صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78

موضوع: پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ساکن کانادا هستم و در حال حاضر دارم رو GRE کار میکنم.3ماه پیش دادم نمرم کم بود305 و در حال حاضر دور و بر315 هستم . قصد دارم MBA و IMBA اپلای کنم با توجه به سابقه کاری که دارم. حدود 5سال چین مدیر دفتر بازرگانی خودم بودم و قبلش ترخیص کار بودم و همینطور یه سری مغازه داشتم(4تا همزمان) که مدیریت خربد و مالی با من بود و چندین کارمند تو این شغلها داشتم همواره.متاسفانه لیسانیم کاملا بی ربط هست میکروبیولوژی با معدل 14 دانشگاه ازاد. با این تفاسیر احتمال قبولی گرفتنم چطوره؟ از دانشگاهای تورنتو مثل شولیک یا رادمن.و اینکه فرض کنیم GRE نمره 315-320 بیارم تافل101. ضمنا یه پبج فان اینستاگرامی با210هزار نفر فالوور دارم که خوب از اونحا هم الان حدود1.5ساله در امد دارم ولی ریالی هست تبدیل به دلار زیاد نمیشه اما ریالیش بد نیست.ممنون میشم اگه کمک کنین.

سابقه کاری شما خیلی خوبه. لیسانس غیرمرتبط هم مهم نیست اتفاقا امتیاز محسوب میشه چون دایورسیتی رو بالا میبره.
    معدل کم لیسانس و نمره پایین جیمت میتونه باعث بشه رزومه شما ریجکت بشه.
    اگه کرونا نبود و راتمن باز بود من میگفتم حتما حضوری برین اونجا و با یکی از کسایی که تو تیم پذیرش هستن حضوری صحبت کنین و سعی کنین متقاعدش کنین.
    اگه تلفنی اینا کار میکنن حتما با یکیشون تلفنی حرف بزنین و شرایط رو براش توضیح بدین و بپرسین جقدر شانس دارین.

شولیک هم همینطور. شولیک خیلی بعیده پذیرش نده اگه جیمت بالای 600 داشته باشین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    سابقه کاری شما خیلی خوبه. لیسانس غیرمرتبط هم مهم نیست اتفاقا امتیاز محسوب میشه چون دایورسیتی رو بالا میبره.
    معدل کم لیسانس و نمره پایین جیمت میتونه باعث بشه رزومه شما ریجکت بشه.
    اگه کرونا نبود و راتمن باز بود من میگفتم حتما حضوری برین اونجا و با یکی از کسایی که تو تیم پذیرش هستن حضوری صحبت کنین و سعی کنین متقاعدش کنین.
    اگه تلفنی اینا کار میکنن حتما با یکیشون تلفنی حرف بزنین و شرایط رو براش توضیح بدین و بپرسین جقدر شانس دارین.

شولیک هم همینطور. شولیک خیلی بعیده پذیرش نده اگه جیمت بالای 600 داشته باشین.
    اوه واقعا ممنون خیلی دلسرد شده بودم و این جملات شما خیلی منطقی بود و خیلی روحیه داد بهم ممنون.من در حال حاضر GRE میخونم که جفتشون رو قبول میکنن دانشگاها و نمرم تبدیل که میکنم حدود 600 میشه(315-320 هستم رو GRE) راتمن که شکر خدا انقدر با افاده هستن جواب سلام به زور میدن حالا باز سعی میکنم.فقط تنها مشکلم معدل لیسانسم هست که دلیلش هم کار کردن تو گمرک بوشهر بود که خودم ارومیه دانشجو بودم و اخر ترم برا امتحانا میرفتم فقط.

رشته و دانشگاه

اوه واقعا ممنون خیلی دلسرد شده بودم و این جملات شما خیلی منطقی بود و خیلی روحیه داد بهم ممنون.من در حال حاضر GRE میخونم که جفتشون رو قبول میکنن دانشگاها و نمرم تبدیل که میکنم حدود 600 میشه(315-320 هستم رو GRE) راتمن که شکر خدا انقدر با افاده هستن جواب سلام به زور میدن حالا باز سعی میکنم.فقط تنها مشکلم معدل لیسانسم هست که دلیلش هم کار کردن تو گمرک بوشهر بود که خودم ارومیه دانشجو بودم و اخر ترم برا امتحانا میرفتم فقط.
    برای اشکالات رزومه اتون دلیل نیارین. کسی دقیقا نمیدونه بچه ای که تو یه کشور با 40 سال تحریم بزرگ شده با چه سختی هایی دست و پنجه نرم میکنه - حقیقتش رو بگم اصلا برای کسی مهم نیست چون فکر میکنن همه همین سختی ها رو داشتن !!
    خصوصا تو بحث بیزنس همه انتظار دارن شما یه هرکول باشی و زندگینامه شما هم کلی صحنه های اکشن هالیوودی داشته باشه.
    تو گوگل سرچ کنین
    rotman mba salary 2020
    یه فایل پی.دی.اف تو لینک اول یا دوم هست که پروفایل کلاس راتمن رو براتون میاره. خودتون رو با کلاس قیاس کنین و ببینین کجای داستان هستین. اگه جزو آخرهای کلاس هستین سعی کنین نقاط قوت رزومه اتون رو پیدا کنین و رووش مانور بیشتر بدین.
    حتما باهاشون تلفنی حرف بزنین.
    قبل تلفن برای خودتون هدف کاری مشخص تعیین کنین و تا حدی دیفاین کنین که وقتی ازتون پرسیدن چه هدفی داری بتونین بگین. چرا دوست دارین راتمن درس بخونین احتمالا تو همون تلفن اول یا دوم پرسیده میشه حتی قبل از آغاز پروسه بررسی پرونده شما. سعی کنین دلایل منطقی براش داشته باشین.

