صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 168

موضوع: وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

بچه ها خوابگاه چه وسايلي داره؟ وسايل تو آشپزخانه و خواب و دستشويي؟ چي هست چي نيست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidz نمایش پست ها
    آیا سیم کارتِ تلفن همراه ایران رو می‌شه خارج از ایران استفاده کرد؟ قراردادی چیزی وجود داره؟ یا اینکه سیم کارت رو بذاریم ایران فقط گوشی رو ببریم؟ مخصوصاً برای استفاده از وای‌فای می‌پرسم چون یک سیم کردی باید تو گوشی باشه که بشه وصل شد به وای‌فای درسته؟
    سیم کارت ایران جواب نمی ده. برای وای فای ربطی به سیم کارت نداره
    سیم کار اینجا شرکتهای زیادی هستند که تعرفه های زیادی هم دارن من 1.5 گیگ اینترنت با مکالمه نامحدود را برای یک ماه 30 دلار پرداخت میکنم. سیم کارت اعتباری هم فکر کنم باشه که 2 دلار سیم کارت رو میخرید و نسبت به استفاده شارژ میکنید مثل ایرانسل.
    سیم کارت رو داشته باش تو فرودگاه یا زمانی که برگشتی تو فرودگاه اینقدر حال میده سیم کارت ایران رو وصل کنی و بگی من رسیدم.

دوستان من اين فروم رو كامل خوندم. لطفا در مورد نرم افزار توضيح بدين. من خودم ميخوام لب تاپ از استراليا بخرم. بخاطر گارانتيشو اين حرفا. البته الان شك كردم. ما دانشجوها كه research هستيم و كورس نداريم نياز مبرم به نرم افزارهاي مختلف داريم. مثل spss براي ديتاهاي آماري، نرم افزارهاي اديت عكس براي قسمت result، endnote براي رفرنس زدن پايان نامه و مقاله ، خود ويندوز و ديكشنري و هزار تا چيز ديگه كه همشو سه سوت ما از سايت downloadha مجاني دانلود ميكرديم. الان لب تاپ اگه بخريم هيچ كدوم اينارو نداره؟ خريدشم كه همش پوليه. پس چاره چيه؟ دوستان PhD by research راهنمايي كنين؟ بايد اين نرم افزارها رو بريزيم رو هارد با خودمون بياريم اونجا بريزيم رو لب تاپ؟ هارد رو كه ديگه نميگردن؟ مشكلي از نظر اصل نبودنش پيش نمياد؟ اصلا رو ويندوز مثلا mac اجرا ميشه؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    دوستان من اين فروم رو كامل خوندم. لطفا در مورد نرم افزار توضيح بدين. من خودم ميخوام لب تاپ از استراليا بخرم. بخاطر گارانتيشو اين حرفا. البته الان شك كردم. ما دانشجوها كه research هستيم و كورس نداريم نياز مبرم به نرم افزارهاي مختلف داريم. مثل spss براي ديتاهاي آماري، نرم افزارهاي اديت عكس براي قسمت result، endnote براي رفرنس زدن پايان نامه و مقاله ، خود ويندوز و ديكشنري و هزار تا چيز ديگه كه همشو سه سوت ما از سايت downloadha مجاني دانلود ميكرديم. الان لب تاپ اگه بخريم هيچ كدوم اينارو نداره؟ خريدشم كه همش پوليه. پس چاره چيه؟ دوستان PhD by research راهنمايي كنين؟ بايد اين نرم افزارها رو بريزيم رو هارد با خودمون بياريم اونجا بريزيم رو لب تاپ؟ هارد رو كه ديگه نميگردن؟ مشكلي از نظر اصل نبودنش پيش نمياد؟ اصلا رو ويندوز مثلا mac اجرا ميشه؟
    سلام،

نگران نباش اول اینکه اکثر دانشگاه نرافزارای معمول مثه اس پی اس اس و اند نوت و اینارو دارن و در اختیارت میزان فول لایسنسشو.

