صفحه 7 از 98 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام من 4 سال سابقه برق کاری ساختمان جور کردم برق کاریم بلدم دیپلمم دارم اگر بخوام 67 امتیاز بگیرم باید هم زبان انگلیسی را بالا بزنم هم زبان فرانسوی میخوام بدونم برای انگلیسی باید ایلس بگیرم و برای فرانسوی مدرک میخوان یا باید فقط بلد باشم
    ویرایش توسط ahmadreza_m : December 16th, 2009 در ساعت 07:01 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering- Melbourne Uni

پیش فرض پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

با سلام به تمام دوستان
    در فسمت English and French language ability سایت Skilled Worker Self-Assessment تعریف High Proficiency
    چی هست و به چه نمره IELTS ی گفته میشه؟
    ممنون ازتون

Junior Member

پیش فرض امتحان IELTS (آکادمیک یا جنرال)

سلام به همه دوستان
    من یک سوال داشتم در مورد نوع امتحان IELTS (آکادمیک یا جنرال).قبلیش یک تضیح بدم که من تو فرم نبال جواب این سوال گشتم ولی جواب قاطعی پیدا نکردم. بعضی دوستان گفتن که میشه ولی بعضی دیگه گفتن نه.
    من ۲ ماه پیش امتحان آکادمیک دادم و ۷.۵ گرفتم (L8.5,R7,S7,W6.5) .من قبلا می خواستم برای دانشگاه اقدام کنم. ولی به دلایلی نظرم عوض شد. ولی حالا متوجه شدم که برای مهاجرت فقط جنرال قابل قبوله. من خودم این موضوع رو در یک جدول مربوط به IELTS در سایت اداره مهاجرت کانادا دیدم که نوشته بود writing and reading باید General training باشه. ولی در ادامه هم نوشته بود که امکان این هست که به طرق دیگه ای صلاحیت زبان رو اثبات کرد.با توجه به این که امتحان آکادمیک خیلی سخت تر از جنرال (البنه به نظر من این طور اومد- مخصوصا reading) آیا من می تونم از طریق همین نمره آکادمیک اقدام کنم؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

سلام بچه ها ایا میشه تو 7 ماه هم آیلس گرفت هم TEF چون امتیاز کم دارم باید هر 2 تاشو بگیرم حاضرم صبح تا بعد از ظهر بخونم
    امضا بلد نیستم

Exclamation پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_m نمایش پست ها
    سلام بچه ها ایا میشه تو 7 ماه هم آیلس گرفت هم TEF چون امتیاز کم دارم باید هر 2 تاشو بگیرم حاضرم صبح تا بعد از ظهر بخونم
    دوست عزیز

بله امکانپذیر می باشد.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : [3-1] آزمون IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

من هم آيلتس آكادميك دارم يه وكيلي بهم گفت اشكال نداره البته من واسه كبك مي خواستم بفرستم نمرم هم 7.5 شده حيفم مي آد اين نمره رو ندم و برم دوباره امتحان جنرال بدم كسي منبع موثقي داره؟ راستي اينا ايميلي چيزي دارن كه از خود سفارت بپرسيم؟

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم جهت مهاجرت از طریق مهارت کاری Federal Skilled Worker و راهنمای تکم

سلام
    من در ارسال فرم براي سيدني هر چهار مهارت را متوسط ارزيابي كردم و زدم امتحان ايلتس هم ندادم ولي حالا بايد فرم ها را به دمشق ارسال كنم پس از امتحان ايلتس دوتا متوسط يكي ابتدايي و يكي بالا شد. من كلا روي 8 امتياز حساب كرده بودم ولي حالا 9 امتياز گرفتم ، نمي دونم دوباره امتحان بدم يا مدارك را همينطوري بفرستم؟

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Exclamation پاسخ : مدارک لازم جهت مهاجرت از طریق مهارت کاری Federal Skilled Worker و راهنمای تکم

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    سلام
    من در ارسال فرم براي سيدني هر چهار مهارت را متوسط ارزيابي كردم و زدم امتحان ايلتس هم ندادم ولي حالا بايد فرم ها را به دمشق ارسال كنم پس از امتحان ايلتس دوتا متوسط يكي ابتدايي و يكي بالا شد. من كلا روي 8 امتياز حساب كرده بودم ولي حالا 9 امتياز گرفتم ، نمي دونم دوباره امتحان بدم يا مدارك را همينطوري بفرستم؟
    دوست عزیز ، اگر قطعاً با 8 امتیاز زبان به حد نصاب 67 می رسید (یعنی اگر به کسب امتیاز لازم در سایر فاکتورها:سابقه،تحصیل،... شکی ندارید) و حالا نمره 9 کسب کرده اید،دلیلی ندارد که امتحان بدهید. وقت خود را تلف نکنید و به زندگی تون برسید!

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

به نظر شما ممکنه در قانون فدرال هم کسی رو به خاطر ضعیف بودن زبان همسرش رد کنن؟ مشابه چیزی که برای دوستمون در کبک اتفاق افتاده؟
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    به نظر شما ممکنه در قانون فدرال هم کسی رو به خاطر ضعیف بودن زبان همسرش رد کنن؟ مشابه چیزی که برای دوستمون در کبک اتفاق افتاده؟
    هیچ کجا در مورد زبان همسر پرسیده نشده مگر اینکه همسر شما اقدام کننده باشد.
    :: زبان همسر ارزش امتیازی ندارد ولی اگر خیلی نمره خوبی داره میتونید برای ایجاد دید مثبت روی آفیسر بفرستید...

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .