صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78

موضوع: پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط saratash نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    1- لیسانس طراحی صنعتی - دانشگاه تهران - 15.05
    2- فوق لیسانس مدیریت امور شهری - دانشگاه تهران - 18.06
    3 نمره تافل ندارم هنوز- قبلا آیلس 7
    4- هنوز آزمون GRE ندادم
    5- 1 مقاله چاپ شده در نشریات داخلی- 1 مقاله در مرحله اکسپت
    6- 0
    7- دکتری مدیریت رفتار سازمانی یا منابع انسانی
    8 - امریکا
    9- به مدت 1 ترم RA , TA
    10- Full fund
    ممنون می شم شانس پذیرش من رو تخمین بزنید. با سپاس فراوان
    حتما پست های قبلی رو بخونین ، جواب شما تو اون پستها هست !
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش بعد از گرفتن بورس دولت استرالیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری مدیریت- منابع انسانی به استرالیا امدم و درسم رو تموم کردم. الان هم مشغول تدریس در دانشگاه هستم. مدت یکسال را هم عضو کمیته HDR در Business school که مسول بررسی و ارزیابی درخواستهای پذیرش هست، بودم. برای همین به خوبی از تحوه ارزیابی درخواستها اطلاع دارم. فکر کردم شاید بتونم کمکی بکنم به دوستانی که دلشون می خواد برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت به خارج کشور بروند. اطلاعاتی که دارم بر اساس حدس و گمان و یا تجربه از گرفتن پذیرش نیست، بلکه بر اساس یکسال بررسی درخواستهای پذیرش در سطح business school و دانشگاه هست.

بعد از پذیرش مدتها در اینجا به دوستان کمک می کردم و سوالاتشون رو جواب می دادم ، سوالات خصوصی زیادی رو پاسخ دادم تا اینکه به خاطر فشار کار مدتی به سایت نیومدم. الان این تاپیک را ایجاد کردم که دوستان سوالاتشون رو بپرسند و باقی اعضا نیز بتونند انها رو ببیند. لطفا پیام خصوصی ندید، فقط همین تاپیک رو چک می کنم. مدیر گروه و یا سایت ممکن است فکر کنند این تاپیک اضافی هست و یا تکراری و تاپیک راحذف کنند اما از انجایی که نمی تونم همه تاپیکها رو چک کنم، اگر این تاپیک حذف بشه عملا کمکی به دوستان نمی توانم بکنم. مورد دیگر اینکه افرادی که اینجا به سوالات پاسخ می دهند، بهتر است کسانی باشند که درسشون تموم شده و الان مشغول ندریس هستند و داخل سیستم هستند. حتما در بین اعضا افرادی هستند که چند سال پیش پذیرش گرفته اند، درسشون تموم شده و الان در حال تدریس هستند. خیلی خوشحال می شم انها هم به این تاپیک بیایند تجربیاتشون در کشورها و دانشگاهای مختلف را به اشتراک بگذارند.

یک جورایی همیشه حس می کنم بچه های مدیریت در ایران خیلی مظلوم واقع شده اند و هستند برای همین هم این تاپیک را زدم.
    موفق باشید.
    باسلام.
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت منابع انسانی در یکی از دانشگاههای درجه3 دولتی ام که اون چیزی که میخواستم از مقطع دکتری رو نتونستم تا الان بگیرم. تصمیم گرفتم برای دکتری دوباره واسه خارج از کشور اقدام کنم. دانشگاه مقطع ارشدم علامه طباطبائی و معدل ارشدم16.90 و معدل دوره کارشناسی13.90 دانشگاه کارشناسی: دولتی دریانوردی چابهار . قصد اینه دوتا مقاله procedia و isi کار کنم، برای مدرک زبان هم با توجه به زمان که دارم(1سال) میتونم جمعش کنم. چیزی که ذهن منو درگیر کرده، میتونم فاند از دانشگاههای اروپا یا کانادا بگیرم؟ با توجه به تجربه ای که دارین، امکان موفقیت ام رو چنددرصد میبینید؟ ممنون میشم منو از راهنمایی کنین.

