صفحه 94 از 98 نخستنخست ... 44848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

من میتونم 1 ماهه فشرده با سطح زبان خیلی متوسط نمره مورد نیاز آیلتس واسه کبک رو بگیرم؟ هرکدوم از اسکیل ها 1 نمره داره

Junior Member

نمیشه نمره تافل رو با آیلتس جابجاکرد ؟
    نمره تافل من 101 از 120 هست.

خیر.فقط IELTSمورد قبوله.حتی افرادی که در کشور انگلیسی زبان به دنیاآمده اند هم باید IELTSبدهند.

شما بدون نمره آیلتس نمی تنید اپلای کنید.باید نمره تون حاضر و آماده باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قانون جدید در مورد مدرک زبان

سلام دوستان.برای ویزای تحصیلی استانهای غیر از کبک نیاز به مدرک فرانسه هم هست یا آیلتس کافیه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان. این موضوع رو توی قسمت ازمونهای زبان فرانسه هم گفتم، دیدم با بحث اینجا مرتبطه گفتم اینجا هم بگم.
    با چند تا تماس به این نتیجه رسیدم که ظاهرا مراکز تهران برای آزمون TEF فعلا تعلیق هستن. فقط مرکز کوثر اصفهان برگزار می کنه. اونم میگه ما میتونیم TEF برگزار کنیم اما متقاضی های ما همه برای TEFaQ ثبت نام می کنن، اگه میخواین TEF بدین باید خودتون با حداقل چهار نفر هماهنگ کنین بیاین ثبت نام کنین. نظری ندارین؟ روال همیشه همینجوری بوده؟ من برای express entry کانادا میخوام اونم هیچی جز خود TEF رو قبول نداره.
    اگه روال همینجوریه اینجا کسی متقاضی شرکت توی tef نیست؟

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط melomane نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. این موضوع رو توی قسمت ازمونهای زبان فرانسه هم گفتم، دیدم با بحث اینجا مرتبطه گفتم اینجا هم بگم.
    با چند تا تماس به این نتیجه رسیدم که ظاهرا مراکز تهران برای آزمون TEF فعلا تعلیق هستن. فقط مرکز کوثر اصفهان برگزار می کنه. اونم میگه ما میتونیم TEF برگزار کنیم اما متقاضی های ما همه برای TEFaQ ثبت نام می کنن، اگه میخواین TEF بدین باید خودتون با حداقل چهار نفر هماهنگ کنین بیاین ثبت نام کنین. نظری ندارین؟ روال همیشه همینجوری بوده؟ من برای express entry کانادا میخوام اونم هیچی جز خود TEF رو قبول نداره.
    اگه روال همینجوریه اینجا کسی متقاضی شرکت توی tef نیست؟
    اطلاعیه آزمونهای تف
    متاسفانه به دلیل سوءاستفاده و عملکرد ناشیانه مجریان آزمون تف در تهران، بنا به دستور اتاق بازرگانی پاریس این آزمون تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد. لازم به ذکر است که خوشبختانه کلیه مدارک داوطلبانی که در آزمون تف های گذشته شرکت داشته اند برایشان صادر و ارسال شده و هیچگونه ابطال مدرک از طرف اتاق بازرگانی برای داوطلبان قبلی وجود نداشته است.

روال اینگونه نبوده و به دلیلی که ذکر شد این مساله به طور موقت مشکل ساز شده. البته شایان ذکر است در تارنمای اتاق بازرگانی برای مراکز ایران هیچگونه توضیحی نیامده است و همچنان 4 مرکز در ایران معتبر شناخته شده اند.
    پیوند مرجع اتاق بارزگانی
    بله برای EE فقط TEF قابل قبول است.
    امید است این مساله هرچه زودتر حل شود و در آینده شاهد اینگونه مسائل که باعث مشکلات زیادی برای هموطنان عزیزمان می شود نباشیم.
    پیروز باشید

کار نیکو کردن از پر کردن است

با سلام.
    بنده می خوام برای CIC (Citizenship and Immigration Canada)اقدام بکنم.یکی از پیشنیازهاش داشتن مدرک IELTSهست که هنوز ندارم.می خواستم ثبت نام کنم که به این پیام در وبسایت ایلتس برخوردم.
    You will receive one copy of your Test Report Form*. (*Those applying to Citizenship and Immigration Canada (CIC) will receive two. You will need to provide the test centre with proof of application to CIC.)
    نوشته که افراد بعد از دادن امتحان ایلتس فقط یک کپی TRFدریافت می کنند و کسانی که برای CICمیخوان اپلای کنن باید دو کپی TRFدرخواست کنن.
    مرکزی که من می خواهم امتحان بدهند ایرسفام مشهد هست.زنگ زدم گفتن تهران زنگ بزن.به دلایلی یکسره مشغوله.
    سوالم اینه که من چطوری مدرک اپلای برای CIC رو به موسسه بدم در حالیکه اصلا نمی شه بدون IELTSدر CIC اپلیکشن ساخت و هنوز من مدرکی ندارم.یعنی باید چه کار کنم که موسسه به من دوتا TRF بده.من هنوز ثبت نام نکردم.آیا این چیزیه که در هنگام ثبت نام باید قید کنم ؟

ممنون می شم اگر کسی راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1065 نمایش پست ها
    سلام . دوستان یه سوال

اگه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنیم و اسممون دربیاد اما مدرک آیلتس نگرفته باشیم. برای همیشه رد میشیم یا میتونیم دوباره اقدام کنیم ؟

ممنون میشم جواب بدین
    شما باید حد نصاب امتیاز رو داشته باشید برای مجرد 42 و برای متاهل اگه اشتباه نکنم 50 در این صورت میتونید ثبت نام کنید و کاراتون انجام بدین ولی در موعد که ازتون مدرک میخوان مدارک زبان هم ارایه بدین موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من مدرک آیلتس آکادمیک دارم با نمره 5.5
    جهت اقدام skilled worker برای کبک قابل قبول است این مدرک یا باید حتما آیلتس جنرال داشته باشم؟
    ممنون از راهنماییتون