یادتون نره برند بیزنس اسکول تو آینده شغلی شما تاثیر زیادی داره. شولیک جزو دانشکده های خوب تورنتو هست ولی خیلی اعتبار برندش رو تو سالهای اخیر از دست داده.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

برای اشکالات رزومه اتون دلیل نیارین. کسی دقیقا نمیدونه بچه ای که تو یه کشور با 40 سال تحریم بزرگ شده با چه سختی هایی دست و پنجه نرم میکنه - حقیقتش رو بگم اصلا برای کسی مهم نیست چون فکر میکنن همه همین سختی ها رو داشتن !!
    خصوصا تو بحث بیزنس همه انتظار دارن شما یه هرکول باشی و زندگینامه شما هم کلی صحنه های اکشن هالیوودی داشته باشه.
    تو گوگل سرچ کنین
    rotman mba salary 2020
    یه فایل پی.دی.اف تو لینک اول یا دوم هست که پروفایل کلاس راتمن رو براتون میاره. خودتون رو با کلاس قیاس کنین و ببینین کجای داستان هستین. اگه جزو آخرهای کلاس هستین سعی کنین نقاط قوت رزومه اتون رو پیدا کنین و رووش مانور بیشتر بدین.
    حتما باهاشون تلفنی حرف بزنین.
    قبل تلفن برای خودتون هدف کاری مشخص تعیین کنین و تا حدی دیفاین کنین که وقتی ازتون پرسیدن چه هدفی داری بتونین بگین. چرا دوست دارین راتمن درس بخونین احتمالا تو همون تلفن اول یا دوم پرسیده میشه حتی قبل از آغاز پروسه بررسی پرونده شما. سعی کنین دلایل منطقی براش داشته باشین.

یادتون نره برند بیزنس اسکول تو آینده شغلی شما تاثیر زیادی داره. شولیک جزو دانشکده های خوب تورنتو هست ولی خیلی اعتبار برندش رو تو سالهای اخیر از دست داده.

سلام ممنونم از راهنماییتون واقعا. منظوزتون لیست حقوقهای راتمن بود؟چون لیستی که دانلود کردم لیست میانگین حقوق و سالری رشته های مرتبط با MBA و خود MBA بود.

رشته و دانشگاه

سلام ممنونم از راهنماییتون واقعا. منظوزتون لیست حقوقهای راتمن بود؟چون لیستی که دانلود کردم لیست میانگین حقوق و سالری رشته های مرتبط با MBA و خود MBA بود.
    پروفایل کلاس، سن، نمره جیمت و... تو ریپورت باید باشه. اگه نبود ریپورت ۲۰۱۹ یا ۲۰۱۸ رو پیدا کنین. یه حسی بهتون میده پروفایل شما در قیاس با بچه های کلاس تو چه شرایطی هست
    1. این پست برای شروع

پروفایل کلاس، سن، نمره جیمت و... تو ریپورت باید باشه. اگه نبود ریپورت ۲۰۱۹ یا ۲۰۱۸ رو پیدا کنین. یه حسی بهتون میده پروفایل شما در قیاس با بچه های کلاس تو چه شرایطی هست

اوه الان دیدن این اطلاعات رو.خیلی ممنون واقعا. من فقط معدلم خیلی پایین هست ظاهره.13.5 هست لیسانسم فکر کنم میشه 3 یا کمتر.میشه با سابقه کار و نمره GRE جبران کرد یا اصولا نمیشه؟

رشته و دانشگاه

اوه الان دیدن این اطلاعات رو.خیلی ممنون واقعا. من فقط معدلم خیلی پایین هست ظاهره.13.5 هست لیسانسم فکر کنم میشه 3 یا کمتر.میشه با سابقه کار و نمره GRE جبران کرد یا اصولا نمیشه؟
    معدل شما کم هست ولی میتونین با حرف زدن باهاشون متقاعدشون کنین. نمره خوب تو GRE داشته باشین کمک میکنه ولی خجالتی نباشین باید باهاشون تماس بگیرین و حتی شده باهاشون اسکایپ کنین. سعی کنین خودتون رو نشون بدین و بهشون بگین که خیلی مشتاق هستین.
    1. این پست برای شروع

Junior Member

دوستان سلام
    کارشناسی دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل 14.7 رشته مکانیک سیالات
    ارشد تهران جنوب با معدل 16.9 رشته تبدیل انرژی
    3 تا مقاله تو ژورنال داخلی دارم تو زمینه سیستم های تجدید پذیر
    4سال سابقه کار با بیمه که2سال هم بدون بیمه کار میکردم تو زمینه فروش سیستم های تهویه.شرکتی هم که در حال حاضر مشغول هستم نمایندگی یه شرکت اروپایی و صاحب نام هست.
    ایلتس دفعه قبل 7 شدم که تا8 هم میتونم بگیرم
    GRE هم تو برناممه که امتحان بدم
    میخوام برای دکترا مدیریت ببینم میشه اقدام کرد؟کدوم گرایشا بیشتر شانس دارم؟
    عموما پذیرشای مدیریت با فاند هست؟کسی تجربه داشته تو این زمینه؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)