صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 78

موضوع: پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

برای استرالیا باید حتما پروپوزل داشت؟ کدام کشورها چنین شرایطی ندارد ؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط samira sasa نمایش پست ها
    برای استرالیا باید حتما پروپوزل داشت؟ کدام کشورها چنین شرایطی ندارد ؟
    بله نوشتن پروپوزال برای استرالیا شرط لازمه. دانشگاه های آمریکای شمالی نیازی به پروپوزال ندارند. در اروپا هم بیشتر دانشگاه ها و بیزنس اسکول ها پروپوزال می خواهند. البته تمام اینها در مورد دکتراست.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام
    من چنین شرایطی دارم میخاستم ببینم برای استرالیا و نیوزلند شانسم چطور هست ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه رنک دانشگاه برام مهم نیست و فقط گرفتن فاند مهمه. مقطع دکتری هم هدفم هست
    کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 15.58 /// کارشناسی ارشد MBA گرایش منابع انسانی و توسعه سازمانی از دانشگاه دولتی شهرستان با معدل 17.58/// نمره آیلتس : 6.5//// مقاله هم یکی سابمیت مجله Managerial Psychology دارم و یکی هم آی اس سی ... دوتا اکسپت شده داخلی معتبر و چهارتا کنفرانس بین المللی...نمره جی ار ای ندارم میخام برای ژوئن بدم ولی نمیدونم به ددلاین ها برسونمش برای همین روش کامل حساب نکردم. با دوت استاد از دانشگاه ویکتوریا و بوند مکاتبه کردم که هر دو گفتن موضوع که بعد توافق موضوع گفتن پروپزال بنویس و بفرست ویکتوریا را فرستادم ولی 4 روزه جوابی نگرفتم...

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام
    من چنین شرایطی دارم میخاستم ببینم برای استرالیا و نیوزلند شانسم چطور هست ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه رنک دانشگاه برام مهم نیست و فقط گرفتن فاند مهمه. مقطع دکتری هم هدفم هست
    کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 15.58 /// کارشناسی ارشد MBA گرایش منابع انسانی و توسعه سازمانی از دانشگاه دولتی شهرستان با معدل 17.58/// نمره آیلتس : 6.5//// مقاله هم یکی سابمیت مجله Managerial Psychology دارم و یکی هم آی اس سی ... دوتا اکسپت شده داخلی معتبر و چهارتا کنفرانس بین المللی...نمره جی ار ای ندارم میخام برای ژوئن بدم ولی نمیدونم به ددلاین ها برسونمش برای همین روش کامل حساب نکردم. با دوت استاد از دانشگاه ویکتوریا و بوند مکاتبه کردم که هر دو گفتن موضوع که بعد توافق موضوع گفتن پروپزال بنویس و بفرست ویکتوریا را فرستادم ولی 4 روزه جوابی نگرفتم...
    سلام مقصودی جان!
    حتما می دونید که مهمترین فاکتورها برای امتیازبندی تخصیص بورس های دکترا در استرالیا معدل لیسانس، مقالات، کیفیت پروپوزال و معدل فوق هست. با توجه به اینکه معدل های شما پایین نیست اما خیلی هم بالا نیست به گمونم کیفیت مقالات تون خیلی تعیین کننده باشه.
    این لیست ABDC (ارزیابی کیفی ژورنال ها) رو اگر ندیدین ببینید. اگر در ژورنال های سطح *A یا A مقاله دارین شانس بسیار بسیار بالایی خواهید داشت. اگر B دارین بازم شانس تون خوبه. اگر هم C دارین هنوزم بسته به بقیه رزومه تون و بقیه رقبا ممکنه شانس داشته باشین. و اگر مقاله ای در ژورنال های این لیست ندارین متاسفانه شانسی نخواهید داشت. اسکالرشیپ ها بخصوص دولتی ها (مثل IPRS) حتی برای همون ویکتوریا هم بسیار رقابتی و کاملا بر اساس امتیاز هستند.
    جیمت جی آر ای هم غیر از یکی دو دانشگاه مثل ملبورن چندان مهم نیست، هر چند که بهرحال کمک می کنه. سابقه کارتون حتی شاید امتیاز بیشتری بگیره.
    البته همینجا دوستانی هستند که در استرالیا دکترای بیزنس می خونن و قطعا بهتر می تونن راهنمایی کنن.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام.لطفا شانس منو برای دکتری ارزیابی می کنید.رنک مهم نیست ولی دکتری با فاند مد نظرمه.
    لیسانس حسابداری پیام نور14/41البته سه ترم اول ریاضی محض خوندم ومعدل سه ترم اخرم15/80هستش.
    فوق لیسانس مدیریت مالی از علوم و تحقیقات17/94
    یک مقاله سطح Bو دو مقاله سطحCو سه مقاله بدون سطح
    تالیف دو کتاب
    ایلتس 6.5
    (GRE :311(Q164,V147قصد دارم دوباره امتحان بدم
    دو سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد و دو سال سابقه کار در بانک و صنعت
    برای امریکا اپلای کردم ،مصاحبه هم شدم ولی متاسفانه ریجکت شدم.از سوید هم دعوت به مصاحبه شدم ولی بعد از یکماه بدون مصاحبه ریجکت شدم.

