صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 196

موضوع: درخواست پارتنر برای آمادگی آزمون TOEFL IBT (پست اول حتما مطالعه شود-به روز شد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر برای آمادگی تمام مهارت ها در TOEFL IBT (پست اول حتما مطالعه شود

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) : آنلاین
    شهرشما: تهران
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : متوسط
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : متوسط یا پیشرفته
    جنسيت: (زن/مرد) : تفاوتی ندارد
    تاريخ آزمون آتي: آبان 95
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل از آزمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: TPO
    توضيحات بيشتر : با سلام ، من دنبال یه پارتنر می گردم جهت امادگی ازمون تافل و با توجه به اینکه ضعف خودمو در قسمت رایتینگ و اسپیکینگ می بینم تمایل دارم فردی رو پیدا کنم که بتونم باهاش تمرینات رایتینگمو تبادل کنم و بتونم سطح رایتینگمو ارتقاع بدم و همچنین امکان تماس و انجام تمرینات اسپیکینگ وجود داشته باشه. با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر برای آمادگی تمام مهارت ها در TOEFL IBT (پست اول حتما مطالعه شود

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) : ترجیحا حضوری
    شهرشما: شیراز
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :متوسط
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :
    جنسيت: (زن/مرد) :مرد
    تاريخ آزمون آتي:خرداد
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون:
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه:
    توضيحات بيشتر :

Junior Member

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) : انلاين
    شهرشما: -
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : متوسط به بالا
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : متوسط به بالا
    جنسيت: (زن/مرد) : -
    تاريخ آزمون آتي: اوابل مهر
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: تمرین تاپیکهای اسپیکینگ در زمان مشخصش(185 topics)- نوشتن رایتینگ و تصحیحش-
    توضيحات بيشتر : دنبال پارتنر جدی و منظم، تقریباً روزانه شده در هر حد نیم ساعت حتی

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) : انلاین .
    شهرشما: تهران
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :پیشرفته.دوره های CAE رو تموم کردم
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :ترجیحا مثل خودم پیشرفته
    جنسيت: (زن/مرد) : زن
    تاريخ آزمون آتي:ابان یا اذر
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل از ازمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: فکر میکنم باهم دیگه تصمیم بگیریم بهتره ولی یک سری منابع مد نظرم هست
    توضيحات بيشتر :برای نمره بالای 105 می خوام بخونم یک همراه بسیار منظم و جدی میخوام .برای همه ی اسکیل ها به خصوص رایتینگ و اسپیکینگ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری(معماری دیجیتال)-هنر اسلامی تبریز

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) : انلاین .
    شهرشما: تبریز
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :متوسط به بالا
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :متوسط به بالا و پیشرفته
    جنسيت: (زن/مرد) : فرق نمی کند.
    تاريخ آزمون آتي: اواخر آبان
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل از ازمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: کتاب بارونز و tpo..و هر منبعی که به صورت مشترک به توافق رسیدیم..
    توضيحات بيشتر :برای نمره بالای 100 می خوام آماده شم..و دوست دارم پارتنر هم مثه خودم پرانرژی و نظم تو برنامه باشه که بتونیم خوب برای آزمون آماده بشیم. لطفا پیام خصوصی برام بفرستید در صورت آمادگی

جنسيت: (زن/مرد) :تفاوتی ندارد

توضيحات بيشتر :
    یکی که با هم از صفر شروع کنیم

Junior Member

نحوه تماس:انلاین
    شهرشما:
    سطح زبان شما:مقدماتی
    سطح زبان پارتنر:
    تاریخ ازمون:
    منابع مطالعاتی:با هم فکری انتخاب بشه
    توضیحات بیشتر:یه نفر که باهم زبانمون رو تقویت کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    water engineering

شهرشما:
    تهران
    سطح اسپيكينگ شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) :
    تافل 88
    سطح اسپيكينگ پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : پیشرفته

جنسيت: (زن/مرد) :
    خودم زن - تفاوتی نداره
    تاريخ آزمون آتي: مشخص نیست هنوز

تمرين جهت قبل/بعد از آزمون:
    قبل آزمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه:
    با توافق
    توضيحات بيشتر :
    تاکید روی اسپیکینگ
    ویرایش توسط rtrt : July 28th, 2016 در ساعت 01:55 AM

Junior Member

شهرشما: اصفهان
    سطح اسپيكينگ شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : تافل 70-80
    سطح اسپيكينگ پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : پیشرفته
    جنسيت: (زن/مرد) : مهم نیست
    تاريخ آزمون آتي: مشخص نیست هنوز
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل آزمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: با توافق
    توضيحات بيشتر : اسپیکینگ
    یه نفر یه گروه بسازه تو اسکایپ همه جمع بشیم توش کار کنیم.

شهرشما: شهرکرد
    سطح زبان شما (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : سطح ادونس کانون زبان ایران خوندم
    سطح زبان پارتنر مورد نظر (نمره ي تافل يا آيلتس سابق/مقدماتي/متوسط/پيشرفته) : هم سطچ خودم
    جنسيت: (زن/مرد) : فرقی نداره
    تاريخ آزمون آتي: َAug 27,2016
    تمرين جهت قبل/بعد از آزمون: قبل از آزمون
    منابع پيشنهادي جهت مطالعه: delta,LOngman,EWFT,....
    توضيحات بيشتر : از هر پیشنهاد و تجربه ی به درد بخور شدیدا استقبال می کنم رای نمره بالا دارم بخونم یک همراه بسیار منظم و جدی میخوام .برای همه ی اسکیل ها به خصوص رایتینگ و اسپیکینگ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)