صفحه 65 از 98 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

دوستان امروز که رفتم پیش وکیلم یه کم منو ریخت به هم . با توجه به امتیازام و سوالم لطفا راهنماییم کنید / برای کبک اقدام کردم جزء سیتسم قدیم هم هستم :
    سن : ۱۶ / لیسانس :‌۱۰ / رشته : ۶ امتیازی / سابقه کار و بیمه : ۶ / تمکن مالی هم که : ۱ / انطباق : ؟ / جمعا = ۳۹ => از ۵۵ تا ۱۶ تا کم دارم ٬ بدون در نظر گرفتن امتیاز انطباق پذیری (یعنی ممکنه هیچی از این نیارم ؟)

فرانسه را ۸ و ۸ زدم / انگیسی را ۹ و ۹ /

الان که فرانسه امتحان دادم Comprehension Orale را B2 آوردم / اما Ecute را A2

وکیلم میگفت یا برو دوباره فرانسه بده و Orale را C1 بیار و Ecute را B1

یا آیلتس خیلی بالا بیار تا مدرکش را بفرسم یعنی Speaking =8 و Listening = 7 .

اصلا مگه ما که به سیستم امتیاز بندی قدیم پرونده باز کردیم مدرک آیلتس تاثیر داره ؟ جواب این سوال خیلی خیلی برام مهمه اون میگفت تاثیر داره میگفت مثل مدرک فرانسه که اول نمیخواستند بعد خواستند و محکم هم گرفتند برای آیلتس هم دارند همین روال را پیش میگیرند .

من زبان انگلیسیم خوبه و همین الانشم که تعین سطح برای کلاس آیلتس دادم ۷ بودم و دارم برای بالای ۷ کارم میکنم. برا همینم کار کردن روی آیلتس و نمره بالا آوردن خیلی به مراتب برام راحتره تا فرانسه C1 بخوام بیارم (ستمه خدایش) .

من با وضعیت مدارک تف فعلیم وضعیت امتیازام چطوریه ؟ چقدر کم داره ؟ واقع با A2 که توی Oral آوردم قبول نمیکنند؟ یعنی ممکنه کلا به خاطر این مساله پرونده ام بره زیر سوال ؟‌ میشه با انگلیس جبرانش کرد یا هر کدوم جای خود را داره ؟

انگلیسی ۹ و ۹ که من زدم یعنی چند امتیاز ؟ و توی آیلتس چه نمره ای میشه ؟‌

به نظرتون برای جبرانش بهترین راه چیه . ممنون میشم راهنماییم کنید تا برای زمان بندی و ثبت نام کلاسهام برنامه ریزی بهتری داشته باشم . ممنون از اینکه به این همه سوال که یه دفعه به ذهنم هجوم آورده پاسخ میدید.

شاد باشید
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

دوست عزیز motahhar
    چرا این قدر نمرات فرانسه و انگلیسی خود را در افتتاح پرونده بالا زده اید؟
    شما تقریبا به سطح B1 برای فرانسه و آیلتس 6 برای انگلیسی خود نیاز داشته اید
    در هر صورت به نظر من آوردن B2 , A2 هم کسری امتیاز شما را جبران میکند.ضمنا اگر سفارت از شما مدرک آیلتس نخواسته است هیچ اجباری به ارسال این مدرک نیست و خودشان در روز مصاحبه شما را اسس میکنند و چه بسا با پرسیدن چند سوال که قطعا با سطح زبان انگلیسی فعلی شما جواب دادن به آنها کار راحتی است امتیاز زبان انگلیسی را خواهید گرفت و لزومی به زدن تست های آیلتس و ثبت نام در این آزمون ندارید

رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    دوست عزیز motahhar
    چرا این قدر نمرات فرانسه و انگلیسی خود را در افتتاح پرونده بالا زده اید؟
    شما تقریبا به سطح B1 برای فرانسه و آیلتس 6 برای انگلیسی خود نیاز داشته اید
    در هر صورت به نظر من آوردن B2 , A2 هم کسری امتیاز شما را جبران میکند.ضمنا اگر سفارت از شما مدرک آیلتس نخواسته است هیچ اجباری به ارسال این مدرک نیست و خودشان در روز مصاحبه شما را اسس میکنند و چه بسا با پرسیدن چند سوال که قطعا با سطح زبان انگلیسی فعلی شما جواب دادن به آنها کار راحتی است امتیاز زبان انگلیسی را خواهید گرفت و لزومی به زدن تست های آیلتس و ثبت نام در این آزمون ندارید
    نمیدونم دوست عزیز ٬ اونقدر که این وکیلم منو ترسوند گفت امتیاز کم داری ٬ رد میشی ٬ همون وقتم گفتم خیلی بالا هست اما گفت انگلیسیت که خوبه اون هیچ پس از امتیازش استفاده کن . بقیه کمبودم فرانسه را هم با خیال راحت بالا بزن که بتونی قبول شی و ردت نکنند . نمیدونم من بالاخره جواب دقیق سوالم را نگرفتم . یعنی الان من چند امتیاز کم دارم باید چی کار کنم. اصلا کم دارم ؟

