صفحه 62 از 98 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی در مورد نحوه ارسال ریپورت آیلتس به اداره مهاجرت کبک اطلاعی دارد که باید مستقیما از طریق مرکز فرستاده شود یا کارنامه ای که برای خودمون فرستاده می شود را همراه با بقیه مدارک بفرستیم؟
    مرسی
    دومین گزینه را انجام دهید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

سلام .فایل نامبرم بهمن 89 یا فوریه 9 اومده ولی تا الان خبری از مصاحبه نیست؟ نمره زبان فرانسمو توی فرم 7 زده بودم نتیجه امتحان tcfq در سفارت فرانسه B1 =ecote و B2= oral=10 شده ایا من نمره لازم را آوردم ؟ به نظرتون مدرکمو براشون بفرستم؟

Junior Member hasti_dove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Translation Studies

سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم: براي فرم مهاجرت هر دو رو 5 زده بودم.
    بنظر شما اكوت كم شدم، امتيازم 5 نميشه؟استادم ميگفت نمره ي اكوتي كه گرفتم 2 حساب ميشه و نمره پغله ام 4 كه مجموعا ميشه 6 و بالاتر از 5 كه اعلام كرده بودم اما چند وكيل مهاجرتي گفتند نه دوباره امتحان بده نمره ت پائينه. بنظر شما چيكار كنم؟ :-(
    (اوت پارسال مدارك فرستاده بودم و اكتبر 2011 نامه فايل نامبر رسيد و قيد نكرده بود مدرك زبان بفرستم )
    پيشاپيش از لطفتون ممنونم.
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_dove نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم: براي فرم مهاجرت هر دو رو 5 زده بودم.
    بنظر شما اكوت كم شدم، امتيازم 5 نميشه؟استادم ميگفت نمره ي اكوتي كه گرفتم 2 حساب ميشه و نمره پغله ام 4 كه مجموعا ميشه 6 و بالاتر از 5 كه اعلام كرده بودم اما چند وكيل مهاجرتي گفتند نه دوباره امتحان بده نمره ت پائينه. بنظر شما چيكار كنم؟ :-(
    (اوت پارسال مدارك فرستاده بودم و اكتبر 2011 نامه فايل نامبر رسيد و قيد نكرده بود مدرك زبان بفرستم )
    مجموع امتیازاتی که آورده اید مناسب و تقریبا در حد ادعایی است که کرده اید .گرچه مهارت شنوایی شما کمتر شده است اما لزومی به دادن آزمون مجدد نیست.بهتر است تا زمانی که دعوت به مصاحبه میشوید روی مهارت شنوایی خود کار کنید.با توجه به تاریخ افتتاح فایل شما گمان نمیرود که به این زودی ها به مصاحبه دعوت شوید.پس کماکان به خواندن زبان فرانسه ادامه دهید.با این روند در زمان مصاحبه از حدی که اعلام کرده اید بسیار جلوتر خواهید بود و مشکلی از این لحاظ برای شما پیش نخواهد آمد

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط banel2012 نمایش پست ها
    سلام .فایل نامبرم بهمن 89 یا فوریه 9 اومده ولی تا الان خبری از مصاحبه نیست؟ نمره زبان فرانسمو توی فرم 7 زده بودم نتیجه امتحان tcfq در سفارت فرانسه B1 =ecote و B2= oral=10 شده ایا من نمره لازم را آوردم ؟ به نظرتون مدرکمو براشون بفرستم؟
    رشته ی شما چیه؟ اگر رشته ی شما 6 امتیازیه باید بدونید از 6 امتیاریا تابستون امسال (1391) افرادی به مصاحبه دعوت شده اند که تقریبا اوایل پاییز 89 فایل نامبر کبک خود را دریافت کرده اند.شما تقریبا نمره ی لازم را دریافت کردید.گرچه مهارت شنیداری شما بهتر بود B2 میشد اما لزومی به دادن آزمون مجدد نیست.حتی لزومی به ارسال مدرک نیز ندارید چون در هر صورت میتوانید آن را در روز مصاحبه ارائه کنید و مدرک زبان جز مدارکی نیست که لزوم به آپدیت کردن قبل از مصاحبه داشته باشد مگر اینکه خود سفارت درخواست کند.و اینطور هم نیست که اگر این مدرک را بفرستید شما را از مصاحبه معاف کنند!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_dove نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز؛
    بر اساس جدول ویکی کبک چک کنیم اینطور می شه
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9
    اونچه که من می بینم توی جدول
    سطح 5 همون ب 1 = 4 امتیاز برای متقاضی اصلی
    ا2 = 3 امتیاز
    ب2= 6 امتیاز
    ظاهرا باید 4+4 = 8 امتیاز میاوردین
    حالا 3+6= 9 امتیاز اوردین
    یعمی مجموع امتیازاتون یکی بیشتر از اونیه که اعلام کرده بودین.
    البته بر طبق این جدولی که اینجا میبینم. یه بار دیگه خودتون نگاه کنین جدولو که اشتباه نکرده باشم. من از قوانین جدید و عوض شدن امتیازا هم اطلاعی ندارم.
    اینطوری با نظر استاد و وکیل ها فرق کرده. چک کنین شاید اشتباه کرده باشم.
    موفق باشید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negah86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تافلiBt 80 دارم میخواستم بدونم مدرک تافل رو برای مهاجرت به کبک قبول دارند یا باید IELTS هم امتحان بدم؟
    ممنونم
    خیر فقط آیلتس آن هم از نوع General را قبول میکنند.

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط banel2012 نمایش پست ها
    دوست من بنابر سیستم امتیازدهی کبک، سطح 7 معادل B2 است بنابراین شما در یکی از مهارت ها امتیاز لازم رو کسب نکردید. مجددا امتیازهای پرونده تون رو محاسبه کنید و اگر به امتیاز این بخش نیاز دارید مطلقا مدرکتون رو ارائه ندید چون باعث کسر امتیازتون میشه.
    و در صورتی که ازتون درخواست مدرک کردند سعی کنید دوباره امتحان بدید تا در هر دو مهارت حداقل امتیاز B2 رو کسب کنید.

چون فایل نامبرتون بهمن 89 اومده اگه با همین روال فعلی کار مصاحبه ها انجام بشه حدود 5-6 ماهی (حداقل) زمان دارید.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member

سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم همسرم هم پغله C1 و اكوت B2 شده ، در فرم خودم رو 6 و همسرم رو 7 زدم البته ایشون مین هستن آیا درسته؟

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadzar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم همسرم هم پغله C1 و اكوت B2 شده ، در فرم خودم رو 6 و همسرم رو 7 زدم البته ایشون مین هستن آیا درسته؟
    A2 معادل سطح 3 و 4 است و در سیستم امتیازدهی جدید برای نفر اصلی 3 امتیاز و برای همراه 1 امتیاز دارد.
    B2 معادل سطح 7 و 8 است و در سیستم امتیازدهی جدید برای نفر اصلی 6 امتیاز و برای همراه 3 امتیاز دارد.
    C1 معادل سطح 9 و 10 است و در سیستم امتیازدهی جدید برای نفر اصلی 8 امتیاز و برای همراه 3 امتیاز دارد.

البته تمام این امتیازات برای مهاجرت به کبک می باشد.

اینم لینکش: مهاجرت به کبک

با فرض این که شما با سیستم جدید امتیازدهی فرم پر کرده باشید، شما به عنوان همراه به 4 امتیاز نیاز داشتید که 4 امتیاز رو گرفتید و نفر اصلی به 12 امتیاز نیاز داشتند که 14 امتیاز گرفتند.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما