صفحه 87 از 98 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

سلام
    واسه امتحان TEF Canada و TEF AQ كسي مي دونه چه نمره هايي در هر ٤ مهارت B2 و C1 ميشه ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين .

Junior Member ellei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری

سلام دوستان
    من میخوام برای مهاجرت به روش express entry اقدام کنم. تا اونجایی که من فهمیدم، برای مدرک زبان General IELTS لازمه. کسی میدونه حداقل چه نمره ای باید گرفت؟ میشه برای امتحان ثبت نام کرد و قبل از اینکه امتحان بدیم تاریخ امتحان رو تو پروفایلمون بزنیم؟

هرچه بالاتر بهتر ولي در كل CLB9 به بالا بگيريد حتما در تمامي اسكيل ها . چون تو امتياز بندي خيلي مهم هست . با وجود اين جو رقابتي هم به صلاح است ولي از همه گذشته سيستم امتياز بندي مفصلي داره كه اين لينك شما رو كاملا آگاه مي سازه :
    http://www.cic.gc.ca/english/express...rid-crs.asp#a1

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale_sho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی در جریان هست که آیا آزمون تف یا تی سی اف در مشهد برگزار میشود یا فقط تهران این امتحان ها برگزار میشود
    زمان ما که فقط تهران و اصفهان برگزار می شد موسسه قطب راوندی و کوثر
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ellei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای مهاجرت به روش express entry اقدام کنم. تا اونجایی که من فهمیدم، برای مدرک زبان General IELTS لازمه. کسی میدونه حداقل چه نمره ای باید گرفت؟ میشه برای امتحان ثبت نام کرد و قبل از اینکه امتحان بدیم تاریخ امتحان رو تو پروفایلمون بزنیم؟
    حداقل نمره 6 در هر اسکیل و در آیلتس جنرال
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ellei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو پروفایل از شما شماره مرجع جواب آیلتس رو میخواد و بنابراین قبل امتحان اونو ندارین که وارد کنید.برای FSW حداقل مورد نیاز 6 در هر مهارت هست.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

سلام دوستان و مديران محترم،
    بنده براي fsw 2014 اقدام كردم ولي متاسفانه به احتمال ٩٩٪ به دليل پر شدن رشته من پرونده برگشت خواهد خورد. الان ميخوام پرونده رو واسه كبك ٢٠١٥ آماده كنم همه مداركم آماده هست اما مشكل اينجاست كه من اصل كارنامه آيلتسم رو فرستادم واسه فدرال و الان واسه كبك نميدرنم چكار كنم. از اونجايى كه معلوم نيست پرونده فدرال كى به دستم ميرسه و از طرف ديگه تقريباً يك ماه ديگه كبك شروع ميكنه به گرفتن پرونده، آيا راه حلى واسه اين مشكل من وجود داره؟ ممنون از راهنمايى دوستان مطلع و مديران محترم فروم

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    سلام دوستان و مديران محترم،
    بنده براي fsw 2014 اقدام كردم ولي متاسفانه به احتمال ٩٩٪ به دليل پر شدن رشته من پرونده برگشت خواهد خورد. الان ميخوام پرونده رو واسه كبك ٢٠١٥ آماده كنم همه مداركم آماده هست اما مشكل اينجاست كه من اصل كارنامه آيلتسم رو فرستادم واسه فدرال و الان واسه كبك نميدرنم چكار كنم. از اونجايى كه معلوم نيست پرونده فدرال كى به دستم ميرسه و از طرف ديگه تقريباً يك ماه ديگه كبك شروع ميكنه به گرفتن پرونده، آيا راه حلى واسه اين مشكل من وجود داره؟ ممنون از راهنمايى دوستان مطلع و مديران محترم فروم
    از ظریق موسسه ای که برای آیلتس شرکت کردین امتحان کنین و درخواست گواهس مجدد کنید فکر میکنم یه هزینه ای هم داره که باید پرداخت کنید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز امتحان تف داشتم. از 9 صبح تا یک بعد از ظهر شامل
    Listening که دقیقا شبیه به کتابهای تف بود اول با تصاویر شروع شد که سوال اول انواع لباس بود و سوال دوم گزارش وضع هوا در قسمتهای مختلف فرانسه. بعد هم تشخیص اینکه یک مکالمه فامیلی، دوستانه، کاری یا عمومیه و بعد اینکه موضوع همون مکالمات چیه و ...
    Reading که باز هم مثل نمونه سوالات با چند تا تصویر شروع میشه که موضوع و محلش رو باید گفت و سپس متنهای سختتر
    Writing که دوتا سوژه داره. اول این بود که یه آقایی خودش رو جای دندانپزشک جا زده بود و مردم رو معالجه کرده بود و 14 نفر از مریضها مجروح شده بودند و ما باید ادامه داستان رو مینوشتیم. سوژه دوم اینکه نظرتون رو در مورد اینکه آیا اینترنت آینده کتاب رو بخطر میندازه یا نه بنویسید.
    اما speaking که بعد از کلی الافی و استرس نوبت آدم میرسه. دو نفر میشینند روبروت و دو تا سوژه بهت میدن که در مورد اولی باید 10 تا سوال بکنی و در مورد دومی کسی رو متقاعد به انجام کاری بکنی. مشکل اصلی نفهمیدن سوژه ها و استرسی هست که به آدم دست میده و حرف زدن یادش میره

اگه سوالی در این زمینه داشتید من در خدمتم
    ویرایش توسط sepehr_5566 : March 13th, 2015 در ساعت 11:43 PM

Junior Member

سلام دوست عزیز شما چقدر مطالعه داشتید؟ آزمون تف معمولا از کتابهای مشخصی هست یعنی موضوعاتی که نیاز هست مطالعه بشه مشخصه یا مثل آیلتس نیاز به آمادگی کلی داره؟در کل واسه کسی که بخواد از صفر شروع کنه چقدر باید زمان بزاره واسه ب2؟