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد محترم (farveh)
    من MBA دانشگاه تهران با معدل 18.5 دارم و الان دارم از مستر دومم در دانشگاه Warwick انگلیس که رتبه خیلی خوبی در رشته من Supply Chain and Logistics Management داره , دارم دفاع می کنم و به احتمال بالا با معدل B , درجه Merit فارغ التحصیل می شم .اگر برای دکتری بخوام بیام استرالیا , فقط دانشگاه RMIT دکتری دقیقا رشته منو داره ولی Group 8 دانشگاههاش رشته منو در phd ندارند.
    ممنون می شم به سوالاتم جواب بدهید تا من از راهنمایی های خالصانه شما تصمیم درستی بگیرم. قبلا از انسانیت شما که وقت می گذارید و به سوالات جواب می دهید سپاسگذارم.
    1) آیا آینده رشته من و زمینه کار آکادمیک و غیر آکادمیک آن در استرالیا خوبه؟
    2) آیا پس از اتمام دکتری کار برای من هست در رشته خودم؟
    3) آیا امکان گرفتن اقامت پس از تحصیل وجود داره؟
    4) با توجه به اینکه مدرک من از انگلیسه آیلتس نیازه یا نه؟ البته من داشتم که 20 روز پیش منقضی شد .
    ممنونم

با سلام به شما و ممنون از راهنمایی هاتون
    1-ممنونم اگر راهنمایی کنید که برای بیزنس اسکول های کانادا شانسم رو بدونم.
    رزومه:
    لیسانس: ---------> مهندسی صنایع-گرایش تحلیل سیستم- دانشگاه خواجه نصیر- معدل 17.30
    فوق لیسانس: ---------> مهندسی سیستم های تولید- انگلستان- level: Distinction
    تز ارشد: در زمینه new product development
    نمرۀ زبان: ---------> آیلتس7
    نمرۀ GRE : ---------> 318 (کوانت:165- وربال: 153- رایتینگ: 3 (
    تعداد مقاله: ---------> صفر
    رشته و مقطع مورد نظر ---------> دکتری – innovation and new product development
    میزان فاند مورد انتظار Full Fund-------->

2- من با اساتید دانشگاه تورنتو و وسترن کانتکت کردم. تورنتو منو تشویق به اپلای کرد بخاطر زمینه کاری مشترک اما بخاطر GRE کمتر از %80 ریسک نکردم و اپلای نکردم (بحث اپلیکیشن فی). دانشگاه وسترن استادی داره که زمینه ریسرچ مشابه من داره اما جواب ایمیل منو نمیده، در صفحه requirement دانشگاه هم GRE رو %70 نوشته که باز من بجز قسمت کوآنت نمرم بش نمیرسه. بنظرتون اپلای کنم با این شرایط؟
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    با سلام به شما و ممنون از راهنمایی هاتون
    1-ممنونم اگر راهنمایی کنید که برای بیزنس اسکول های کانادا شانسم رو بدونم.
    رزومه:
    لیسانس: ---------> مهندسی صنایع-گرایش تحلیل سیستم- دانشگاه خواجه نصیر- معدل 17.30
    فوق لیسانس: ---------> مهندسی سیستم های تولید- انگلستان- level: Distinction
    تز ارشد: در زمینه new product development
    نمرۀ زبان: ---------> آیلتس7
    نمرۀ GRE : ---------> 318 (کوانت:165- وربال: 153- رایتینگ: 3 (
    تعداد مقاله: ---------> صفر
    رشته و مقطع مورد نظر ---------> دکتری – innovation and new product development
    میزان فاند مورد انتظار Full Fund-------->

2- من با اساتید دانشگاه تورنتو و وسترن کانتکت کردم. تورنتو منو تشویق به اپلای کرد بخاطر زمینه کاری مشترک اما بخاطر GRE کمتر از %80 ریسک نکردم و اپلای نکردم (بحث اپلیکیشن فی). دانشگاه وسترن استادی داره که زمینه ریسرچ مشابه من داره اما جواب ایمیل منو نمیده، در صفحه requirement دانشگاه هم GRE رو %70 نوشته که باز من بجز قسمت کوآنت نمرم بش نمیرسه. بنظرتون اپلای کنم با این شرایط؟
    ممنونم
    شما شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا رو دارین، ولی شانس بسیار کمی دارین که از تورنتو پذیرش بگیرین، از دانشگاه ی مثل وسترن اونتاریو با احتمال بالایی پذیرش می گیرین
    نه روی جواب ایمیل تورنتو حساب باز کنید که تشویق به اپلای کرده که این اتفاق زیاد می افته و استادها معمولا تشویق به اپلای می کنند، نه از جواب ندادن استاد وسترن دلسرد بشین، جواب ندادن احتمالا چون ایمیل رو خیلی مربوط ندونستن، برای دکتری بیزینس مرسوم نیست که کسی قبل از پذیرش استاد انتخاب کنه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member CuriousMosi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت اجرایی تهران