Junior Member

دانشگاه مرداك قول اسكالرشيپ قطعى به من داده! ايلتس ٧ دارم با ٣سال سابقه كار. مقاله هم ندارم، ٢تا سوپروازر بهم دادن، يه مستر خوندم، الان اينا مستر باي رسرچ بهم دادن،
    دانشگاه ميگه الان افر لتر ميدن و جانويه ٢٠١٧ اسكالرشيپو ميدن ، مگه ميشه اينطوري؟،
    ايا به حرفشون اطميناني هست

Junior Member

سلام . وقت همگی بخیر
    من فارغ تحصیل مدیریت بازرگانی ام ورودی 88 . میخواستم بدونم واسه ارشد مدیریت کدوم کشور رو میشه انتخاب کرد ضمن اینه هزینه واسم مهمه و اینکه معدلم 14 هس
    ممنونم .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    دانشگاه مرداك قول اسكالرشيپ قطعى به من داده! ايلتس ٧ دارم با ٣سال سابقه كار. مقاله هم ندارم، ٢تا سوپروازر بهم دادن، يه مستر خوندم، الان اينا مستر باي رسرچ بهم دادن،
    دانشگاه ميگه الان افر لتر ميدن و جانويه ٢٠١٧ اسكالرشيپو ميدن ، مگه ميشه اينطوري؟،
    ايا به حرفشون اطميناني هست
    سلام
    منظورشون اینه که الان برید و درستون رو شروع کنید و بعد به شما بورس می دهند؟
    اگر منظورشون اینه به هیچ وجه اعتماد نکنید موردهای زیادی دیدم اول گفتن بورس می دیم . بعد ندادند . اما اگر منظورشون اینه که الان به شما offer letter می دهند و شما differ می کنید سال بعد و پس از accept شدن بورستون در ژانویه درستون را روع می کنید و می اید استرالیا ، کاملا اعتماد کنید. چون که کلا استرالیا بورس هر سال در اکتبر برای Local student ها و در اگوست برای international student ها باز می شه و از ژانویه سال بعد هم بورس تعلق می گیره شما بعد از آگوست اپلای کردید؟
    من خودم ژانویه 2011 پذیرش و offer letter گرفتم و چون می 2012 امدم، بورسم از می 2012 به من داده شد. اما نامه رسمی تاییده بورس را هم در دسامبر 2011 برام فرستادند.

Junior Member

من همين جانويه اينترويو تلفوني داشتم.
    نه حرفى از ديفر نزدن، جالبه كه توى ايميلشون گفتن چون اسامي بورس رو سپتمبر اعلام ميكنن بايد تا اون موقع صبر كنم، و درسم رو شروع كنم قبل از بورسيه كه عملا جانويه ٢٠١٧ ميدن ب من!

پس افر رو كه دادن ، براى ديفر بهشون اطلاع ميدم،
    من گفته بودم سلف فاند هستم حتى فكر اينكه بورس بشم هم نداشتم.
    خود سوپروايزرها و دانشگاه اين تصميمو گرفته! ظاهرا بعضي تاپيكًها براشون مهمتره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    من همين جانويه اينترويو تلفوني داشتم.
    نه حرفى از ديفر نزدن، جالبه كه توى ايميلشون گفتن چون اسامي بورس رو سپتمبر اعلام ميكنن بايد تا اون موقع صبر كنم، و درسم رو شروع كنم قبل از بورسيه كه عملا جانويه ٢٠١٧ ميدن ب من!

پس افر رو كه دادن ، براى ديفر بهشون اطلاع ميدم،
    من گفته بودم سلف فاند هستم حتى فكر اينكه بورس بشم هم نداشتم.
    خود سوپروايزرها و دانشگاه اين تصميمو گرفته! ظاهرا بعضي تاپيكًها براشون مهمتره
    اگر منطورتان دانشگاه Murdoch در شهر Perth هست،
    کلا درس خوندن در استرالیا بدون بورس به هبچ وجه نمی ارزد چون اولا گرانترین کشور دنیا از نظر شهریه هست و دوم هزینه زندگی خیلی خیلی بالاست (نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی). برای حالت شما این دانشگاه هم رنکینگ بسیار پایینی دارد پس ارزش پول خرج کردن ندارد. واقعا اگر چند صد میلیون می خواهید از جیبتان خرج کنید یک دانشگاه بهتر بروید. هرچند کلا بدون بورس امدن به استرالیا را به هیچ وجه تایید نمی کنم.
    اگر نامه بوری برایتان رسمی فرستادند؛ شروع درستان را دیفر کنید به سپتامبر( به زمانی که بورس می دهند). اگر نامه بورس رسمی از اداره scholarship به شما ندادند به امید بورس نیایید و ثبت نام نکنید. پس از شروع درس امکان گرفتن بورس چندین بار کمتر می شود.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)