صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

سلام
    من سال آخر رشته کارشناسی مدیریت مالی دانشگاه تهرانم با معدل بالای 18 سابقه کار غیر مرتبط دارم ولی مرتبط تقریبا 2 سال در یک استارتاپ ولی همزمان درس خوندنم بوده، سطح زبانم بد نیست و در حال خوندن برای IELTS و GMAT هستم. مقاله ندارم و بدون فاند هم از پس هزینه ها برنمیام.
    با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟ با این که هنوز ارشد ندارم شانسی دارم؟ سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

سلام برای پست دیگرتان چند خطی نوشتم امید که کمکی بکند. اینجا هم میگذارم

سلام دوست عزیز

تبریک برای این معدل خوب. impressive هست.

با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟

رقابت برای بورس دانشکده های مدیریت خیلی بالاست. نه اینکه غیر ممکن باشد ولی جدا مشکل است. در انگلستان که من هستم و اطلاع دارم بورسهای خیلی محدودی برای ارشد هست. پیشنهاد میکنم با توجه به سوابقتان بورس چیونینگ را در نظر بگیرید.

سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

با جنی کاری که اشاره فرمودید میشود تنها گفت که نکته مثبتی است ولی در مقایسه با کسی که مثلا مقاله دارد نقش خیلی پر رنگی نباید برایش دید.

امیدوارم که در کارهایتان موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar7777 نمایش پست ها
    سلام
    من سال آخر رشته کارشناسی مدیریت مالی دانشگاه تهرانم با معدل بالای 18 سابقه کار غیر مرتبط دارم ولی مرتبط تقریبا 2 سال در یک استارتاپ ولی همزمان درس خوندنم بوده، سطح زبانم بد نیست و در حال خوندن برای IELTS و GMAT هستم. مقاله ندارم و بدون فاند هم از پس هزینه ها برنمیام.
    با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟ با این که هنوز ارشد ندارم شانسی دارم؟ سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام و وقت بخیر...
    من دکتری مهندسی شیمی دارم. امسال قصد شرکت در کنکور ارشد MBA را دارم. در واقع میخواهم بعد از اتمام ارشد برای دوره دکتری مدیریت از ایران بروم. میخواستم بدونم تصمیم درستی گرفته ام و آیا با ارشد MBA احتمال گرفتن فاند در دکتری دارم؟

Junior Member

سلام دوستان روزتون بخیر
    میخواستم بدونم که آیا بنده شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های رایگان در مقطع مستر رو تو رشته های مدیریتی (MBAمثلا) دارم یا خیر؟
    فاند که خیلی انتظار ندارم ولی اگر باز با چه شرایطی میشه محتمل دونستش رو هم بگید ممنون میشم
    دانشجوی کارشناسی طراحی صنعتیم (شاخه دیزاین محسوب میشه) (و اصلا چقدر پیش زمینه دیزاین به مدیریت میخوره؟!)
    معدلم هم اوکیه فک کنم دورو بر ۱۶/۵
    و چندین کار کوچیک کم و بیش نا موفق شخصی هم داشتم (تولید و فروش و بازاریابی)
    اگر هم کسی رو میشناسید که تو این قضیه بتونه مشاوره حرفه ای بده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام وقتتون بخیر . ارشد برنامه ریزی آموزشی هستم با معدل 17.98 از دانشگاه ازاد بوشهر . سال 89 فارغ التحصیل شدم. 45 ساله و سابقه کار 28 سال در آموزش و پرورش. لطفا برای دریافت پذیرش راهنماییم کنید.

Junior Member

با معدل های کارشناسی ۱۲.۵ و ارشد ۱۵.۵ آیا برای آمریکا و کانادا اقدام کنم؟

زبانم خیلی خوب هست و آیلتس بالا میتونم بگیریم (۷.۵ حداقل)

آیا gre بالا نقص معدل رو جبران میکنه؟
    ممنونم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Far_Zam نمایش پست ها
    با معدل های کارشناسی ۱۲.۵ و ارشد ۱۵.۵ آیا برای آمریکا و کانادا اقدام کنم؟

زبانم خیلی خوب هست و آیلتس بالا میتونم بگیریم (۷.۵ حداقل)

آیا gre بالا نقص معدل رو جبران میکنه؟
    ممنونم
    رقابت تو دانشگاه های خوب کانادا اینقدر زیاد هست که اگه پروفایل بی نقص هم اگه داشته باشین باز احتمال پذیرش کم هست چه برسه به اشکال داشتن معدل.
    دانشگاه های متوسط در نظر میگیرن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام خیلی ممنون واقعا بابت وقتتون و توضیحاتتون
    من خیلی گشتم و سرچ زدم ولی متسفانه اطلاعات زیادی به دست نیاوردم، اینجا شرایطمو میگم و ممنون میشم اگه پاسخ داده شه
    ببینید من لیسانس ادبیات انگلیسی خوندم و ارشد هم اموزش. ولی کلا قصد ادامه تحصیل تو رشته مدیریت دارم ، مثلا مدیریت بازرگانی چون سابقه کاری مرتبط هم دارم.(سابقه تدریس زبان هم دارم 5سال). مقاله ندارم و تز ارشدمم خب به مدیریت ربط نداره . نمیدونم برا کجاها باید اپلای کنم که این بی ربط بودن رشته براشون مهم نباشه. بورس هم لازم دارم
    پلیز جواب بدین

Junior Member

با سلام ممنون از تاپیک عالی
    من 35 سالمه و سال 89 فرغ التحصیل شدم و 10 سال مرتبط کار کردم برای مستر میخوام اقدام کنم معدلم 15 هستش و آیلتس 6.5 دارم آیا جای امیدواری هست ؟

سلام دوستان. من ساکن کانادا هستم و در حال حاضر دارم رو GRE کار میکنم.3ماه پیش دادم نمرم کم بود305 و در حال حاضر دور و بر315 هستم . قصد دارم MBA و IMBA اپلای کنم با توجه به سابقه کاری که دارم. حدود 5سال چین مدیر دفتر بازرگانی خودم بودم و قبلش ترخیص کار بودم و همینطور یه سری مغازه داشتم(4تا همزمان) که مدیریت خربد و مالی با من بود و چندین کارمند تو این شغلها داشتم همواره.متاسفانه لیسانیم کاملا بی ربط هست میکروبیولوژی با معدل 14 دانشگاه ازاد. با این تفاسیر احتمال قبولی گرفتنم چطوره؟ از دانشگاهای تورنتو مثل شولیک یا رادمن.و اینکه فرض کنیم GRE نمره 315-320 بیارم تافل101. ضمنا یه پبج فان اینستاگرامی با210هزار نفر فالوور دارم که خوب از اونحا هم الان حدود1.5ساله در امد دارم ولی ریالی هست تبدیل به دلار زیاد نمیشه اما ریالیش بد نیست.ممنون میشم اگه کمک کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)