سلام قربان،
    می‌خواستم بدونم دید دانشگاه‌های خارج بخصوص اروپا در مورد ارشد مجازی دانشگاه تهران چطوره؟ آیا حساسن که حتماً باید دوره حضوری باشه؟ (مدرک ارشد دانشگاه تهران، فقط دوره رو زده الکترونیکی)
    با تشکر
    «پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

Junior Member

با سلام

ممنون میشم شانس بنده رو برای پذیرش همراه با فاند کامل در یکی از دانشگاه های کانادا و یا استرالیا تخمین بزنید

فارغ التحصیل مدارس سمپاد در مقطع راهنمایی و دبیرستان
    رتیه 387 کنکور کارشناسی در رشته ریاضی ، سال 1384
    فارغ التحصیل مهندسی برق از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معدل 13.13 (اهل درس خوندن نبودم ، یک ترم معدلم زیر 10 میشد ، ترم بعدش بالای 17 ، خیلی سینوسی بودم)
    رتبه 4 کنکور کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی ، سال 1391
    فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی با گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران با معدل 17/60 ، سال 1394
    تجربه ی 2 سال کار مشاوره در حیطه ی مارکتینگ ، راه اندازی دو کسب و کار کوچک رو هم دارم که یکی از اونها مربوط به گذشته میشه و دومی در حال حاضر 3 ساله هست
    متاهل هستم و دارم دوره ی سربازی رو میگذرونم
    مقاله ندارم ، آزمون زبان هم ندادم که نمره ای داشته باشم

در مجموع ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بفرمایید در مورد پذیرش برای تحصیل و یا گرفتن ویزای کاری

Junior Member

با درود فراوان
    من امسال موفق به قبولی بورس اعزام رشته مدیریت گردشگری با گرایش هتلداری از امور دانشجویان ایران شدم که بایستی پذیرش از یکی از دانشگاههای مورد قبول وزارت در این فیلد بگیرم شما اطلاعای از شرایط پذیرش دانشجو با این شرایط داید؟
    ویرایش توسط nimaK : May 22nd, 2018 در ساعت 09:48 AM دلیل: ايميل

ApplyAbroad Superstar

سلام برای ارشد اگر مد نظرتان است در انگلستان این رشته خیلی متنوع ارایه میشود مثلا events organization/management یا hospitality management ولی دانشگاههای عموما با کیفیتی این برنامه را ارایه نمیکنند. بهترین اما دانشگاه استرثکلاید در اسکاتلند است و بازاریابی توریسم را ارایه میکند. لینک

https://www.strath.ac.uk/courses/pos...ingmanagement/

یکی از بستگان من چندی پیش -در واقع چند سال پیش- این رشته را دنبال میکرد میگفتند سوییس و اسپانیا کارآمدترین مراکز را دارند ولی به صورت غیر دانشگاهی. شاید بخواهید این حوزه را هم بررسی کنید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshin_ba نمایش پست ها
    با درود فراوان
    من امسال موفق به قبولی بورس اعزام رشته مدیریت گردشگری با گرایش هتلداری از امور دانشجویان ایران شدم که بایستی پذیرش از یکی از دانشگاههای مورد قبول وزارت در این فیلد بگیرم شما اطلاعای از شرایط پذیرش دانشجو با این شرایط داید؟
    arshinbakhtiary@gmail.com
    ویرایش توسط susighton : May 20th, 2018 در ساعت 03:23 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام. من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم با معدل 15.63 و فوق MBA از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس با معدل 4 از 4. نمره آیلتس 8 دارم و حدود 4 ماهه دفاع کردم. متاسفانه مقاله ندارم. سوالم اینه که آیا شانسی برای گرفتن بورس در امریکا استرالیا یا کانادا دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)