صفحه 9 از 98 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Exclamation پاسخ : IELTS برای اقامت کانادا فوری!

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطف کنید سریع پاسخ منوبدید شغل :پزشک
    امتیاز از همسر :5
    سابقه کار 4سال من به چه نمرهایی از ایلتس احتیاج دارم لطفا برای هر اسکیل بگویید در ضمن سطحم هم کتاب ابی اینتر چنج هست ممنون میشم سریع جواب بدید
    تحصیلات 20 امتیاز
    سابقه کار 21 امتیاز
    تحصیلات همسر 5 امتیاز
    سن 10 امتیاز

مجموع 56 امتیاز
    حداقل به 11 امتیاز از زبان احتیاج دارید:
    دو تا اسکیل High یک اسکیل Moderate و یک اسکیل Basic

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

file numberدر تاریخFeb. 2007 اومده.
    من چون در اندونزی زندگی‌ می‌کنم از طریق سفارت کانادا در سنگاپور اقدام کردم. در نامهٔ قبلی‌ نوشته بودند که وقتی‌ نوبت به ارسال مدارکم برسه ۱۲۰ روز مهلت خواهند داد، ولی‌ الان که نامه اومده نوشته ۶۰ روز مهلت دارم ؛ که البته من هم ۱ ماه مسافرت بودم و امروز نامه رو دیدم! یعنی‌ عملا ۱ ماه دیگه فرصت دارم!
    به نظر شما چه کار کنم؟

Lightbulb پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم2010 نمایش پست ها
    file numberدر تاریخFeb. 2007 اومده.
    من چون در اندونزی زندگی‌ می‌کنم از طریق سفارت کانادا در سنگاپور اقدام کردم. در نامهٔ قبلی‌ نوشته بودند که وقتی‌ نوبت به ارسال مدارکم برسه ۱۲۰ روز مهلت خواهند داد، ولی‌ الان که نامه اومده نوشته ۶۰ روز مهلت دارم ؛ که البته من هم ۱ ماه مسافرت بودم و امروز نامه رو دیدم! یعنی‌ عملا ۱ ماه دیگه فرصت دارم!
    به نظر شما چه کار کنم؟
    به نظر من احتیاجی به فرستادن مدرک آیلتس مجدد نیست با توجه به اینکه دو سال پیش آنرا ارسال کردید؛ امیدوارم برای تهیه مدارک دیگر مشکلی نداشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    می توانید بگویید دقیقاً فایل نامبرتان برای چه تاریخی می باشد؟
    تا آنجا که ما اطلاع داریم برای آپدیت مدارک 120 روز فرصت می دهند نه 60 روز!
    از کدام سفارت برای شما نامه آمده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    به نظر من احتیاجی به فرستادن مدرک آیلتس مجدد نیست با توجه به اینکه دو سال پیش آنرا ارسال کردید؛ امیدوارم برای تهیه مدارک دیگر مشکلی نداشته باشید.

زمانی‌ که من اقدام کردم قانون عوض شده بود و به غیر از اپلیکیشن فرم و هزینه مربوطه هیچ مدرک دیگری نباید میفرستادیم (Simplified application).

من آن زمان امتحان داده بودم اما مدرکم رو نفرستادم و الان مدرکم expire شده.

Exclamation پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم2010 نمایش پست ها
    زمانی‌ که من اقدام کردم قانون عوض شده بود و به غیر از اپلیکیشن فرم و هزینه مربوطه هیچ مدرک دیگری نباید میفرستادیم (Simplified application).

من آن زمان امتحان داده بودم اما مدرکم رو نفرستادم و الان مدرکم expire شده.
    خیلی خب همون کارنامه ی دو سال پیش را بفرستید و توضیح دهید فرصتی برای ارائه کارنامه جدید ندارید هر چند حاضر هستید در صورتیکه سفارت بخواهد دوباره امتحان آیلتس بدهید.

Junior Member

با تشکر از شما اقا پیمان یک سوال دیگه من با توجه به نمرهایی که شما گفتید و اینکه سطح من کتاب ابی اینترچنج هست بنظر شما الان فرمها رو بفرستم یا اول ایلتس بگیرم بعد فرمها رو بفرستم اخه نگران تغییر قوانین هستم .

Exclamation پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

با تشکر از شما اقا پیمان یک سوال دیگه من با توجه به نمرهایی که شما گفتید و اینکه سطح من کتاب ابی اینترچنج هست بنظر شما الان فرمها رو بفرستم یا اول ایلتس بگیرم بعد فرمها رو بفرستم اخه نگران تغییر قوانین هستم .
    اگر وکیل مهاجرتی بودم می گفتم همین الان اقدام کنید تا یه دو میلیونی به جیب بزنم ولی از آنجا که نیستم پیشنهاد می کنم ابتدا امتحان دهید سپس با خیال راحت اقدام نمایید
    ضمناً قوانین حالا حالا تغییر نخواهد کرد

Junior Member

آقا پیمان از جواب صریح و روشنتان ممنون یک سوال دیگه یکی از همین وکیلها به من گفت حتما نمره اسپیکینگ باید highباشه. فرقی بین اسکیلها هست یا نه؟

Question پاسخ : اعتبار مدرک IELTS

آقا پیمان از جواب صریح و روشنتان ممنون یک سوال دیگه یکی از همین وکیلها به من گفت حتما نمره اسپیکینگ باید highباشه. فرقی بین اسکیلها هست یا نه؟
    خیر همچین چیزی صحت ندارد.
    البته اسکیل ها از نظر امتیاز بندی با هم متفاوت هستند. مثلاً نمره High در Listening نمره ی 7.5 است درصورتیکه در 3 اسکیل دیگه 6.5 و همینطور در درجه بندی Moderate و Basic هم اختلاف دارند. ولی اینطور نیست شما حتماً در یک اسکیل باید high بگیرید چون مجموع امتیازات مهم است نه در یک اسکیل تنها.
    شما میتوانید در اسپیکینگ Basic بگیرید و در اسکیل های دیگر جبران کنید و مثلاً High بگیرید.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid_one نمایش پست ها
    دوست عزيز براي فدرال فقط بايد مدرك TEf را بگيريد و مدارك delf و dalf رو قبول نمي كنند.
    دوستان كسي اطلاع داره كه بجز موسسه قطب راوندي موسسه ديگه هم اين امتحان را مي گيره يا نه؟
    براي گرفتن امتياز Beginer چه سطحي از زيان فرانسه لازمه؟
    دوست عزیز سلام،
    امروز با موسسه کوثر تو اصفهان تلفنی صحبت کردم، ظاهرا برای نیمه دوم فروردین 89 امتحان TEF برگزار می کنند، در ضمن با شرایط خاصی بر اساس تاریخ مورد نظر شما امتحان می گیرند، که این به نظرم خیلی خوبه، برای دوستانی که به تاریخ Deadline نزدیکن
    موفق باشین