وکیل ها فکر کنم برای اطمینان از قبول شدن موکلشون همه چیز را دست بالا میگیرند تا تعداد ردی های خودشون بیاد پایین . و برا موکل به مرگ میگیرند که به تب راضی شه و نمره را بیاره .
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    نمیدونم دوست عزیز ٬ اونقدر که این وکیلم منو ترسوند گفت امتیاز کم داری ٬ رد میشی ٬ همون وقتم گفتم خیلی بالا هست اما گفت انگلیسیت که خوبه اون هیچ پس از امتیازش استفاده کن . بقیه کمبودم فرانسه را هم با خیال راحت بالا بزن که بتونی قبول شی و ردت نکنند . نمیدونم من بالاخره جواب دقیق سوالم را نگرفتم . یعنی الان من چند امتیاز کم دارم باید چی کار کنم. اصلا کم دارم ؟

وکیل ها فکر کنم برای اطمینان از قبول شدن موکلشون همه چیز را دست بالا میگیرند تا تعداد ردی های خودشون بیاد پایین . و برا موکل به مرگ میگیرند که به تب راضی شه و نمره را بیاره .
    شاید به این دلیل سطح زبان شما را بالا زده اند.اما یک دلیل دیگر هم وجود دارد و آن هم کسری سابقه کار شما در زمان افتتاح پرونده است.اگر در آن زمان از سابقه کار خود 4 امتیاز میاورده اید و الان با گذشت زمان امتیاز شما بیشتر شده است وکیلتان مجبور بوده است برای افتتاح پرونده سطح زبان شما را بالا بزنند تا به حد نصاب برسید و چاره ی دیگری نداشته است.آیا سفارت از شما درخواست مدرک کرده است؟
    اگر سفارت از شما درخواست مدرک نکرده است لزومی به ارائه مدرک نیست.مدرک خود را روز مصاحبه ببرید.در روز مصاحبه امتیازات شما در حدی است که شما پاس میشوید.گرچه از سطح ادعا کرده ی خود در فرم ها کمی پایین تر باشید اما آفیسر ارفاق میکند در این جور موارد
    اما سعی کنید تا روز مصاحبه مهارت اکوت را حسابی تقویت کنید.شما به هر حال در زمان افتتاح پرونده ادعا کرده اید در یک سطحی هستید و خیلی پرت بودن از آن سطح مناسب نیست.
    ویرایش توسط esfahankavosh : August 2nd, 2012 در ساعت 09:16 AM

رشته و دانشگاه
    MBA

مرسی دوست عزیز من ۶ امتیاز کار و بیمه را همان وقت هم داشتم و از کمی قبل از باز کردن پرونده ام کار نمیکردم تا حالا. ولی بالاخره کاریه که شده .

از من هنوز هیچی نخواستند.

دوستان در مورد آیلتس کسی اطلاعاتی نداره که من بده . میخوام بدون امتیازم رامیتونم با آیلتس جبران کنم . (پرونده ام جزو سیستم قدیمی هاست)

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز من ۶ امتیاز کار و بیمه را همان وقت هم داشتم و از کمی قبل از باز کردن پرونده ام کار نمیکردم تا حالا. ولی بالاخره کاریه که شده .

از من هنوز هیچی نخواستند.

دوستان در مورد آیلتس کسی اطلاعاتی نداره که من بده . میخوام بدون امتیازم رامیتونم با آیلتس جبران کنم . (پرونده ام جزو سیستم قدیمی هاست)
    به نظر من بهتر است به جای مانور روی آیلتس روی فرانسه ی خود کار کنید و مثلا اکوت خود را تقویت کنید و اگر خیلی نگرانی دارید مجددا امتحات تف بدهید چون با سیستم قدیم فایل باز کرده اید و درآن سیستم زیاد به امتیاز مدرک زبان انگلیسی اهمیتی نمیدهند و آفیسر هرچه بخواهد در روز مصاحبه آن را تعیین میکند. و اینکه شما کسری فرانسه ایی را که در افتتاح پرونده ادعا کرده اید بخواهید با انگلیسی جبران کنید زیاد جالب نیست.در سیستم جدید در زمان افتتاح پرونده رسما از شما نمره ی آیلتس میخواهند و آن را در پرونده ی شما منظور میکنند. در هر صورت از آیلتس ماکسیسم امتیازی که میتوانید بیاورید 6 است.به شرطی که نمره Speaking شما بین 7 تا 9 و نمره Listening شما بین 8 تا 9 باشد. اگر کمتر بیاورید 4 امتیاز میگیرید.برای اطلاع بیشتر :

رشته و دانشگاه
    MBA

مرسی دوست عزیز . خیلی کمک بزرگی کردی .

