو ضمیمه کنیم. حالا سئوال من اینه: آیا این نامه ای که خودمون مینویسیم, خودش هم قراره برای سنجش سطح زبانمون استفاده بشه؟ یعنی باید گرامر سطح بالا و ... استفاده کنیم؟ یا اینکه محتوای نامه برای اونها مهمه؟

ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    سلام.

کسی هست که بخواد written submission برای زبان بگذاره (بجای IELTS)؟ برای این کار باید خودمون یک نامه بنویسیم و بگیم که چون من دارم توی یک دانشگاه انگلیسی درس میخونم زبانم خوبه, بعدش هم نامه گواهی اشتغال به تحصیل و مثلا یک نامه از سوپروایزر رو ضمیمه کنیم. حالا سئوال من اینه: آیا این نامه ای که خودمون مینویسیم, خودش هم قراره برای سنجش سطح زبانمون استفاده بشه؟ یعنی باید گرامر سطح بالا و ... استفاده کنیم؟ یا اینکه محتوای نامه برای اونها مهمه؟

ممنون.
    من یک کپی از نمره‌ی TOEFL ام رو براشون فرستادم و گفتم که چون دانشجوی دکترا هستم و برای ورود به دانشگاه نیاز هست که دانشجو زبان انگلیسی رو بدونه، پس من سطح زبان لازم برای مهاجرت رو دارم. این تنها نامه‌ای بود که من فرستادم، اما اگر مقاله به زبان انگلیسی هم دارید بد نیست که یک کپی از اون رو هم بفرستید که نشون بده که شما سطح لازم برای زبان انگلیسی رو دارید.
    متاسفانه من این مدارک رو ۴ سال پیش فرستادم و دیگه متن نامه‌ای که ارسال کردم رو ندارم.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    سلام.

ممنون.

اگر در نظر دارید که پرونده شما با سرعت پیش برود و خللی در آن بوجود نیاید ، توصیه می کنم که حتماً نتیجه آیلتس را ارائه دهید . در بوکلت EG7 در چندین صفحه توصیه اکید شده که حتماً کشورهایی که زبان اولشان انگلیسی نیست ، مدرک معبر زبان ارائه دهند ، در غیر اینصورت افسر مسئول بررسی پرونده می تواند به سلیق خود بشما امتیاز دهد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

اگر در نظر دارید که پرونده شما با سرعت پیش برود و خللی در آن بوجود نیاید ، توصیه می کنم که حتماً نتیجه آیلتس را ارائه دهید . در بوکلت EG7 در چندین صفحه توصیه اکید شده که حتماً کشورهایی که زبان اولشان انگلیسی نیست ، مدرک معبر زبان ارائه دهند ، در غیر اینصورت افسر مسئول بررسی پرونده می تواند به سلیق خود بشما امتیاز دهد.
    این حرف رو کاملا قبول دارم و قبلا هم بهش اشاره کردم. به خصوص اگر امتیاز شما لب مرزیه، حتما IELTS بدهید. شاید یکی از دلایلی که از من نمره‌ی IELTS رو نخواستند این بود که با هر امتیازی که به زبانم می‌دادند باز حدنصاب امتیاز رو میاوردم، اما اگر این شرایط در مورد شما وجود نداره، توصیه می‌کنم که IELTS امتحان بدهید.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان سلام
    براي فدرال حتما بايد آيلتس جنرال باشه ؟ يا آكادميك هم قبوله؟
    ممنون

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    دوستان سلام
    براي فدرال حتما بايد آيلتس جنرال باشه ؟ يا آكادميك هم قبوله؟
    ممنون
    سلام
    بايد جنرال باشه

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

نقل قول نوشته اصلی توسط moonomid نمایش پست ها
    wow!
    نمره خيلي بالاي مي باشد ولي بايد وقت بيشتري داشته باشند! اگر وضعيت زبانشان متوسط به بالا باشد شايد بتونند با سخت كوشي 3 ماهه اين نمره را بياورند
    ولي خيلي مشكله!

بهترين كار اينست كه در مورد تاخير فرستادن نمره كار كنيد
    آیا کسی را میشناسید که نمره آیلس را با تاخیر فرستاده باشه و سفارت قبول کرده باشه؟

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

پیش فرض پاسخ : IELTS آکادمیک برای مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط r_mc81 نمایش پست ها
    اگه بخوان صفر و يك نگاه كنن ميتونن قبول نكنن چون اينجا (http://www.cic.gc.ca/english/informa...uides/EG74.asp) نوشته كه شما بايد General Option امتحان بديد اما واقعيت اينه كه همه چيز بستگي به نظر افسر برسي كننده پرونده داره كه من تصور نميكنم اگه ببينه يقيه امتياز ها رو مياريد بخواد گير بده. بخصوص كه از يك طرف اداره مهاجرت كانادا دنبال راههاي جايگزين امتحان IELTS ميگرده، و احتمال زيادي هست كه دير يا زود بذارنش كنار از طرف ديگه هم دارن قوانين رو تغيير ميدن كه تا ميشه زمانهاي انتظار رو كم كنن. اما در هر صورت اگه قصد داريد بزودي دنبال كار اقامت بريد بهتره با يكي دو تا وكيل مشورت كنيد.
    آزمون جایگزین برای آیلس الان آمده و از طرف دانشگاه بریتیش کلمبیا مطرح شده ولی فقط در داخل کانادا امتحان میگیرند و افرادی که از خارج کانادا اقدام میکنند باید آیلس را امتحان بدهند.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

نقل قول نوشته اصلی توسط leysha نمایش پست ها
    آیا کسی را میشناسید که نمره آیلس را با تاخیر فرستاده باشه و سفارت قبول کرده باشه؟
    در حد چند روز را بدون ایراد پذیرفته اند.

جهت اطمینان خاطر بهتر است کپی فیش ثبت نام آزمون بهمراه سایر مدارک قبل از اتمام deadline اعلامی ، ارسال شود.
    سپس بمحض دریافت کارنامه و پیش از ارسال اصل کارنامه به دمشق ،از طریق لینک زیر ، طی یک نامه به انضمام تصویر کارنامه ،سفارت را ازین موضوع آگاه سازید.

https://dmp-portal.cic.gc.ca/cicemail/intro-eng.aspx?mission=damascus