صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 168

موضوع: وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

Junior Member Erfan_F آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

دوستان اگه اجازه بدین منم نظرمو برای انتخاب خوابگاه یا خونه بدم ،البته من هنوز درست در باره شرایط خوابگاه‌ها تحقیق نکردم اما چیزی که به نظرم خیلی‌ مهمه و باید حتما اینو هم در نظر داشت ،اینه که خوابگاه و محیط‌های باز تری مثل این خیلی‌ کمک ‌ می‌کنه تا سریع تر و بهتر با شرایط محیط تطبیق پیدا کنیم :و البته همون طوری که هممون میدونیم به نظرم هر چی‌ تو محیط دانشگاهی باشیم خوب صد درصد بهتر می‌تونیم از شرایط موجود تصویر بهتری داشته باشیم نسبت به تحصیل مون در یک دانشگاه تقریبا بیگانه با سیستم امزشی ایران :P و شاید بودن در بین تعداد بیشتری از هم دانشگاهی‌ها بهتر خواهد بود برای ایجاد ارتباط با تعداد بیشتری از افراد ;D.و بنظرم حداقل باید برای یک ترم اول برای این قضایا اولویت بیشتری قائل شد 8) و در خوابگاه بود،درعین حال اگر در ادامه آزادی عمل بیشتری خواستیم می‌تونیم انشاله اونجا تصمیم بهتری بگیریم.
    چهار چوب نگاه ما زمینی است ، اما برآیند اندیشه ما جنبه آسمانی نیز پیدا می کند . ........

سلام به همه

آقا من که نگفتم حتما برید خوابگاه.. It's up to you
    شما می تونید خونه های خیلی ارزون تر از خوابگاه هم پیدا کنید.. که Share هستند ولی ببینید اگه یه خونه ارزون پیدا کردید حتما چک کنید که آیا هزینه رفت و آمد و Bill های ماهیانه ای که باید بدید به اندازه خوابگاه در میاد یا نه..
    چون اینجا ما نه Bill داریم نه هزینه رفت و آمد از اون گذشته خیلی هم آپارتمان های شیکی هستند با تمام امکاناتی که قبلا گفتم..
    اینجا حتی خوابگاه های ارزون تر هم هست که من ترجیه دادم که هفته ای 40 دلار بیشتر بدم ولی اینجا باشم، چون مثلا 12 نفر تو یه خونه با هم زندگی می کنن، همش سرو صدا و هیاهو و محیطش هم خیلی کثیف هست به هر حال هر چقدر پول بدی همون قدر هم آش می خوری..
    اینم بدونید اینجایی که من هستم اگه بخواهید تو سیدنی یا ملبورن بگیرید باید حداقل 300 تا 350 دلار هفته ای بابتش پول بدید، اینم یکی از مزیت های شهرهای کوچک و خلوت هستش دیگه :P
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

To Be or Not to Be

علی‌ جان خیلی‌ ممنون که تجربیاتتون رو با ما در میون میذارین. ببینید این طور که من برداشت کردم (شاید هم غلط باشه) شما نظرتون اینه که از همین ایران جای خودمون رو پیدا کنیم و رزرو کنیم، دوست خوبمون alikharej میفرمایند این کار ریسک داره و هزینش بیشتره و بهتره بریم به محل، بعد خونه پیدا کنیم. البته من قبول دارم که شهر به شهر فرق میکنه. ولی‌ عملا اگر بخوایم بریم استرالیا بعد خونه پیدا کنیم، بحث خوابگاه دیگه منتفی میشه. اگر هم بخوایم از ایران خونه پیدا کنیم فکر می‌کنم پیدا کردن خونه مناسب خیلی‌ مشکل باشه. چون ما نه خونه رو میبینیم نه میدونیم هم خونه ها کیان ، پس عملا همون خوابگاه مقدور هست از ایران. حالا اگر نظر بینابینی هست یا من اشتباه میگم لطفا راهنمایی کنین.

