صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 168

موضوع: وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

سلام به دوستان
    من یک سوال داشتم. یکی از دوستام داره میره استرالیا و باید با خودش عسل و روغن کنجد ببره می خواست ببینه تو فرودگاه بهش گیر می دن یا نه. ممنون می شم جوابمو بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط eli523
    سلام به دوستان
    من یک سوال داشتم. یکی از دوستام داره میره استرالیا و باید با خودش عسل و روغن کنجد ببره می خواست ببینه تو فرودگاه بهش گیر می دن یا نه. ممنون می شم جوابمو بدین.
    چرا باید؟! همون جا هم عسل و روغن کنجد پیدا میشه!
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    چرا باید؟! همون جا هم عسل و روغن کنجد پیدا میشه!
    اخه شوهرش که اونجاست یه مسئله ای پیدا کرده و دکتر گفته این دو تا رو می خواد، بعد اون شهری که هستن خیلی گرونه

نقل قول نوشته اصلی توسط eli523
    اخه شوهرش که اونجاست یه مسئله ای پیدا کرده و دکتر گفته این دو تا رو می خواد، بعد اون شهری که هستن خیلی گرونه
    والا تا اونجایی که من در جریانم. بردن مواد غذایی خام به استرالیا ممنوعه و تو فرودگاه مقصد می گیرن. اما مواردی بوده که چیزایی مثل زعفرون رو نگرفتن. اما در مورد این دو مورد نمی دونم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نه عزیز جان کاری ندارن .. فقط یادت باشه بگی تو فرم دیکلر کنه که بعدش که دیدن گیر ندن.. در ضمن اینجا عسل اصلا گرون نیست.. بهتره بیاید از همین جا بگیرید من خودم همیشه عسل می خورم یه شیشه بزرگش در میاد 7 دلار که عین قیمت ایران هست شایدم ارزون تر...
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

من رسما برای رزرو خوابگاه و اپلیکیشن خوابگاه حدود 500 دلار ضرر کردم فکر کنم تو هتل میموندم چند روز با این پول یه جای حسابی گیرم میومد

هر چی میکشیم از این دیر اومدن ویزاست >
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

اگر ما مشکل دیر اومدن ویزا نداشته باشیم، شما خوابگاه رو توصیه می‌کنین؟ با توجه به اینکه در ابتدای کار پیدا کردن خونه مناسب و هم خونه مشکله.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نه بابا پیدا کردن خونه به نظر سخت نمیاد با اینترنت 1-2 روزه نهایت 1 هفته ای میشه پیدا کرد یه وب سایتای خاصی هست کارشون همینه چندتا دانشجو با هم شریک میشن یه خونه میگیرن

یه دوست ایزانیم اون ور گفت اینجا خوابگاه کلاهیه که سر همه ایرانیا رفته تو اولی نیستی :

عکسای خونه هار که میدیدم در حد هتل 5 ستاره بود و قیمتشون با خوابگاه یکی بود کنار ساحل با دید به دریا و مبل و...

در ضمن ما که به ترم دیر میرسیم خوابگاه کل پول رو ازمون میگیرن یعنی چه 1 روز خوابگاه باشی چه 4 ماه پول یه جور ازت میگیرن طبق قرار داد

من سبک سنگین کردم دیدم خونه گرفتن شریکی خیلی بهتره

البته اداره خوابگاهها امروز بم گفتن اتاقتو دادیم به یکی دیگه ولی برای تو رزرو مونده ??? و تو وقتی بیای طبق قرار داد باید کل پول رو یه جا بدی این جوری حدودا میشه من 2 برابر خونه باید پول بدم واسه خوابگاه اگه نشه انصراف داد خیلی برام بد میشه (یعنی اداره خوابگاه دوبله سوبله داره سود میکنه از من ایرانی کلی هم برام آرزوی گرفتن ویزا کرده بود خوب معلومه چرا)

خلاصه ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه یا شهر به شهر

برید درباره خوابگاه و خونه شریکی گرفتن با توجه به شهر و خوابگاتون تحقیق کنید از دانشجوهای ایرانی اونجا سوال کنید ببینید کدوم بهتره ولی اصلا عجله نکنید و بدون اطلاعات دست به کاری نزنید

با آرزوی موفقیت
    علی

این مورد ها هم یادتون نره

1.ماشین حساب مهندسیتون
    2.انگلیسی برای مسافری از ایران مولف ابوالقاسم طلوع کتاب خوبیه به نظر بدرد بخور میاد تقریبا تمام دیکشنری تصویری آکسفوردو داره به علاوه مکالمات فرودگاه و....
    3.دیکشنری هم ببرید اونجا گرونه البته دیکشنری های اون لاین هم هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564

در مورد accomodation یا اسکان هم باید یه چیز مهم رو بدونید :
    اینجا تا دلتون بخواد دانشجو اینترنشنال هست که اکثریت اونها هم چینی هستند، این چینی ها فقط دنبال وسائل و جاهای ارزون هستند یعنی اینو بدونید اگه جای ارزون بخواهید چه در داخل کمپ دانشگاه و چه خارج بهتره که از همین جا رزرو کنید چون وقتی اونجا برسید باید در به در دنبال خونه بگردید که اگه دور و بر دانشگاه یا داخل دانشگاه چیزی مونده باشه مطمئنن اون گرون هاش مونده که شما اونوقت مجبورید که همون گرون ها رو بگیرید.
    دوست گرامی alikharej‌ من هم مثل شما فکر می‌کنم خوابگاه دانشگاه‌ها اصلا به صرفه نیستند و هزینه زیادتری دارن اما وقتی‌ مطلب ali1564 رو خوندم یکم به تردید افتادم. ترسیدم خوابگاه رو نگیرم دیگه جا پیدا نکنم.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)