من امروز با وکیلم هم صحبت کردم گفت برای قدیمی ها هم یواش یواش مدرک میخواهند گفت بگیری بذاری گوشه پرونده ات ضرر نیمیکنی به خصوص اگر امتیازش بالا باشه و تا حالا هر چی را که بهم گفته میشه شده به حرفهاش دارم ایمان میارم . اونوقتها هم بهم گفت مدرک زبان فرانسه اجباری میشه و بهم گفت که هواسم به مدرک گرفتن هم باشه که شد . در مورد بیمه و کار از خیلی وقت قبلش بهم گوش زد کرده بود که مهم هم شد و الان دیگه هیچ کسی را بدون بیمه قبول نمیکنند .

امروز هم بهم گفت مطمئن باشم که آیلتس امتیاز داره (حتی برای قدیمی ها )‌و امتیازش هم مهم داره میشه.نمیدونم کجا بود اما یکی از دوستان گفته بود افیسر اول کار شروع کرده بوده اصل مصاحبه را به انگلیسی ازش پرسیده و کمی هم فرانسه و فقط از همراهش فرانسه زیاد پرسیده بوده - یکی دیگه هم بوده که افسیر ازش رسما پرسیده که ازت انگلیسی مصاحبه کنم یا فرانسه ؟ خوب اینها داره یواش یواش معنی دار میشه.

من فرانسه ام را توی قسمت گفتار ب۲ که باید میاوردم را آوردم اما توی اکوت بد شده آ۲ نزدیک ب۱ میگفت اینو چون در کل میتونی از پس مصاحبه بر بیاری و خودت را نشون بدی میتونی با گرتفن آیلتس بالا هم این امتیاز را جبران کنی . چون اگر من بخوام امتیازش را با خود فرانسه بیارم باید برم ت فکر پاقله ث۱ و اکوب ب۱ یا هر دو ب۲ که خیلی خیلی سخته. به خصوص که اکوت نمره منفی داره ومن هم به همین دلیل نمره را نتونستم بیارم.

حالا فعلا که من یه سال وقت دارم رو هر دوش آرام آرام کار میکنم ولی روی آیلتس بیشتر چون فرانسه ممکن نیست بشه C1 بیارم یعنی مثل این میمونه که بخوای توی انگلیسی آیلتس ۷ و ۸ بیاری

Junior Member

دوستان من مدک فرانسه ندارم میشه اول فایل باز کرد بعد مدارک زبان را فرستاد؟ویا اگه من امتحان فرانسه بدهم ولی حد امتیاز 63 را با ان نیاورم و بگویم کسری نمرهام را با زبان پر می کنم و به من فرصت بدهید تا دوباره امتحان بدهم.این فرصت را می دهند ؟یا باید همه مدارک اماده باشه و 63 بیاورم تا فایل باز کنند؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1351 نمایش پست ها
    دوستان من مدک فرانسه ندارم میشه اول فایل باز کرد بعد مدارک زبان را فرستاد؟ویا اگه من امتحان فرانسه بدهم ولی حد امتیاز 63 را با ان نیاورم و بگویم کسری نمرهام را با زبان پر می کنم و به من فرصت بدهید تا دوباره امتحان بدهم.این فرصت را می دهند ؟یا باید همه مدارک اماده باشه و 63 بیاورم تا فایل باز کنند؟
    اگر مجرد هستید برای افتتاح پرونده باید 49 امتیاز و اگر متاهل هستید بایستی 57 امتیاز را بیاورید.(63 امتیاز لازم نیست؟؟)اگر بدون مدرک زبان این امتیازات را میاورید میتوانید پرونده را تشکیل دهید (گرچه خیلی حالت ایده آلی است و اکثر افراد واجد این شرایط نیستند) و تا قبل از مصاحبه باید زبان بخوانید (ممکن است از شما مدرک بخواهند یا نخواهند) اما در هر صورت مجبورید برای گرفتن امتیاز انطباق پذیری در روز مصاحبه ،فرانسه بخوانید!
    در غیر این صورت تا قبل از گرفتن مدرک زبان تشکیل پرونده دادن = رد شدن پرونده بدون دادن هیچ فرصت اضافه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mohandesi shimi

سلام دوستان من همه مدارکم آماده است و می خواستم بفرستم ولی نمی دونم کی نفر اصلی باشه لطفا راهنمایی کنید
    خانواده با دو فرزند زیر 12 سال
    آقا: 34 ساله لیسانس مهندسی مکانیک (رشته6 امتیازی) 11 سال سابقه کار مرتبط، با 8 سال بیمه نمره آیلس 5و 5(4 امتیاز)
    خانم: 31 ساله کارشناس ارشد مهندسی شیمی(رشته6 امتیازی) تاریخ اخذ مدرک 1.5 سال پیش دارای 3 سال و 10 ماه سابقه کار و 2سال و 8 ماه بیمه مربوط به 4 سال پیش و نمره تف ب 1 و ب1