The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_F
    بنظرم حداقل باید برای یک ترم اول برای این قضایا اولویت بیشتری قائل شد 8) و در خوابگاه بود،درعین حال اگر در ادامه آزادی عمل بیشتری خواستیم می‌تونیم انشاله اونجا تصمیم بهتری بگیریم.
    مشکل دقیقا همینجاست. اگر خوابگاه یک ترمه بود بنده حتا یک لحظه هم تردید نمیکردم. مشکل اینه که خوابگاه دانشگاه معمولا ۲ ساله یا دیگه حداقل ۱ ساله هست که این شامل ترم تابستان هم می‌شه. یعنی‌ اگه مثلا شما تابستان برید یه شهر نزدیک کار کنید یا برید دیدن خانواده بازم پول خوابگاه رو باید بدید.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    مشکل دقیقا همینجاست. اگر خوابگاه یک ترمه بود بنده حتا یک لحظه هم تردید نمیکردم. مشکل اینه که خوابگاه دانشگاه معمولا ۲ ساله یا دیگه حداقل ۱ ساله هست که این شامل ترم تابستان هم می*شه. یعنی* اگه مثلا شما تابستان برید یه شهر نزدیک کار کنید یا برید دیدن خانواده بازم پول خوابگاه رو باید بدید.
    کی به شما این اطلاعات رو داده..
    البته نمیدونم شهر های دیگه اینجوریه یا نه ولی اینجا که 6 ماه هستش یا همون یک ترم.. بازم تحقیق کن.
    اگه یک ساله بود بی خیال خوابگاه بشو.. چون ریسک زیادی داره به عنوان مثال خیلی معذرت میخوام که این حرف رو میزنم ولی اگه یه آدم عوضی هم خونه ایت بشه مجبوری 1 سال تحملش کنی.. این از همه چی مهم تره..
    But still up to you my friend, There are so many options to choose... But, If I were you , I would research more at first
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Member
    رشته و دانشگاه

ali1564 می*شه بگید شما خوابگاه کدوم دانشگاه هستین؟ یه سوال دیگه. مگه اتاق*ها مستقل نیست؟ وقتی* میگید هم خونه ای منظور کسی که با شما تو یک سویت هست اما اتاق مستقل داره؟

من کانبرا هستم، بله اتاق ها که مستقل هستند ولی اگه منظورتون اینه که اینجوری با هم خونه ای هاتون دچار مشکل نمیشید، این قطعی نیست.. چون حمام، توالت، آشپزخونه و هال یکی هستند از همه مهمتر اتاق ها به هم نزدیک هستند اینا هم که انگار بلند گو خوردن انقدر بلند حرف میزنن چهار ستون بدن آدم میلرزه.. و اینم بگم اینجا دیگه یه چیز معمولی شده که هر کی هر ترم به خاطر هم خونه ایش جاشو عوض میکنه.

سلام دوستان. 1)می خواستم بدونم برق استرالیا 220 ولته یا 120؟ سوکت پریز مخصوص داره یا یکی خودمون جواب میده؟(و چه مبدل هایی لازمه از اینجا بیارم؟)
    2)می خواستم بدونم از اینجا چه لوازم برقی لازمه بیارم با خودم؟(مثل اطو،ریش تراش و ....)
    3)هزینه های درمان اونجا چجوریه؟ لازمه با خودم داروهای معمولی مثل استامینوفن بیارم؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Member
    رشته و دانشگاه

بچه‌ها ببخشید که سوالم مربوط به تاپیک نیست. تاپیک مرتبط پیدا نکردم، ترجیح دادم تاپیک جدید هم تشکیل ندم. دوستانی که اونور هستن سوال من اینه که با توجه به اینکه باید بلیت ۲ سره بگیریم. شما با برگشت بلیتتون چیکار کردین؟ اگه پسش دادین چند درصد کسر می‌کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. 1)می خواستم بدونم برق استرالیا 220 ولته یا 120؟ سوکت پریز مخصوص داره یا یکی خودمون جواب میده؟(و چه مبدل هایی لازمه از اینجا بیارم؟)
    2)می خواستم بدونم از اینجا چه لوازم برقی لازمه بیارم با خودم؟(مثل اطو،ریش تراش و ....)
    3)هزینه های درمان اونجا چجوریه؟ لازمه با خودم داروهای معمولی مثل استامینوفن بیارم؟
    برق اینجا 220 ولت چیزی هم لازم نیست با خود بیاری اومدی اینجا برو سوپر مارکت یه تبدیل بگیر، خلاص..
    اگه هم که تبدیل داری با خودت بیار اینج فیشاشون مثل ما نیست 3 شاخه هستش تازه مثل ما گرد نیست، خودمم نفهمیدم چی گفتم.. ولی به هر حال اینجا هست گرون هم نیست.
    بچه‌ها ببخشید که سوالم مربوط به تاپیک نیست. تاپیک مرتبط پیدا نکردم، ترجیح دادم تاپیک جدید هم تشکیل ندم. دوستانی که اونور هستن سوال من اینه که با توجه به اینکه باید بلیت ۲ سره بگیریم. شما با برگشت بلیتتون چیکار کردین؟ اگه پسش دادین چند درصد کسر می‌کنن؟
    شما لازم نیست بلیط دوسره بگیری، مثل خودم.. یه بلیط یه سره گرفتم چون رفتنم با خودم بود برگشتنم با خدا..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)