اگرم نزاشتن بزن p30dowload.com دانلود کن حالشو ببر ، کسی کاری بات نداره. با ما که کاری نداشتن یه ساله . استفاده شخصی معمولا مشکل ساز نیست.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

سلام
    بریزید بیارید. اون دسته از نرم افزارهایی که اوپن ریورساید هیچ. ولی بقیه رو از هر سایتی دانلود کنید صورتی که بفهمن میتونه مشکل بشدت اساسی براتون ایجاد بشه و در واقع قانون کپی رایت رو که ایجاد کاملا مساله ای جدی هست زیرپا گذاشتیم. ببینین اینجا گر چه مملکت کفر هست ولی فرض اولیه بر برائت هست مگر خلاف اون ثابت بشه که اگه بشه بدجوری میتونی توی دردسر بیفتی. به نظرم بیار با خودت اونایی که اوپن سورس نیستن.

پیروز باشی
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

ببخشيد مشكل اينه كه همه نرم افزارهاي دانلودي به mac نميخوره و فقط از اپ استور ميشه دانلودشون كرد كه اونام 70% شون پولين و خيلي كم مجانين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    ببخشيد مشكل اينه كه همه نرم افزارهاي دانلودي به mac نميخوره و فقط از اپ استور ميشه دانلودشون كرد كه اونام 70% شون پولين و خيلي كم مجانين
    قفل شكستشو بخر ببر
    همين كينگ داره
    جديدنا p30download هم معمولا نسخه ي كرك شده ي مكينتاش هم ميزاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام. پرواز به سمت اتریش را مثلا فرض کنید، مثلا فرودگاه بین المللی اصفهان
    ۱. وسایلی که توش فلز بکار رفته مثلا ناخنگیر، موچین و سوزن و قیچی، ایا در فرودگاه دردسرخواهد شد؟ بیاریم یانه؟
    ۲. دوستانی که رشته شون کامپیوتر و نرم افزاره، آیا میتونن قطعات الکترونیکی و برد و سیم و سنسورهایی که اینجا باهاشون کار کرده ایم رو با خودمون ببریم؟ یا اینکه فرودگاه نمیگذاره؟
    ۳. ایبوک ها و مقالات و فایل هایی که روی فلش مموری یا هارد اکسترنال باشه مشکل ایجاد میکنه در فرودگاه؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    سلام. پرواز به سمت اتریش را مثلا فرض کنید، مثلا فرودگاه بین المللی اصفهان
    ۱. وسایلی که توش فلز بکار رفته مثلا ناخنگیر، موچین و سوزن و قیچی، ایا در فرودگاه دردسرخواهد شد؟ بیاریم یانه؟
    ۲. دوستانی که رشته شون کامپیوتر و نرم افزاره، آیا میتونن قطعات الکترونیکی و برد و سیم و سنسورهایی که اینجا باهاشون کار کرده ایم رو با خودمون ببریم؟ یا اینکه فرودگاه نمیگذاره؟
    ۳. ایبوک ها و مقالات و فایل هایی که روی فلش مموری یا هارد اکسترنال باشه مشکل ایجاد میکنه در فرودگاه؟
    ناخونگیر و فلزات اگر در بار چک این باشد مشکلی ایجاد نمیکند سعی کنید با خودتون به داخل هواپیما نبرید ممکنه مشکل ساز بشه
    مک بوک و فلش و هارد اکسترنال هم مشکلی نیست سعی کنید در بار چک این قرارشون بدید
    Racism. It Stops With Me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام. من گوشیم قطب نما نداره واسه پیداکردن قبله به مشکل میخورم احتمالا. بنظرتون بردن قطب نمای کوچیک توی چمدون موردی داره؟
    بردن چاقو و چنگال غذاخوری چطور؟
    اصل مدارک مثل دانشنامه ها و شناسنامه رو توصیه میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)